Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
1. jún 2011

@callex ja ani neratam, co vsetko mi tam urobili nadstandard a zadara a tom som uz bola tehotna

leamax
1. jún 2011

@mircalla aha, tak to asi nepatrilo mne s tymi vysetreniami 😀 nevadi, aspon som napisala konecne viac ako riadok 😀 😀

rienok
1. jún 2011

@rebeka33 len pekne dávaj rady, veď ako by som prišla na to čo všetko si mám dať ešte vyšetriť 😉
@mircalla nemyslím si, že ťahajú peniaze ,to naozaj nie. v tomto súhlasím robia to finančne naozaj podľa mňa na spodnej hranici 😎

ninockaskv
1. jún 2011

@mircalla nie, nafasovala som injekcie, chlap mi to rano v polospanku tlaci do brucha 😀 😀 😀 😀 v sobotu punkcia, na sliznicu som sa zabudla opytat, napadlo mi to az v aute.. ale citala si papiere a dvihala obocie nadomnou.. tak videla,z e tam mam 2x geu tak to hadam pozrela.. ale poctivo pijem alchemilku, ladujem do seba homeopatika.. tak bude musiet byt v poriadku 😝
v sobotu ma byt stelcl, tak sa stretneme 😉

ninockaskv
1. jún 2011

@rienok no joo... hej hej snazim sa pozitivne mysliet, aj ked po veceroch prepadam panike a hysterii 😠

mircalla
1. jún 2011

@ninockaskv keby nebola sliznica ok, tak urcite povedia, neboj. juj, drzim palce, ty si tu jedna z mojich takych dusi, ze nebudem spokojne spavat, kym sa to nepodari. nie je to fraza, strasne casto som na teba myslela

callex
1. jún 2011

@ninockaskv a vinko si pila na sliznicu?

ninockaskv
1. jún 2011

@mircalla 😵 😵

ninockaskv
1. jún 2011

@callex obcas si dam 😉

jada1
1. jún 2011

@ninockaskv na sliznicu sú vraj ešte dobré červené grepy a kokos. Ja som to ládovala do seba všetko, alchemilkový čaj, večer červené vínko, grepy, alebo grepový džús, kokos. Mala som tbl. estrofem, lebo ja som mala stopnutý môj cyklus inj.Diphereline a sliznica bola ukážková, v triple štruktúre 🙂

ninockaskv
1. jún 2011

@jada1 grepovy dzus a kokos? hm.. mozem skusit 😉

leamax
1. jún 2011

@jada1 nemoze byt miesto grepoveho dzusu napr.pivo 😀 ja grepovy dzus do seba nedostanem ani keby som chcela, bleee

jada1
1. jún 2011

@ninockaskv však za to nič nedáš, ja som si povedala, ublížiť neublíži a ak pomôže, tak fajn 😀 .
Vraj červené grepy, ale ja grepy nemusím, tak som nakúpila 100% grep. džúsy a pila 0,5-1l denne.
Držím pršteky, nech je sliznica ukážková, kvalitné vajká a potom kvalitné embryjká 😉

jada1
1. jún 2011

@leamax neviem, vyskúšaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leamax
1. jún 2011

@jada1 ty nelubis grapy tak ako ja? tak ako si zvladla grepove dzusy? ved to je chutovo to iste, nie? ci su sladene?

miminkad
1. jún 2011

@leamax co porabas?ja uz viem,co s tym marcipanom,tak poobede robim ruzicky,uz sa mi dopeka korpus a uvarila som lekvar.

bayley
1. jún 2011

@jada1 bolia ma prsia, včera som mala chvíľami pocit, že ma napína, kedykoľvek som si v priebehu dňa ľahla, že sa trošku natiahnem, okamžite som zadriemala. Podľa toho to vyzerá na tehu, ale beriem to tak, že to môže byť náhoda a som nohami na zemi.... Dnes som 9. deň po ET.
@miminkad tuším máme tie isté príznaky. Inak, prečo máš testovať až o dva dni neskôr ako ja, keď sme mali obe ET v ten istý deň?
@rienok a kedy ti navrhol zvonu tú hysteroskopiu? Pri osobnej konzultácii, alebo teraz v maily? Ak to bolo v maily, vôbec by som mu to nevyčítala. Oni nemôžu pri odpovediach na maily najskôr prejsť celú zdravotnú dokumentáciu - to by mali pozrieť pri osobnej konzultácii. Ja som písala Koudelkovi mail, keď sme mali IVF bez ET. Z jeho odpovede som zistila, že nevie, kto som a čo mám za sebou, ale napriek tomu mi po jeho JEDNOVETNEJ odpovedi zavládol pokoj v duši, cítila som, že on už niečo vymyslí. Viem, že u teba je to momentálne iné a vôbec ťa nesúdim za to, čo sa tu včera na RF popísalo. Ja neručím za seba, čo by som v takej situácii napísala ja 😉 Úplne ťa chápem a máš stále môj nesmierny obdiv a sympatie 🙂
@ninockaskv neboj, všetko je v najlepšom poriadku, držím palce na OPU.
@gerdusha ak si dobre pamätám, nedávno si tu písala, že v RF ti robili kyret zadarmo. Predpokladám, že si otehotnela u nich. Prečo si na nich teraz taká zlá? Pokašlali niečo pri ďaľšej stimulke? Prepáč, nie som až tak v obraze...

leamax
1. jún 2011

@miminkad no ja som sa prave naobedovala - ted atak na polovicu, lebo som zjedla zatial len polievku 😀 ta chut do upratovania pri vas pomaly odisla, sa mi nechce potom tolko toho spatne citat 😀
@bayley tak bud na zemi, ale ja to vidim nadejne 😵

miminkad
1. jún 2011

@callex 😀 ako sa s babulom dnes mate?
@lenka_21 ja zurovat tak s detskym sampanskym 😀 v sobotu svokrova oslava 60tky bude tiez tak prebiehat.no a bez zhanat testy,alebo objednaj cez net,to ti do piatku pride 😉

bayley
1. jún 2011

@mia_15 doplnila som ťa...

PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21 - 3xIUI, 1xIVF, 1MA

STIMULANTKY:
ninockaskv

ČAKATEĽKY:
gabinkaa ET 20.5., hcg test 4.6.
miminkad ET 23.5,hcg test 6.6.
leamax ET 9.5. hcg test 30.5.
bayley ET 23.5., hcg test 4.6.
jada1, ET 21.5 2xHB, 31.5 pozitívny HCG test
mia_15 ET 31.5., hcg test 16.6.
TEHULKY:
rebeka33 - 4IVF, 2Xket, 3x tehu,2xMA. V RF2xsoft 2Xtehu z toho toto zatiaľ drží
pikha - 6x MA a biochemicke, 1x mola, 2x GEU, 3x IVF s ET, z toho 2x v RF, posledne uspesne. caka dievcatko
tinna13- 1.IVF v KE uspesne MA , 2x KET neuspesne, 2. IVF v RF-ET uspesne
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká dievčatko (dnešná info).
maticap
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF
callex
cecil36- 3 IVF (Soft Unica, Nativ RF, Soft RF)- 3x ET, posledné úspešné

MAMIČKY:
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
shandy
dior
mircalla
violoncielka
modra
tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
Lenka_21 - 3xIUI, 1xIVF, 1MA
rienok - 4 x IVF GF , 2 x IVF RF
naduska spolu - 5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite

miminkad
1. jún 2011

@bayley mne sa uz ani tak spat nechce,ale ked si lahnem,tak to nabera spad.asi je to adrenalinom z kuchyne.mne kazali testovat 6.6. a tebe?len mna prsia nebolia,len akoby som ich mala nafuknute.ty si bola u koho na ET?
@leamax no ja tu citam a citam,neviem,ci mi korpus nehori 😀

miminkad
1. jún 2011

@bayley nemoze byt rozdiel,ze vy ste boli rano a my poobede?

lenka_21
1. jún 2011

@leamax Bolo to hrozne a ja som hlavne clovek, kt. nezvykne zatlkat co sa deje takze niektori ludia sa na mna divne pozerali, kedze psychiatria nie je este v nasej kulture bezna terminologia 😢 😢 Ani ti nebudem pisat, ake pocity som mala ja ked mi povedali, ze ma musia hospitalizovat ... ale bolo mi tak zle, ze v tom case by som asi podpisala aj svoj rozsudok smrti ☹ ☹ Na druhej strane mi to fakt vela dalo, stretla som kopec skvelych ludi a pochopila, ze za psychiatricke problemy sa netreba hanbit, moze to stretnut kazdeho z nas a choroba si nevybera...

bayley
1. jún 2011

@miminkad ja zaspávam len keď si ľahnem, inak som OK. ET mi robil Koudelka 🙂 My sme mali ET na 6.deň po OPU, vy na 5. deň, tak možno v tom je rozdiel, ale zase ty si mala už 2xHB, ja som mala 1xHB + 1xEB. No uvidíme.. ja si myslím, že test už by mohol niečo ukázať, ale odkladám to, lebo sa bojím... takto žijem ešte pekne v nádeji 😎

bayley
1. jún 2011

@lenka_21 je to neuveriteľné, čím si si prešla 😔 verím, že sa to všetko už na dobré obráti 🙂

rienok
1. jún 2011

@bayley v maily, ale to uz nie je dolezite. uz som si sama navrhla vyšetrenia ale musím počkať, či nahovorím manžela na ďalší pokus 😒
@mimikad, @bayley no veď zajtra testnite to už budete 10.deň po ET a to tam už bude vidno a mali ste krásne tie blastocysty tak sa nemáte čoho báť 😉 budem na vás myslieť 😵 😵 😵

miminkad
1. jún 2011

@bayley presne si to vystihla.tiez mam strach,preto som muza prinutila,ze ho spravi on a on zas chce vydrzat do pondelku.tak asi vydrzime.tak potom ozaj mame take podobne priznaky 😉
@rienok dakujeme za myslienky,ale asi predsa len vydrzime 🙂

lenka_21
1. jún 2011

@callex Moja zlata, co si chcela to mas 😀 😝 😀 😝 , ale to myslim v dobrom ... tie tehu priznaky su blbe, ale na druhej strane vacsinou znamenaju, ze vsetko je Oki a tak musis este chvilku vydrzat 🙂 .... na druhejs strane hlava v zachode je supeer zabava ... mohla si poslat foto 😝 😀 😝
@leamax ty si nepozerala do zachodovej misy po vcerajsiej zurke??? 🙂 😉

jada1
1. jún 2011

@leamax ako grep zjem, len tá horká chuť mi vadí. Džús som lupla do seba a bolo 🙂

@miminkad
@bayley Neviem ako to je, ale ja mám v papieroch, že mám testovať 6.6 a to je na 16 deň. Podľa mňa sa tam pomýlili. Však by som do 6.6 zošedivela 🙂

@bayley kľudne zajtra testni. @miminkad tiež vkladali na 6 deň ako nám, kukala som dozadu.

miminkad
1. jún 2011

@jada1 sranda,chcu nas nechat v napati 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre