Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vrabcek24
2. jún 2011

@leamax @rienok @ @lenka_21 Ďakujem, 🙂 že ste ma vzali do partie čakateliek, samému je vždy smutno 😉

bayley
2. jún 2011

@leamax na krv pôjdem asi v pondelok, potom by som rada v stredu dala ešte kontrolné HCG a ak bude všetko OK, pôjdeme asi niekam k moru. A ak by to nebolo OK, pôjdeme k moru určite 😎

leamax
2. jún 2011

@bayley to co? ze ak by to nebolo OK? jasne, ze to bude OK, vravim ti, ze taketo silne kolajnice ani nemozu nic ine znamenat ako to, ze je to OK 😵
to tu bude v pondelok velky hromadny odber krvi 😀 ale jedine ja idem aj zajtra, aj pondelok.
a my pojdeme k moru tiez. uz sa tesiiiiiiiiiimmmmmmmm, sme boli pred dvoma rokmi naposledy spolu na dovolenke. aj ta bola po dlhsom case (hadam 6rokov) konecne pri mori

lulu10
2. jún 2011

@leamax
@rienok
@vrabcek24 mozem sa pridat aj ja do partie? tiez mam leto bez čiarok ale verim ze v oktobri ked mam narodky uz budem pripijat len detskym sampusom bo budu kolajnice ako hrom 😎

gabinkaa
2. jún 2011

@bayley gratulujééééém krásne čiaročky, pekne sa vytešuj 😵 😵 😵

ninockaskv
2. jún 2011

@bayley waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuu 😵 😵 😵 😵

ninockaskv
2. jún 2011

@gabinkaa ty ako? 😕

rienok
2. jún 2011

@gabinkaa no a Ty kedy budeš testovať? je tu dobrá vlna tak treba na ňu naskočiť 😉

gabinkaa
2. jún 2011

@rienok tak ja s vám pridávam, testík som ešte nerobila, ale dnes ma boli bruško ako pred menzes, takže zasa nič ☹ mám pocit, že snaženie a podstupovanie tohoto všetkého vzdávam ☹
ale vám všetkým držím moc moc palce

gabinkaa
2. jún 2011

@ninockaskv
@rienok zajtra budem testovať, mala by som v sobotu, ale testnem zajtra, ak teda nedostanem mrchu, lebo mám pocity, že už je tu, lebo aj utroš mi končí

lulu10
2. jún 2011

@bayley wááááááu krásne, gratulujem 😵

rienok
2. jún 2011

@ninockaskv jaj no my s manželom na túto tému od pondelka nehovoríme, ako keby nikdy nič nebolo a nič sa nestalo ... je to veľmi divné, vôbec neviem čo robiť. Ešte som to také nezažila 😝 no v každom prípade o 3 týždne budem vedieť ako sú na tom moje vajká, či má vôbec cenu snažiť sa ďalej s mojimi 😅

leamax
2. jún 2011

@lulu10 jasne, tak ked mas aj ty v lete pauzu, tak nas uz je 5 co budeme zimne tehulky 😵
@gabinkaa vies o tom, co tie bolesti mozu znamenat? nerob paniku a radsej skus ten test ako sa stresovat. urcite vyjdu aj tebe krasne kolajnice 😵

leamax
2. jún 2011

@rienok 😖 to musi byt fakt divne

gabinkaa
2. jún 2011

@leamax snažím sa nerobiť paniku, ale min. víkend som mala iné bolesti, teraz presne ako pred mrchou, začali teraz pred obedom ☹

rienok
2. jún 2011

@leamax hmm, písala som že ho to veeeeeeeľmi vzalo tentokrát 😒

leamax
2. jún 2011

@gabinkaa vies dobre, ze sa to neda rozoznat, ved aj vcera sme tu vraveli novym tehulkam, ze takto citit roztahovanie maternice. ved skus testnut aj teraz a budes mat jasno

gabinkaa
2. jún 2011

@leamax nemám teraz testík, len ten z RF a tam je menšia citlivosť, zberám sa do mesta do lekárne nejaký kúpiť a zajtra ráno testnem a rozhodne sa to

leamax
2. jún 2011

@rienok aha, tak to som asi necitala, to bolo zrejme doobeda a nemala som vtedy silu citat. tak chlapi to tiez tazko znasaju, aj ked to mozno nedavaju az tak najavo ako my. aj jemu dobre padne klud cez leto. ono je toto vsetko strasne na psychiku, kto to nezazije, nepochopi. asi by vam dobre padol hned teraz nejaky predlzeny vikend alebo nieco

leamax
2. jún 2011

@gabinkaa aha, tak zajtra rano teda uz budeme vediet. tak zatial sa skus niecim zamestnat, kup si v meste aj nieco pekne na seba, alebo si nejak urob radost 😉

gabinkaa
2. jún 2011

@leamax to sa snažím, ale začína ma chytať na všetko apatia, kašlem už na všetko, zisťujem, že mi nie je dopriate šťastie

miminkad
2. jún 2011

@bayley krasn,gratulujem 😵
@jada1 😀 😀 😀 kde si prisla na to,ze nam ciariska oci vybiju?

leamax
2. jún 2011

@gabinkaa hmmm, to chapem. to prejde, neboj, dobre bude

gabinkaa
2. jún 2011

@leamax vzhľadom na môj vek sa prikláňam, že to nepôjde a že sme to všetko už prešvihli ☹

miminkad
2. jún 2011

@gabinkaa neboj,este nic nie je stratene a zas taka stara si neni 😉

leamax
2. jún 2011

@gabinkaa presne ako hovori @miminkad este nic neni stratene. kolko mas rokov?

gabinkaa
2. jún 2011

@miminkad si ma potešila, ale mám pocit, že som tu najstaršia z vás všetkým, aj vám závidím, že ak vás tak netlačí čas, ale v dobrom, my tých problémov máme trocha viac ☹

ninockaskv
2. jún 2011

@rienok.. no ved nerob nic,nechaj ho tak, nech to spracuje ☹

@gabinkaa .. ziadne stresy

miminkad
2. jún 2011

@gabinkaa moja,kazdy ma problemy,toto nie je jediny,a pri takom prtavcovi aspon na problemy zabudnete a zistite,ze su malicherne.to mas len taky chvilkovy smutok,neboj,bude to ok 😉

gabinkaa
2. jún 2011

@leamax neviem či je alebo nie je, ale neúspech bolí oveľa viac, mám 41 rokov a tá min. stimulka, teda testíkovanie mi zrovna vychádzalo k narodeninám, nebol to ten najkrajší darček a to nie len pre mňa ale aj pre môjho partnera, obom nám to tak vychádzalo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre