Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
9. jún 2011

@lenka_21 gyn.ti to moze zobrat nakolko tieto odbery robia standardne aj v prvom trimestri.takze moze.na tie hapatalky ides kvoli ATB? lebo si myslim ze ATB skreslia kazdy krvny obraz.atie oozy si daj zobrat u tej gynekologicky.

jada1
9. jún 2011

@callex ja som v robote, samozrejme nikto nič netuší, lebo som to nikomu nevešala na nos a kolegyńa si pred chvíľou zohriala v mikrovlnke langoš, tak som pálila do svojej kancelárie 😀 len taký fukot. Fúúúúúj 😒

miminkad
9. jún 2011

@lenka_21 vysledky asi su uz u doktora,ale on tam dnes neni.mrcha sa nehlasi,citim sa velko a nafuknuto.dnes som od rana strasne nervozna

callex
9. jún 2011

@jada1 veru fuuuuj..mne vsetko co je od mesa vonia..ale jest ho nemusim..a kolega si zase urobil kavu a veru fuuuj takisto.
@miminkad aj si este testovala ci ee?

miminkad
9. jún 2011

@callex tusim vcera alebo predvcerom,stale ziza na mna jedna.ale vcera som niekde citala,ze jedna mala test negativny aj dva tyzdne po mrche a az ten dalsi tam boli bakule.tak to bude moj pripad 😀

callex
9. jún 2011

@miminkad o tom niet pochyb ze ty budes dalsi zazrak.

miminkad
9. jún 2011

@callex 😀 😀 😀 zazracna dolina.

callex
9. jún 2011

ja chcem moju pizuuuuu...pred hodinou som si objednavala pizzu a nikde nic...to aby som si ju objednala rano o 6tej ked ju chcem na obed.

callex
9. jún 2011

No ze som nepovedala ze chcem milion eur...uz mam pizzu..jupi jupi

lulu10
9. jún 2011

@lenka_21 dakujem za pridanie do tabulecky, k tej fragmentacii ja som pripravena ja na darcovske ale este sme neskusili ani IVF s nasimi takze najskor dam sancu nasim chalanom 😉 len ma zarazilo ze to machac v RF vobec neriesil a nebral ako mozny problem... tak som na pochybach ci to vobec problem je alebo nie...

callex
9. jún 2011

@lulu10 ked si na pochybach konzultuj s inym lekarom..ja to tak vzdy robim..ked mi jeden nesedi spytam sa druheho.

dandy914
9. jún 2011

@lenka_21 asi myslis "zoonozy". mne to robili na hematologii, ale neviem co vsetko tam bolo, musela by som mrknut vysledky a tie tu nemam. ak ti to staci vecer tak ti to mrknem.
ale ak mas urea, myko aj chlamydie pozitivne tak pricina bude asi tam.

vrabcek24
9. jún 2011

@gabinkaa áno patríme medzi motocyklistov, 😀 ale my máme maxiskúter, 😎 ktorý má najazdené 60 000km a je vo výbornej kondícii, doteraz bez škrabanca, jazdíme veľmi opatrne, máme v zuboch tých darcov orgánov 😠

gabinkaa
9. jún 2011

@vrabcek24 teda medzi opatrných, ja mám z tých cestných pirátov normálne strach z ničoho nič sa objaví vedľa auta a robí myšičky a najviac mám rada keď stojím napr. pred kruhovým a oni nečakajú v rade, ale obídu všetkých čo čakajú........ohľaduplnosť jak sviňa

jada1
9. jún 2011

Tak kočky máme jednu 10mm bublinku so žĺtkom 😵 😵 . 😵 Kontrola o 2 týždne. Už len aby to pokračovalo ako má
🙂

luly3
9. jún 2011

@jada1 gratuluuuujem 😅 😅 😅

vrabcek24
9. jún 2011

@jada1 úžasné, blahooželám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rebeka33
9. jún 2011

@jada1 Gratulujem, už máš ten blažený úsmev? 😀 😀 😀 Nech vám to vydrží 9 mesiacov. 😵

tonytony
9. jún 2011

@jada1 Do prčic, vůbec mi nefunguje MK- Už jsem psala před tou 13.hod. na int. pošktu a nešlo to, mačkala jsem aspoň palce, jak nejvíc to šlo! Takže aspoň tady se dočítám, že je to TAM!!! MOc gratuluju a držím palce dál, aby vše bylo v pořádku a až do konce, doufám, že se Ti moc ulevilo a jsi šťastná jak blecha!!!

tonytony
9. jún 2011

Holčičky, co ta LEAMAX? Něco nového nevíte někdo? Musím na ni pořád moc myslet🙂

lenka_21
9. jún 2011

@tonytony Kazdy den tu pisem spravy do Leamax... pozri sa na moje prispevky 😉

lenka_21
9. jún 2011

@jada1 Juuuj supeeer ... tesiiiim sa a blahozelam 🙂 😉

tonytony
9. jún 2011

@lenka_21 Leni, děkuju, mně dnes blbne strašně MK, nešlo mi ani do diskusí, padalo mi to, příspěvky taky vázly, tak jdu na to to dohledat🙂 Díky.

tonytony
9. jún 2011

@gabinkaa Gratuluju k hezkému čísílku- po těch nervech s čekáním se aspoň vyplatilo🙂

maticap.
9. jún 2011

@miminkad Cavec, no nakoniec vyhral zubar. Akurat som sa vratila s cerstvo vytrhnutou osmickou...citim sa fajn, akurat sa bojim ako sa to bude hojit. Ten previt (myslim zub) bol zase prirasteny az ku kosti a naposledy, ked mi trhali zub sa ta "krepa kost" - teda rana odmietala skoro tyzden zacat hojit. Namiesto toho mi to vtedy zhnisalo. Takze som si nakupila tekutu potrabu - acidofilne mlieko a jogurty a mozno aj schudnem 😀 .
No a dovolenka je v nedohladne... dnes sa moj mm dozvedel, ze od pondelka ide na tyzden sluzobne do Nemecka... takze tak. 😠

maticap.
9. jún 2011

no a teraz si vas idem docitat 😎

maticap.
9. jún 2011

@gabinkaa no vidis, ze pekne cisielko hcg- gratulacia 🙂 .

jada1
9. jún 2011

@luly3
@vrabcek24
@rebeka33
@tonytony
@lenka_21 kočky veľmi vám ďakujem 🙂
@rebeka33 na teraz som kľudná, lebo Dr. povedal, že to vyzerá veľmi, veľmi dobre, ale o 2 týždne budem mať zasa nervy. To by už malo byť srdiečko.
@tonytony aj mne to nejako blblo, tak som ti písala mail 😉

miminkad
9. jún 2011

@jada1 krasa 😵
@maticap. ale tak snad v juli vam ta dovolenka vyjde.aspon budes moct v klude popozerat kam,ako sa nahlit 😉

gabinkaa
9. jún 2011

@jada1 no supeééééér, veľká gratulácia 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre