Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

maticap.
27. jún 2011

@rebeka33 ahoj, az teraz som sa dostala k netu... na stranke som nasla, ze iba podvozok vazi 11 kg a plus 4 kg vanicka alebo 4 kg sportova cast. Co mi dava dohromady 15 kg.... kamoska ho nasla na nete a zapacil sa jej - ale bohuzial nazivo ho nevidela...
@jada1 quinny som tiez pozerala, ale priznam sa, ze ma na nom tiez nieco odradilo.... 😕 ale nepamatam si co.
@naven - veru dubak ako sa patri! 😀
Inak, dnes som bola po 2-tyzdnovej pauze cvicit s tehulami a dosla som domov nejaka ubita... vobec som sa necitila dobre - myslim vo svojej kozi... 🙄

miminkad
27. jún 2011

@sisab no tak to som zvedava.lebo to je asi malo.ale tak este dorastie do stredy

maticap.
27. jún 2011

@pikha hmmm, tak hovoris frantiska zoe viktoria? Necham sa tusim inspirovat 😀

maticap.
27. jún 2011

@martini dakujeme 😵 !

pikha
27. jún 2011

@rebeka33 no aspon ste si usetrili tie posielacky hore dolu. V prvom rade TY si musis kocik vybrat, aby sa ti s nim dobre manipulovalo, lebo- pri vsetkej ucte k pomoci nasich manzelov-my sme tie, co s tym vozitkom budeme travit vacsinu casu, prevlakat ho a manipulovat s nim, takze nam musi byt na pomoc a nie na ostaru 😝 Urcite tam v KE mate nejake vacsie baby centrum, kde je toho vela pokope.. behni s drahym na tu polhodku, uvidis ze neskor ocenis. A super, ze sa ti zadarilo aj s tou poradkynou 🙂
@lulu10 vsak budes, nahaj tak 😀 toto je plodny rok 😉
@sisab asi su fakt uz zrele, a aspon nebudes mat cas nad tym dlho rozmyslat 😉 😀

pikha
27. jún 2011

@maticap. mam aj ine v zalohe keby bol zaujem 😀 vsetko na realnom zaklade, v sucasnej dobe neobmedzenych moznosti a zahranicnych mien je ludova tvorivost naozaj pozoruhodna 😝 Len potom dufam, ze si ma tvoj syn nevyhlada a ritualne ma neuskrti.

pikha
27. jún 2011

@miminkad to s tvojou sesterkou mi je hrozne luto 😔 😔 dufam, ze sa z toho cim skor vyseka

miminkad
27. jún 2011

@pikha aj ja dufam,hlavne,dufam,aby zvolili spravny postup

maticap.
27. jún 2011

@pikha neboj, my mu nieco nakecame 😵 .

jada1
27. jún 2011

@lenka_21 to mi je ľúto, že to AMH máš také nízke. Ak by si čokoľvek potrebovala poradiť ohľadom DV, kľudne mi napíš aj do IP. My sme si celou tou tortúrou prešli, takže vďačne poradím. Jednoznačne odporúčam ísť do Čiech, na Slovensku sú čakacie doby 2 roky! Poznám kočku, čo čakala 2 roky tu na Sk a dovrzali jej to. Nedali jej lieky aké mali. Takže ak by si sa aj rozhodla čakať 2 roky - neodporúčam, pretože tým, že to robia len sporadicky nemajú s takýmito IVF skúsenosti. Toď môj názor.

@miminkad tvojej sesterky mi je hrozne ľúto, držím jej palce, aby sa z toho čím skôr dostala.
@sisab neboj, sliznica ešte dorastie. Rastie 1mm za deň. Daj si každý večer červené vínko a dobrý je ešte kokos a červené grepy. Držím palce 😉

rienok
27. jún 2011

@jada1 pošli aj mne prosim podrobnosti ohladne DV. dakujem

rebeka33
27. jún 2011

@pikha dakujem, musíme si nájsť čas. Aj nejaké šaty ešte skúsim zohnať na sobotu, brat má svadbu. našla som dieru na trhu- nekúpite elegantné dlhé tehotenské šaty. asi ich začnem vyrábať 😀 😀 7.7 je magické a krásne. a hlavne už sa blíži.

lulu10
28. jún 2011

@pikha jóóóój bodaj by si mala pravdu 😵

callex
28. jún 2011

ahojte babule..plodne ako vzdy
@kozlica je opodstatnene nakolko obaja s mm mame v priezvisku kozel. 😀 uz som sa zlakla ze sa pod tebou zlahla zem.
@miminkad je zle ked sa mladej babe stane nieco take zle ale zase je mlada a silna a nador je malicky.mojej tete prisli naneho po 60ke a povedali jej ze prisla 5minut po12...no a je z toho vonku uz niekolko rokov.
@sisab neboj dobre bude...len rychlejsie narastli tak radsej OPu zajtra ako neskoro.daj si pekne to vinecko a ona narastie do vkladu.je dolezite aby pri Et mala tu spravnu vysku..takze este zopar dni bude z tebe alkoholik a bude to.
@lenka_21 radsej RF na darcovske..su tam rychlejsie asi aj kvoli legislative a ako vidis /jada1/ darkyne maju sikulky.

my sme vcera prisli o 20.15 z brna takze bol uuuplne ko.mrnus pocas vysetrenia spal alebo odmietol spolupracovat..doktor mi stale natriasal bruchom a on nic.tak sme usudili ze ono je na otrasy navyknute..uz z panelovej dialnice do brna a aj z nitrianskych ciest ktore sa daju rovnat tankodromom.ja som myslela cely cas ze doktor chce len aby maly zmenil polohu aby mohol odmerat nosik a az potom mi mm vonku povedal ze on chcel aby maly robil grimasy aby sme mali aj ine zabery.dost dlho sa doky snazil ale potom to zabalil.no mne to neva ja som isla hlavne kvoli meraniam,ktore su ok.ziadne znamky nejakych vad.spocitali sme prstiky..je ich vsetkych 20 takze dobre nie? 🙂 prihodim aj ufonske foto.

callex
28. jún 2011

tak sa mozte pozriet na nasho ufonka..tak ho aj sam dr nazval.

sisab
28. jún 2011

@callex krasne fotky, zlaty je ufonko 😀
uz sa aj dr. ozval, vraj sliznica zvycajne po vysadeni clostylu dost rychlo rastie, tak snad este dorastie. a k tomu, ze je to skoro, vraj vidava pomerne casto, ked su foliky velke, treba spravit OPU. Tak snad to bude vsetko ako ma byt. 🙂 Fuu, vcera som si dala cervene, ale dneska uz asi nemam slinu 🤐 no ale sa premozem, pre sliznicu vsetko 😀

jada1
28. jún 2011

@callex krásne fotečky 😵 😵 😵 😵 😵 . Aj ja by som už chcela také 🙂

gabinkaa
28. jún 2011

@callex jééééj krásne fotečky.......bude to ufonka alebo ufonko?

gabinkaa
28. jún 2011

@jada1 ahojček a bola si včera u dokiho na kontrole?

callex
28. jún 2011

@gabinkaa to je este skoro na urcenie pohlavia..este sa tie organiky dost podobaju na seba.a kedy si das tt..aj s
@jada1 ???
@sisab ja tiez cervene nemusim..robila som si strik..viac coly menej vina a krasne narastla..podla dr.ukazkovo.

callex
28. jún 2011

@luly3 ty uz vyberas porodnika? 🙂 sikulka.cize rodis na kramaroch? inak na to zazmluvnenie a datie do vrecka som pocula uz vela historiek kedy lekari zhrabli prachy a ked prisiel den D tak sa nachadzali pri mori na dovolenke.ale tak zase tebe to nehrozi nakolko sa teda sdokym poznate.
mne dnes rodi sestrerka v ruzinove tak som zvedava na dojmy a pojmy.

jada1
28. jún 2011

@gabinkaa bola, bola, naša chobotnička má 14mm 🙂 . Dnes ráno som bola na krvi, ale ma riadne sestrička scedila. Vraj prvé odbery sú najhoršie, lebo sa vyšetruje všetko možné. Musela som ráno nalačno, ale som to zvládla v pohode, neodpadla som 🙂 Ty kedy ideš k Dr.? zajtra?
@callex ja si tie tt dám neskôr, ke´d už budeme čiastočne "za vodou", po 12tt 😉 .

martini
28. jún 2011

@callex jéé krásne fotečky...ja také nemám :( leňoško je to, keď stále spal 🙂 po tebe teda asi nebude, lebo ty stále niečo riešiš alebo upratuješ...hihi

callex
28. jún 2011

@jada1 ja som tiez tt odkladala....viem ako to je.
@martini no praveze ja som lenivec..ja som ten co lubi spinkat.v mlaaadiii som vstavala o 10.30..mamu islo aj rozhodit.o starenke cez prazdniny ani nehovorim..ta ma buchnatmi hnala z postele.

gabinkaa
28. jún 2011

@jada1 ja idem na kontrolu zajtra ráno, tak neviem ako to bude vyzerať, mám obavy či je všetko v poriadku, lebo cez víkend a hlavne včera som mala dosť veľké bolesti, dnes už je to pohoda, ale zle mi nie je

martini
28. jún 2011

@gabinkaa zajtra uvidíš to malinkaté stvorenie, uvidíš aká budeš šťastná a vypočuješ si, že je všetko v poriadku 🙂
@callex hihi...tak potom je to jasné... moje je zasa trucovité, minule sa rozhodlo, že sa neotočí, aj keď nespalo a fotiť sa nedá, tak mi lekár masiroval maternicu, buchal mi po nej...ale ani za nič sa neotočí tváričkou...ukázalo zadok a že kukajte si koľko chcete 🙂 no bude to škorpion...🙂

luly3
28. jún 2011

ahojte
@callex nie nevyberám ja viem už dlho že on privedie raz moje dieťa na svet
a riešim to teraz preto lebo morfo ult mi nemusí robiť nikto iný ale on ja už budem chodiť
do poradne len nemu už nepôjdem Havlíkovi len výsledky mu budem nosiť 😉 tak preto 😀 😀 😀 😉
a inak mimochodom dnes som volala na výsledky s krvi všetko mám negatívne 😅 😅 😅 tak som strašne
štastná že drobátko je zdravučké

luly3
28. jún 2011

@gabinkaa neboj moja všetko bude ok 😅 aj mňa pobolievalo bruško niekedy
moc niekedy menej vždy keď ma bolelo moc tak som si lahla a vyložila nohy a
ukludnilo sa to 🙂 zajtra držím palečky

luly3
28. jún 2011

@callex super 🙂 že ufonik ja som zasa hovorila že íííííty 😀 😀 😀

jada1
28. jún 2011

@gabinkaa neboj, určite je všetko v poriadku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre