Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
12. júl 2011

@tinna13 ani mne najprv nebolo z toho cukru zle..prislo to na mna po obede..cela som sa normalne roztriasla a lapala po dychu a prislo mi zle. sa nedivim ze Mia robila rosadu..tolko energie co dostala.
@gabinkaa brno ti vychadza akurat.neboj na nic nezabudnes vyzera to ze si sa dostala do dobrych ruk.plus si ta moze potom odrodit. 😉
@miminkad na imunitu je dobra hliva ustricova.

miminkad
12. júl 2011

@lulu10 hej,v lekarni som kupovala.
@callex myslis aj na taku alergicku imunitu?musim to popozerat 😉 dakujem

callex
12. júl 2011

@miminkad myslim na imunitu celkovo..ked mas tu ok tak nejake alergeny nemaju sancu.s imunitou je to tazko..mne napr.moja imunoalergologicka nakazala pred kazdym pokusom brat imunor na posilnenie imunity..vzdy som si to aj davala..pri poslednom sme sa s machacom rozhodli to ignorovat..a malo to uspech.

dudkav
12. júl 2011

@martini , dakujem za odpoved, som rada, ze tam nemusim chodit, lebo aj ja to mam do Brna daleko, si z KEtu tehotna?

tinna13
12. júl 2011

@callex ved uvidime, moj zaludok je silny 🙂 , v zivote som grcala asi iba 3x aj to iba z alkoholu.
praveze mam po tej glukoze velky apetit. poobede sa idem poflakat do mesta. ty si dnes doma?
a co Diankina fotka?

callex
12. júl 2011

@tinna13 hej doma som.no moj mm sa vyflakol na diankinu fotku..musim mu to pripomenut.

sisab
12. júl 2011

Ahojte, uz som pisala do cakania po transfere, vcera vecer som objavila 3kusky hnedeho hlienu, dnes rano tiez 3kusky. Vcera pepino test slabulinko pozitivny, dnes rano tiez duch. A potom mamatest, ale nie z ranneho mocu, tiez duch. Vcera vecer bol krcko makky, dnes rano zase tvrdsi a BT 37.2. Tak babo rad 😒
Ja chcem dialniceeeee 😝

callex
12. júl 2011

@sisab najlepsie urobis ak pojdes na krvicku na hcg.

martini
12. júl 2011

@gabinkaa ja viem ako to myslíš...príliš dlho si čakala na to, aby si bola ľahkovážna...strach je prejav zodpovednosti v tomto prípade a tiež je tam aj obava...to je jasné 🙂 ale o chvilu končíš prvý trimester...a už bude lepšie 🙂

martini
12. júl 2011

@dudkav nie, nám žiaľ KETko nevyšlo, aj keď to boli dve krásne hatchujúce blastocysty...ale veď vieme ako to je, raz to vyjde, inokedy nie... tak držím prsty, nech práve vy budete tí šťastní 🙂
@sisab dialnice budú...len musíš vydržať 🙂 ešte chvíľku 🙂 a testuje tým 10tkovým mamatestom. dnes si vlastne ktorý deň po ET? si nemala PK, ak si dobre pamätám... A určite na ten 14ty deň choď na krv...aby si mala dušu úúúplne na pokoji....držím prsty

sisab
12. júl 2011

@martini dnes som 11den ET, bez PK. vo stvrtok pojdem na krv, aby som v piatok vedela vysledok, to bude presne 14den.

martini
12. júl 2011

@sisab takže krv ti zoberú na 13ty deň, ke´d to bude vo štvrtok. Ja som si krv odniesla do labáku sama, sestrička na lístok napísala niečo ako "statív" a v labáku mi povedali, že keďže to tam mám uvedené, tak výsledok bude o jednu hodinu, že si mám zavolať...to bolo super...tak sa skús opýtať, či aj u vás sa niečo také nedá, ak nemáš chuť čakať. Inač ja som mala PK, vkladali mi hatchujúcu blastocystu (teda max. štádium) a na 11 deň to bol taký silnejší duch na mamateste... koľko utrogestanu berieš?

gabinkaa
12. júl 2011

@miminkad ďakujem.....fakt sa veľmi teším, zasa sme troška pokročili 😵 😵 😵

gabinkaa
12. júl 2011

@callex dúfam, že ano, síce pri debate si zajedal hrozno..... 😀, nemám ale akosi odvahu pozrieť si fotečku z kľúča v pc

sisab
12. júl 2011

@martini idem zavolat sestricke, uvidim, co mi povie. utrogestan beriem rano a vecer po 4ks.

gabinkaa
12. júl 2011

@martini máš pravdu, príliš dlho som na toto čakala a niekedy aj za ťažkých okolností, preto ten strach, ale verím, že to malinké cíti, že na neho dlho čakáme a bude bojovať zo všetkých síl o život a zdravie
budem musieť uvažovať ako zmeníme dve miestnosti, ale zatiaľ to nechcem zakríknuť tak stále čakám 😀

gabinkaa
12. júl 2011

@sisab 11. deň je na koľajnice krátko, keď si nemala PK, tak sa nestresuj, ja som skúšala až na 13. deň a aj mi brali krv, skús ten 10 kový mamatest, držím palce nech je to OK

sisab
12. júl 2011

@gabinkaa ved ja by som bola relativne v klude, keby nebolo byvalo to spinenie 😒 jaaj, ale stresujem, akoby som bola snazilka zaciatocnicka 😀

gabinkaa
12. júl 2011

@sisab možno to bolo čistenie, tak kľud, koľko IVF si absolvovala?

sisab
12. júl 2011

@gabinkaa toto je stvrte

gabinkaa
12. júl 2011

@sisab aj naše bolo toto štvrté

miminkad
12. júl 2011

@callex uf,tak teraz neviem,mozno tu hlivu skusim.este mi moj dr odporucil sarapis,kvoli tej materskej kasicke.aj by ma to nechalo v klude...

lulu10
12. júl 2011

@miminkad o sarapise som aj ja veeeela dobreho citala ale neskusila som, mozno si to tiez kupim

sisab
12. júl 2011

@gabinkaa tak snaaad ta budeme nasledovat 😵

pikha
12. júl 2011

Ahojte babulky 🙂 tak sa vam hlasime uz z pohodlia domova 😎 🙂 Sice je clovek trochu dorezany, uboleny a fyzicky nem celkom oka-tretikrat som rezana do toho isteho miesta a ono to ma svoje prejavy, ale stastni sme neskutocne 😵 Malinka je krasna a dobrucka 🙂 a ked v dlani citim tie male hebke nozicky, ked papame mliecko a ked sa zo spanku nasiroko zacne usmievat, tak si uvedomujem, ze vsetky tie roky a vsetok ten kurva bordel za to stal, ze vzdy sa oplati bojovat a ze byt mamina je najkrajsi pocit na svete 🙂
Dakujem za vsetky gratulacie 🙂 🙂 velmi potesili a vsetkym vam aj s Diankou posielame velku vzdusnu pusinu 🙂 dodam aj obrazovy material, len to musim ponahadzovat do kompu a tinka13 posielam mmsku este raz v mensom formate, asi nepresla 😕

miminkad
12. júl 2011

@lulu10 ja ho teraz chcem skusit,len sa ho musim spytat,ktory myslel a na davkovanie.inak mala si robeny aj ten homocystein?co to poukazuje?
@pikha jej,super,ze ste uz doma.ako si bola spokojna v nemocnici?uz sa tesim na fotky dianky 😵

lulu10
12. júl 2011

@miminkad homocystein mi robili na hematologii, myslim ze poukazuje zrazanlivost a hustotu krvi, ale presne ti veru nepoviem, viem len som mala hodnotu 7,6 a vraj je to ok,no stupnicu nepoznam 😕

lulu10
12. júl 2011

@pikha moc moc gratulujem, musi to byt krasne, tesim sa s tebou 😵

sisab
12. júl 2011

@pikha super, ze ste doma, urcite je to nadherne, uzivajte si stasticko 🙂
Baby tak ja idem na krv uz zajtra, 12den po ET, vo stvrtok ma sestricka uz plno 😕 ja sa bojiiim

miminkad
12. júl 2011

@lulu10 musim sa mina opytat,ci to nespravi,len som zabudla pri tom vsetkom 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre