Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

marculik
27. apr 2016

@ssegra ak dostanem kramy ako mam tak asi treti tyzden v maji ak vsetko bude o.k ,zatial som mala iba ivf a Ket som si myslela ze je to jednoduchsie no kukam ani moc nie ked hned na zaciatku som sa k nemu ani nedostala.

ssegra
27. apr 2016

@marculik mne to vychadza na koniec maja ak pojde vsetko bez problemov co dufam ze pojde.

marculik
27. apr 2016

@ssegra je fajn ked pozitivne myslis🙂 toto je tvoj kolky pokus?

ssegra
27. apr 2016

@marculik nemozem mysliet tak ze to nevyjde,to ani nemusim do toho ist. Mala som 1ET a 1KET cize treti

bergalm
27. apr 2016

Caute kočky-korčulky..dlho som tu nebola ako sa mate???gagirl,ria-Tebe sa to krati jupiii,lienka,dafy?a aj ostatne,my za chvilu oslavime 1rok

bergalm
27. apr 2016

Toto je nas najväčši poklad na svete,takze kocky nevzdavat-bojovat oplati sa cakat

vivien391
27. apr 2016

@bergalm krasna slecna 🙂

buba08
27. apr 2016

@bergalm ta je krásna 🙂

gagirl
27. apr 2016

@bergalm ahoj moja..ake krasne dievcatko vy mate doma..🙂

analfabetka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gagirl
27. apr 2016

@bergalm ja sa mam tak vselijak..este stale cakam na ten najkrajsi titul,-mama..Chystam sa na ket buduci mesiac..dufam a verim ze nic dotoho nepride..Vy ako sa mate s vasou krasnou malou laskou? 🙂

mina85
28. apr 2016

Ahojte baby,chcem sa poradit. Mam za sebou 3 IVF, bez uspechu,zacala som chdit do Reprotitu. Doporocili mi imuno Nitru, tam mi zistili odpoved voci manzelovim spermiam inac vetko ok. Sucastne som si dala urobit aj hematologiu na vlastnu ziadost, tam mi vysiel zvyseny homocystenim. A chcem sa poradit ci by som si mala dat spravit aj endokrinologiu, ked vysledky co robia gynekologovia na stitnu mam ok.Dakujem za kazdy nazor.

tinkatinulka
28. apr 2016

@bergalm krásssna je malinká no mam pocit že cochvílka pojdes na Ket 😝

sasa1983
28. apr 2016

@mina85 ano, minimalne AMH a aj usg SZ. Inak ozaj nechapem, vysetrenia ktore si absolvovala po viacerych neuspesnych vkladoch si mala mat pred 1vym vkladom.

mina85
28. apr 2016

@sasa1983 ved prave to a uz som z toho fak na nervy 6 vkladov a nic ani tuk a odpoved lekara preco sa nedari je len treba skusat ste mlada malo by sa podarit.
Dalsie IVF. AMH mam vysetrene uz neviem presne hodnotu 1,50 sa mi zda.
Dakujem za odpoved a radu 🙂

bergalm
28. apr 2016

@gagirl jaj moja drzim paluchy aby konecne vyslo aj Tebe..verim ze sa to tentoraz podari a vsetko bude ok.My mame uz 1zubok je zlata cez den dobra no noci su horsie.Stale kojim 7.5.bude mat 10mes. Konecne som dostala menstruaciu po 19mes.tak si vies predstavit tie bolesti bruska...ale aspon mozme uz zacat snad uvazovat ci ist po surodenca..Mm moc nechce kedze Nelka nam fakt dava zabrat cez noc-stalo sa ze mi sestra musela zavolat 112som skolabovala lekar ze -uplna vycerpanost treba odpocivat xixi ako??ked nam idu zubky a nema mi moc kto pomoct okrem mm vies mamina ma rakovinu tak ju nemozem zatazovat,ale my to dame nie?ved sme na nu cakali 12rokov tak sa setrim ako-tak

bergalm
28. apr 2016

@tinkatinulka no ahoj uvidime mm sa do toho moc nehrnie ak,tak ja jedine na jesen-vzdy bola u mna pozitivna September-Oktober su moje mesiace kedze 3x vklad a vzdy pozitivne i ked konce boli horsie a vy ako?

bergalm
28. apr 2016

@gagirl cely Marcelinooo xixi modre očka neviem po kom obaja mame hnede xixixi

tinkatinulka
28. apr 2016

@bergalm jesen je u nas tiež top..skusisli sme teraz Ket ale nic..takže davame tomu uplne veget nic neriesime..sme dost KO..nemame nanuky a do dalsjestimulky sa nehrniem

fatma1
28. apr 2016

@bergalm Kraaaasna je ;)

fatma1
28. apr 2016

Baby, chcem sa opytat, ukazovali Vam v Brne po odbere na obrazovke ako vyzera vase vajicko? a potom embrya? monitoring embryi ci ako sa to vola? Je tam taka moznost ukazat kvalitu vajicka ci je dobre a tak..?

astrid55
28. apr 2016

@gabika2015 ahoj Gabika, ja som mala po KET velmi podobny problem. Prva mrcha dosla nacas, ale na druhu som cakala asi 3 tyzdne. Vydrz, ona pride, teda, pokial nie si nahodou tehu🙂

misenaf
28. apr 2016

ahojte baby. Strašne mi padaju vlasy. Od januara idem uz na 3 Ket a beriem estrimax, medrol, fraxiparine, utrogestan. Pytala som dr. Otevrela ktory z tychto liekov to moze sposobovat, povedal ze Medrol. Tak ho teraz chcem vysadit, ale beriem ho uz 2 tyzden, mozem ho vysadit pred KET?Nepadali aj vám vlasy z liekov?

nelly3
28. apr 2016

@fatma1
pri vklade ano ukazovali na obrazovke.

gabika2015
28. apr 2016

@astrid55 ooo, to zial nehrozi, nedokazem otehotniet spontanne, ale dufam, ze mrcha coskoro dorazi 🙂

sasa1983
28. apr 2016

@misenaf rozhodne nevysadzuj lieky, lebo Ti z nich mozno padaju vlasy, neviem z akej indikace mas, ale toto by bola navyse pred vkladom uplna hovadina, ak ich mas z dovodu, ze su indikovane. Navyse sa medrol nema vysadzat zo dna na den, ale zostupne s latenciou. Na vlasy je x sposobov ako podporit ich rast. Za mna redken kury na vlasy.

vanda02
28. apr 2016

Ahojte, mám za sebou všetky pokusy ivf na SK a rozhodli sme sa ísť do Reprofitu Brno. Budúci týždeň máme prvú konzultáciu. Môžete mi napísať, ktoré to máte za sebou ako to tam prebieha? Zaujímalo by ma aj to ako to bude s kontrolami, odbermi, vkladmi. ďakujem za odpovede 😉

santeema
28. apr 2016

@bergalm krasna a aka vystrikovana🙂)...boze len nedavno sme davali fotky z porodnice...leti to

santeema
28. apr 2016

@bergalm aj ja som bola taka hotova v noci, neskolabovala som , ale brutal total unavena a mne trosku pomoze, ked si pospim aspon hodku cez den. skus to, ja viem tazko najst cas aj cez den, ale da sa to. prip. zaplat dajakej kocke na dve hodky, aby ti bola doma s malou a ty si zatial v spalni schrupni🙂. tak ti zelam viac energie a spanku v noci🙂)

santeema
28. apr 2016

@misenaf mne velm pomohlo na tento problem s vlasmi koenzim q10 ta 100ka z pharmanordu - je najkvalitnejsi, zinok+selen, ta sita znacka a materska kasicka. po 2 mesiacoch uzivania kazdy den bobo po probleme a este aj zacali vyrastat nove, tie co mi vypadli.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre