Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
27. okt 2011

@linda81 dakujem,aj ja tebe,nech vam to vyjde 😉

mircalla
27. okt 2011

@miminkad aj ja som mala hematom, dost velky, aj som riadne krvacala (len 2 dni sice) a mame filipa. drzim palce, no hlavne ze je vacok, hadam sa vstrebe a nebude robit zlotu. ono u mna sa utrhol, preto to krvacanie, ale dobre to dopadlo

miminkad
27. okt 2011

@mircalla ja som krvacala v sobotu v noci a v nedelu.teraz uz nic,ani nespinim.mala si vacsi ako ja?dufam,ze aj u nas to dobre dopadne

tinna13
27. okt 2011

@miminkad este ma napadlo ze pises ze gestacny vacok je nad hemotomom takze aj keby sa nevstrebal ale zakrvacal tak mimco by to krvacanie nemalo ohrozit ked je nad nim, no nie?

pikha
27. okt 2011

luly3 gratulkaaa 🙂 😎 😎 !!!
@miminkad drzim palce 🙂 😵 a co som zachytila, ze ti nejaky kkt chcel robit kyret.. to nema obdobu toto 🙄 Silno drzim palce, vela vela 🙂
@leamax a ty si v Luckach teraz, dobre som pochopila? a co, spokojnost? 🙂 🙂 LTV bez plaviek, len v kupacich ciapkach, sa este prevadza? 😀 na to do smrti nezabudnem

gabinkaa
27. okt 2011

@jada1 ahoj moja a Ty sa kadiaľ túlaš? som rada, že ste v pohode, pomaly to ubieha a pribúdajú tt, my sme tiež zatiaľ v pohode, ja som bola na glukózovom teste včera, len som nejaká prechladnutá tak neviem či to bude mať na to vplyv, uvidíme ako dopadneme, ale inak v pohode, tak nech to takto pekne pokračuje bez problémov aj naďalej, môj gyn sa dosť obáva môjho veku tak mi predpovedá nemocku

gabinkaa
27. okt 2011

@leamax však aj ja sa k tomu prikláňam, lebo to malinké nechcem ohroziť, tak to nechám na lekára, ktorý je dosť vystrašený

miminkad
27. okt 2011

@tinna13 mimco ohrozi len ak zacnem silno krvacat,vtedy je moznost,ze odide s nim...
@pikha dakujem,presne,bol to riadny kkt 😠

lenkalienka01
27. okt 2011

@miminkad super, super, super...tesim sa s tebou a drzim vsetkych 20 prstov 🙂 😉 nech je to uz len lepsie a lepsie 😉

gabinkaa
27. okt 2011

@tanitta fúúúúú tak to bolo fakt hrozné čo tí lekári dokážu s nami porobiť ☹ ale hlavne že to dobre dopadlo, malinký je zdravučký

gabinkaa
27. okt 2011

@luly3 veľká gratulácia k malému Šimonkovi, takže chlapčiatko už prišlo na tento svet, držíme palečky a hlavne veľa zdravíčka mamine aj malinkému 😉

gabinkaa
27. okt 2011

@miminkad hcg je krásne vysoké, tak budeme všetci veriť, že to dobre dopadne a hematom sa pekne vstrebe a neohrozí malinké mimčo, tak sa treba držať nariadení, vypiť vínko a kľudový režim, vyložené nožičky a nechať sa obskakovať, moc držím palečky, aby kontrola dopadla na výbornú 😉

miminkad
27. okt 2011

@gabinkaa dakujem gabi,snazim sa to vsetko do bodky dodrziavat.tak snad tento boj vyhrame.

leamax
27. okt 2011

jaaaj, si tu clovek na chvilu odskoci a uz mam do noci co citat 😀
@pikha ano, v Luckach. a nie, LTV v bazene sa uz robi normalne v plavkach, kupacie ciapky nahodia len niektore babusky 😀 aj zajtra mam posledny. rano o 7.00 ze plavanie v bazene a v ten isty den aj LTV v bazene. sa tam dobre vymocim. inak je tu fajn, dobre mi robi ta voda, citim sa dobre aj po tych procedurach. len mi je uz dlho, tri tyzdne by boli asi akurat, mesiac je dlho. ale tak uz nemam ani cely tyzden pred sebou, to uz zvladnem 😵
@gabinkaa no ocividne je vystraseny, ked uz v 31tt mas nastupit do nemocnice. ale na druhej strane aj dobre, ze sa ta o teba stara 😵

falin
27. okt 2011

@callex - dakujeme za peknu spravicku
@lulu3 aj tu blahozelam - srdecne blahozelam k Simonkovi a obom prajem vela zdravicka

@miminkad - super ze hcg pekne rasie, aj ten gest.vacok ze videla. Verim ze ten hematom sa vstrebe a vsetko bude ok. A mas super svokru 😉

miminkad
27. okt 2011

@falin dakujem.veru,svokru mam super 🙂

mircalla
27. okt 2011

@miminkad uz si nepamatam, ale zo mna sli cele kusy a vela krvi...a napriek tomu sa mimco udrzalo, potom som do konca tehu uz nemala vobec ziadny problem

miminkad
27. okt 2011

@mircalla a to si bola v ktorom tyzdni?ja dufam tiez,ze sa to nejak spravi.potrebujeme vydrzat aspon do 12tt

bayley
27. okt 2011

@jada1 ahoj spolubojovníčka 😉 v 26.tt +1,5 kg 😲 😲 😲 ja už mám +8 kg 😀 som rada, že ste v poriadku a užívaš si bezproblémové tehotenstvo 🙂

@luly3 gratulujem!!!! Veľmi sa teším, že to dobre dopadlo 😵 😵 😵 Želám vám obom hlavne zdravíčko a nech ste čím skôr doma 😉

@miminkad som si istá, že ty tento boj vyhráš 🙂

miminkad
27. okt 2011

@bayley v to dufam aj ja 🤐

mircalla
27. okt 2011

@miminkad v siedmom, ty si? potom uz ani flacik. presnejsie na zaciatku siedmeho

miminkad
27. okt 2011

@mircalla som na zaciatku piateho...

bayley
27. okt 2011

@leamax verím, že celý ten pobyt ti pomôže k tehu 😉

leamax
27. okt 2011

@bayley dakujem, aj ja verim 😵

lulu10
28. okt 2011

@miminkad ahoj moja, som strasne rada ze ste dobre dopadli, verim ze budete v poriadku, ste na dobrej ceste 😵 Som si ista ze to dobojujete do stastneho konca 😵

mia_15
28. okt 2011

Ahojte babule,
@leamax HCG odoberáme dnes 🙂 na 16:30 som objednaná k môjmu gyndoškovi...
@martini výsledok bude asi až v pondelok keď dnes idem na odber, no som zvedavá aj ja 😕 no a keď som na prvom teste zočila tie dve čiarky, tak som si spravila ďalšie dva testy, či nemám halucinácie a pak som letela za mužom a až potom som sa hrozne rozplakala 🙂
@miminkad moja, no ty si nemohla spraviť lepšie ako ísť do Brna!! Tí naši lekári to je čistá katastrofa!!! HCG stúpa, tak mimčo je tam a tam kde sa zahrizkalo, tak tam aj zostane, pekne na svojom mieste 😉 ja to viem že to tak bude, som ti to teraz na diaľku vyveštila 🙂 ale nie, moc, moc ti to želám a budem veľmi šťastná keď bude všetko OK. Vitoušková je veľmi milá... mne robila teraz ET a raz OPU a vždy sme s ňou boli veľmi spokojní a to môj muž je hrozný frfloš na všetko. Keď sme chodili do ISCAR tu v BA, tak tam pindal hádam na všetko a na všetkých. V RF je to fakt super aj lekári aj sestričky.

lulu10
28. okt 2011

baby neuzivali ste pred IVF nieco ako Sarapis, Femigrad, Gynex? Nemate skusenosti? Nieco by som chcela z tohto uzivat no neviem sa rozhodnut co...

miminkad
28. okt 2011

@lulu10 len ten hematom je obrovska hrozba.ale ja verim,ze moji bubacikovia zabojuju
@mia_15 my nastastie vitouskovej patrime.povedala,ze tehu je ok,hrozba je ten hematom,co spravi.kedy ides na hcg?

babule,ja vam vsetkym tak strasne moc dakujem,velmi ma drzite nad vodou.naozaj mooooc dakujem,za vsetky povzbudive slova,za vsetko a najvacsia vdaka patri leamax

@lulu10 sarapis som uzivala pred tymto ivf.ale nejaky obzvlast pocit som nemala.femigard som pocula,ze je dobry.gynex som tiez veelmi dlho uzivala a nic.pred tymto ivf a vlastne este aj po OPU som uzivala femi kvapky.podporuju cinnost vajecnikov

lulu10
28. okt 2011

@miminkad neboj sa dobre to dopadne, viem aka je hematom hrozba, mala som pri poslednom tehu, ale je super ze uz nespinis tak sa nicoho neboj, ked sa nebudes natahovat a namahat tak by sa mal vstrebat, ved uz je dost mensi oproti tomu ako bol nie?
Tak pred tymto IVF si brala aj Sarapis aj Femi kvapky? kupila si v lekarni?

miminkad
28. okt 2011

@lulu10 no neviem,ci mensi,rozhodne tvar zmenil.pondelok mino hovoril,ze je 6x1,5,vcera bol a to je najvyssia miera,co dr nasla 38x25mm.pisal mi i mino.tak to nejak spolu dobojujeme
sarapis som objednavala z netu.femi kvapky maju normalne v lekarni.aj cecil ich brala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre