Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cecil36
9. nov 2011

@lenkalienka01 nezufaj, ja som ten pripad co spominala @lulu10 😀 Moje hcg bolo 39 a pozri o chvilku rodim.Jednoducho asi sa krpec uhniedzil neskor. Dolezite je ako bude hcg stupat 😉 Drzim palce 😵

bibi24
9. nov 2011

@lenkalienka01 Leni, takto ti poviem. Veru nezufaj. Tes sa, ze mas doma aspon jedno dietatko a este dalsie pokusy pred sebou. A napokon, ani teraz este nie je nic stratene, aj ked ja som ta posledna, ktora by ti davala falosne nadeje. Pozri na mna a hned si povies, ze ako dobre na tom si. Ja prave od vcera viem, ze aj moje 3. ivf bolo negativne a pritom som don vkladala obrovske nadeje, aj embryjka boli krasne a zas nic.

linda81
9. nov 2011

@miminkad no ...tak mam to za sebou...dve 4- bunkove embrijka su vlozene, teraz uz len verit🙂, no a zmrazene mame 3 nakoniec.mm to doplietol vcera🙂.

leamax
9. nov 2011

@linda81 jeeej, gratulujeeeeem, tak pekne hladkaj babulka, nech sa u teba udomacnia a citia sa dobre na dalsich 8 mesiacov 😵

linda81
9. nov 2011

@leamax dakujem🙂..ked ja nemam ziadne pocity..miestami na to az zabudam, ze krpce su uz doma s nami...🙂...je to take zvlastne...

miminkad
9. nov 2011

@linda81 to ich uz aj mrazili?super,ze mate mrazakov.tak teraz hlavne ver a oddychuj.minimalne tyzden mas cas na vsetko.a skus to cervene vino.prekrvi maternicu a drobci sa lepsie pricucnu.a plnotucne mlieko,to robi maternicu lepakovu pre embryjka 😉 drzim palce

leamax
9. nov 2011

@linda81 aspon sa tak nesledujes 😀 hlavne nic tazke nedvihaj, neumyvaj sa mydlom, nepouzivaj parfumovane vlozky a intimky

cecil36
9. nov 2011

@miminkad @leamax ahojte ako sa mate?

miminkad
9. nov 2011

@cecil36 ahoj,teba tu uz dlho nebolo 😉 ako sa mas,co krpec?my sa drzime,len teraz trosku robi problem alergia.dnes sme zacali 7tt,tak len dufam,ze je vsetko ok.zvacsa mam stale priserny hlad

leamax
9. nov 2011

@cecil36 ahoj, teba som davno nevidela. ako sa mate? ty brdo, ved ty uz si na rozpad 😀 ja ok, vcera som bola v rf u koudyho, do 30.12.2011 mam HAK a hned po nej stimulku. oddnes mam prednison uz
a mam doma muzika, tak sa idem venovat 😉 😀

linda81
9. nov 2011

@miminkad
@leamax dakujem za rady🙂...kopa veci by ma ani nenapadla....inak....ja sa dnes uzastne setrim , boli sme hned po nakupoch , potom nam labradorica usla, tak sme ju po dedine nahanali,vsetky podlahy od blata, tak som riadila atd atd🙂...
@miminkad no ked mas hlad, tak je to super🙂...drobce asi maju spotrebu🙂

cecil36
9. nov 2011

@miminkad jeeej to leti, uz ste 7tt super 😵 Ja som mala tiez na zaciatku alergiu silnejsiu, ale alergologicka co mi predpisuje nasonex povedala, ze ten mozem v pohode a aj machac odobril 😉 A ten hlad ma chytil az teraz 😀
@leamax no tak uz coskoro idete na to 😉 Aj vies aku budes mat stimulku? Ja som uz dnes bola na poradni v nemocke, uteka to fakt nenormalne rychlo 🙂 A muzikovi sa pekne venuj, ja sa na to tiez uz tesim 😀 😀 😀 😀

staga
9. nov 2011

@lenkalienka01 drzim moc moc palce, uvidis vide to 🙂

lenkalienka01
9. nov 2011

@lenka_21 babuľa dakujem , ale myslim si, ze toto IVF je v prdeli 😖

lenkalienka01
9. nov 2011

@cecil36 ved toto, ci bude stupat....ale ja sa uz pripravujem na to, ze stupat nebude. Take pripady, ako si ty, nam vsetkym dodavaju nadej , drzkaj sa 😉

lenkalienka01
9. nov 2011

@bibi24 ja viem, ze su zeny, ktore su na tom horsie a nemaju babo, ale ked mne je to tak strasne luto.... 😒

lenkalienka01
9. nov 2011

@staga diky za palce, raz to urcite vyjde, nam vsetkym 😉

miminkad
9. nov 2011

@linda81 ved pockaj,ked na teba pride hlad 😉
@cecil36 len ja mam velky cerveny flak na zadku s pluzgierami.sem tam je bledsi,sem tam tmavsi.oproti vcerajsku je to miernejsie.ja beriem stale lieky na alergiiu,to som konzultovala s alergologickou este v septembri,ze ak by som aj bola tehu,tak ma nastavila na lieky tak.no a dnes mi este moj gynekolog povedal,ze si to mozem fenistilom natierat,tak uvidim.uz ma to zacina tiez svrbiet pomaly

cecil36
9. nov 2011

@lenkalienka01 aj ja som bola pripravena, ze nebude stupat, dokonca sme s mm boli na vstupnej konzultacii na mojzisku, na dalsi krat mi mali robit mobilizaciu. Ta sa vsak uz nekonala 😀 Drzim palce, nech to krasne rastie 🙂

staga
9. nov 2011

@lenkalienka01 ked sa dobre pamatam tak si mala dostat menzes a kedze si nedostala tak to vidim velmi dobre 🙂 ver mi, je alebo su tam 🙂

lenkalienka01
9. nov 2011

@cecil36 no vsak uvidim , ale rada by som verila, ze stupne, ale citim, ze to tak nebude

lenkalienka01
9. nov 2011

@staga myslim, ze stych dnesnych nervov ms dostanem kazdu chvilu

leamax
9. nov 2011

@cecil36 veru, uz sa tesiiiiim normalne na pichanie 😵 myslim na stimulku aby ste si tu nemysleli, ze som nejaka nemravnica 😀 😀
mam merional a clostyl, koudy povedal, ze udajnych tych 15 vajok, co bolo pri tej zvysenej stimulke, sa mu nepaci, ze to bolo zbytocne vela. myslim, ze mudro vravi 🙂
@linda81 dievca, setri sa ale viac, dnesok uz radsej neopakuj v tych nahanackach.
@lenkalienka01 nestracaj nadej, ja tiez myslim, ze stupne 🙂

mircalla
9. nov 2011

@lenkalienka01 tiez si myslim, ze keby to nevyslo, tak je hodnota tak do 5. pri tomto cisle sanca je urcite

mircalla
9. nov 2011

baby nestiham vsetko sledovat....kto uz ma dalsi babo okrem tinna13?

lenkalienka01
10. nov 2011

baby moje, v noci som zacala krvacat, takze mam odpoved na moje prve IVF- neuspesne. Zopakujem si to v januari. Dam si mesiac pauzu, nechcem sa stresovat pred Vianocami.

lulu10
10. nov 2011

@lenkalienka01 ahoj to je mi luto, ale hlavu hore v januari pojdeme do toho vsetky spolu aj s @leamax a skupinovy uspech je zaruceny 😵

falin
10. nov 2011

@lenkalienka01 - leni, je mi to velmi luto ☹ Drz sa, ja viem ze je to velmi tazke, dcerka ti doda vela energie. A januar to isti, mozno budeme stimulovat spolu 😉

@linda81 - krasne embrijka. A trosku spomal 😉 Drzim palce nech sa pekne uhniezdia

@leamax - takze januar je aj tvoj 😉 , si velmi pozitivne naladena, to je super, tentokrat to musi byt uspesna stimulka

@miminkad - kedy mas najblizsiu kontorlu?

lulu10
10. nov 2011

@cecil36 ahoj tak rada ta vidim a tie tvoje kraaasne tt este radsej 😵 drzte sa a pozdrav maleho valibuka 😵 dnes mam rande s machacom 😉

falin
10. nov 2011

@lenka_21 to je super ze mozes mat HO. U nas je to science fiction 😀 . Mudro pises, trebu klud pre babulko, ziadna praca za to nestoji 😉 Drz sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre