Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dior
21. jan 2010

mirinda dakujem a princezna je krasna,uzasne je jej vidiet tvaricku-nadhera-normalne si ma rozplakala 😵 😵 😵

mircalla
21. jan 2010

mirinda...jej kukla som malicku v albume🙂))

baby, mne je dneska mizerne...nemavala som nikdy migreny, ale v tehu mavam desne, akoby mi vrtali do hlavy, a trvaju aj cely den

k tomu este aj zaludocna nevolnost...trva to uz od vcera vecera...fakt som neratala, ze este v 13tt to bude, uz som to nemala dlho

mirinda10
21. jan 2010

mircalla ja som pocas tehu mala take migreny, ze som myslela, ze mi idem mozog vyrvat a to som predtym nikdy nemala, musis vydrzat ale ak budes po 12tt tak si nieco uz mozes dat ale iba ak je to na nevydrzanie inak mne pomahala mokra plienka a tma

neobmedzila si kavu ja ano a potom ked som si dala rano slabu tak uz ma to tak casto netrapilo, teraz uz idem iba na bezkofeinovej asi cez mesiac a som ok

dior
21. jan 2010

presne aj ja,nikdy ma hlava nebolela a teraz-ani zaspat som nevedela, tiez si davam mokry uteracik na hlavu a zle mi bolo este v 14tt aj rande s wc 😝

mircalla
21. jan 2010

ja tiez dior...mokry uteracik...ale nepomaha:((

dior
21. jan 2010

ja viem,ale aspon nieco robim 😀 , vraj sa moze ibalgin ruzovy kamosko,ale to len ked ozaj nevies vydrat a len sem-tam

avaka
21. jan 2010

dobre ranko 🙂
no my sme sa dnes dosyta vybuvali,takto dlho som este asi nespala..
Miri,malinka je kraasnuckaa,a aka pekna fotka,som myslela,ze v 30tt sa uz taka ani nebude dat spravit.. 🙂 to uz ma vraj mini malo miesta..
Mircalla,ak Ta boli hlava a kava by Ti pomohla,kludne si daj.Mna hlava nebolieva,pijem bezkofeinovu,ale sem tam si aj normalnu taku slabsiu dam,tak ak Ti pomoze,urcite si daj radsej kavu ako tabletku.Vraj jedna denne sa moze 🙂
Dior,ako sa maju chlapcekovia?

julietka
21. jan 2010

gabika dakujeme ze si nas prisla pozriet a povzbudit 😉 kludne pridi aj castejsie 😵

labusik nie je nad dobry vztah s lekarmi 🙂 to mas skvele ze ich mas tolko okolo seba a hlavne dobrych odbornikov, moja lekarka urcite nema nastudovanu ani moju kartu, a nie aby si pamatala este detaily z minulosti..

miri vidim ze si pridala fotecku Emmky 🙂 mala je krasnucka ako si tam pekne spinka..je vidiet ze jej tam je uz tesno 😵

julietka
21. jan 2010

ahojte vsetky babulky 🙂 vonku naozaj krasne snezi 😵

avaka
21. jan 2010

Ajoj Juli 😉 a u nas ani nesnezi...ale pride to o chvilu urcite aj k nam.. 😵

mirinda10
21. jan 2010

ak mate nove zdravie- casopis, tak tam pisu o porodoch a o sekcii dobry clanok neviem ci sa to neda uz pozriet na nete

inak mam strach ci bude volny nadstandard ja nechcem ist na normalnu izbu brrrrr ale co mozem robit ked je plno, rodi sa vela deticiek

dakujem za malu Emku je to nas poklad ale to uz bola hlavickou dole a tam naozaj nema moc miesta 😀 ale stale miluje placentu a uklada sa do nej asi to bude taka mojka bude sa chciet stale mojkat a nosit 🙂

ninockaskv
21. jan 2010

ahojte baby, necitala som moc dozau, ale niekde som zachytila, ze takyna musela do nemocnice.. strasne jej drzim palce, nech to dobre dopadne..

a vidim, ze vy tu tehotkujete o dusu se vsim vsudy.. krasne.. 😀 len sa drzte, nech ju tu na tom konovi aj nieco pekne popismenkovane...

😀

labus
21. jan 2010

ahoj kočky tak OPU mám v pondelok okolo 09,00 v pondelok je vela punkcii tak ma dal na neskor aby sme nemuseli íst tak skoro z domu takto nám stačí ráno o 05,00 vyrazit ... a akolo 8,30 sme tam ...
folíky su 18,8 16,1 14,6 13, 7,5 ale ten posledný nedorastie... tak čakáme na tie 4 takže pichám do soboty a o 22,00 pregnyl...

julietka
21. jan 2010

ahojki ninocka 🙂 aj tebe sa to uz blizi pomalicky 😵

julietka
21. jan 2010

labusik no tu su krasne miery a pocet folikov 😉
je dobre ze vas dali na neskor..my sme tiez boli naposledy v pondelok na OPU a mali sme prist rano na 8.00 a az o pol dvanastej som sa dostala na radu, to bolo uplne strasne ako dlho ma nechali cakat...som isla uplne posledna..

mirinda10
21. jan 2010

labusik parada tak v pondelok bude den D a treba ist skor teraz ked stale snezi ale si z BA tak aspon to nemas tak daleko, budeme na teba silno mysliet

ninocka kedy idete do dalsieho kola daj nam vediet, dufam, ze to bude coskoro

labus
21. jan 2010

ježiš Julietka tak to bolo fakt dost aj ja som raz čakala hodinu a pol... ale takto dlho ešte nie..
a inak moja gynekologička je aj moja kamarátka poznáme sa 15 rokov a doslova to so mnou prežíva ona tiež nemá detičky a ked som po ET alebo OPU často pretelefonujeme hodiny... a nemám problem ani z UTZ aj cez vííkend dokonca ked robila v nemocnici tak ma vždy operovala až na jeden x naposledy to ma operoval mužov kámoš ona bola služobne preč. Ale teraz je sukromna a operuje len štvrtky v nemocke ale služieva a k porodu mi pojde to mi slubila už pred dvomi rokmi 🙂

avaka
21. jan 2010

Labus,no ozaj krasne narastli.. 🙂 My sme tiez dlho cakali na opu,no maju toho vela....ale v R sa oplati cakat 😉

julietka
21. jan 2010

labusik neboj ty urcite nebudes tak dlho cakat..ja si myslim ze to bol vtedy extrem, nahoda, lebo bol naozaj obrovsky natresk, plna chodba, plna cakaren, ani na tej chodbe nebolo kde cakat. moj muz musel aj odist prec kolko tam bolo ludi a vela bolo aj zahranicnych..asi si to vtedy nejako zle naplanovali..no ale dolezite ze sme boli uspesni 😉
tak to je super ze mas kamosku gynekologicku, mozno sa inspiruje aj ona a budete kocikovat spolu 😵

labus
21. jan 2010

nie ona je ešte staršia ako ja a žial nemože mat.. a už to asi nechce riešit my to nepreberáme ale mne neskutočne fandí a pár rokov ma nahovárala nech už začnem kedže nás z mužom oboch pozná... no a stará sa o mna priam ukážkovo príkladne je fantastická a obvodnu mám taku istu svetovu ..

tanitta
21. jan 2010

ahojky..
baby ja len narychlo docitam neskor 😎
lenka... hlasi 10mm... darkyna ze reaguje fajne ale pocty zatial nevie 😝...
pa drzte sa...

julietka
21. jan 2010

jeej avka ja som akurat na zaciatku stranky vymakla tvoje krasne brusinko, naozaj ho mas kraaasne 😵
tusim tiez nemas ani strie, ani ciaru pigmentovu 🙂

mircalla
21. jan 2010

no labus krasne...

ja kavu pijem jednu denne, slabu...obmezila som to, predtym som pila aj 3

ale asi nebudem tym...mam to tak raz za cas len, ale zato brutus

labus
21. jan 2010

kočky dík...
avaka mrkla som fotečky nooo prenádherne bruško a si super tehulka štihlučka len bruško ukážkovo krásne hmmmmm ja ked som bola dnes u mojej lekárky vychádzala tehulka od Klaudiky tak som sipochytala bruško a ona sa smeje že pozor nákazlive a ja že po inom netužim len sa nakazit 😀 😀 😀

mircalla
21. jan 2010

no avaka, aj ja som kukla...veru stihla...to ja sa obavam, ze budem pekny tucniak🙂)

dior
21. jan 2010

avaka krasny domcek 🙂 🙂 🙂 aj ja chceeem

labus super a to ty chodievas takto kontrolvat? lebo ja som bola len raz v brne a zdalo sa mi to malicko,ale dobre to odhadli.takze pondelok hovoris,cize v sobotu uz pichas pregnyl,nech uz je pondelok 😵

tanita ahoj,pozdravuj lenku ,ja som myslela ze dnes uz mala opu 😕 o vsetkom nas informuj 🙂

mirinda10
21. jan 2010

avi nadherne brusko ale inak mas postavu ako modelka, no mas velke stastie, ze na tebe tie stimulky nezanechali ziadne kilecka ako u mna 😀 ja budem mat co robit aby som to zhodila a kolko si uz pribrala?

lenik krasna perinka a urcite bude aj vela vajok thuj, thuj tanitka pozdrav ju, ze moc drzime palciska 🙂 🙂

labus
21. jan 2010

Dior ano ja som vžyd mala minimálne dva UTZ do OPU a bežne mi ich robila Klaudika len teraz kedže je to posledný pokus tak som sa dohodla zo Štelclom na jednom UTZ u neho aby si už vedel spravit obraz kedy čo a ako bude. Inak mi Klaudika zmerá folíky aja brnknem Štelclovy a on nás naviguje ako dalej aj dne bola švanda Klaudika merala a ja ležiacky zapisovala velkosti a potom som šla k sestričke pichnut cetrotide medzi tým Klaudika vybavila jednu pacientku brnkla som Štelclovy a potom som šla Klaudike zreferovatčo povedal napísala mi výmenný lístok na sobotu na pohotovost na gyndu pichnut pregnyl a cetrotide a šla som domov...

labus
21. jan 2010

Lenka naozaj 10mm je nádhera blahoželám si pripravená

labus
21. jan 2010

jáj a ja mám sliznicu 8,8 a vraj aj maternica je zvačšená že som pripravena lebo predtým som vždy mala maternicu velmi maličku teda pred laparkou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre