Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
5. nov 2014

@zoji79 dakujem ti🙂

leonie777
5. nov 2014

@zoji79 dakujema vam teda hlavne uz uspesne dotiahnutie dokonca, keby som sa nejako zamotala zas s tym fraxi tak sa ti ozvem 🙂 zbieram odvahu aby som si ho zacala pichat sama, nech nie som stale odkazana na muza 🙂 on by sa tiez tesil ... tak sa drzte a budem na teba okolo vianoc mysliet a citat, ci uz je maly zazrak na svete 🙂

dolce251
5. nov 2014

@balance diky moc, tiez drzim palce, isto vyjde....raz musi, inu moznost nepripustam 🙂 ozvem sa tu potom po prvej konzultacii.

lemoni86
5. nov 2014

@zoji79 @mircalla @diska @santeema vdaka baby, ja som take trdlo.. viete, uz som si prezila MA takze aj koli tomu som taka... je to pre mna nieco neuveritelne ze to vyslo.. po vyse troch rokoch s mojou endoskou a alergiou ... ale uz sa fakt ukludnim .. 🙂
@mimika1973 ja uz som bola aj na krvicke ale ta furt vystrajam... mala som na 12 den po et, co bol 17 den dpo 740 hcg ..

mimika1973
5. nov 2014

@zoji79 idem zoji! ma tiez uz presviecal o darovanych, vid. moj vek, ale ja som chcela este raz skusit s mojimi a vyslo to!!!! 😵 😵 😵
Kedy mas termin? dievcatko? 😉

mimika1973
5. nov 2014

@lemoni86 tehulaaaa relax, zen!!!!!!!!!! 😵
Ked uvidis sono, ukludnis sa trosku! 🙂 😉 Inac to vies, do tych kritickych 3.mesiacov je to neustaly stres, ale hlavne treba mysliet pozitivne!!!! 😀 😵 😉

lemoni86
5. nov 2014

@mimika1973 hej hej skusim uz fakt 😀 .. je to sialenstvo takto sa mucit testami.. a dnes som 14den po et... a to sono.. verim ze uz teraz v piatok uvidim aspon dutinku 🙂

mircalla
5. nov 2014

@lemoni86 ja to chapem, ja som vzdy 100 krat denne pozorovala prsia, nohavicky, toaleny papier, dokonca som si merala teplotu....
ja som mala teraz negativny test, ale aj tak som si ich urobila asi 7 a sledovala som neexistujucu 2. ciarku zo vsetkych uhlov a pri vsetkych osvetleniach....no zial tam nebola
tvoje su ukazkove

motiv
5. nov 2014

ahojte kocky,
prosim vas na kolkaty DC ste sli na KET (normalny cyklus) ? Mne napisali, ze mam prist na 20-ty? Nie je to dako neskoro?

skaredekacatko
5. nov 2014

@leonie777 ja som chodila stumulku vzdy pichat ku kamoske sestricke ale bolo to onicom chodit hore dole byvala inde ako ja. Pri tejto stymulke som zohnala gonal prvy pichla ona potom hovorim ze skusom sama nestipe to. A uz to slo. A ze fraxik mi ukaze ako na to ale sme prisli po opu neskoro domov tak som kukla na to ze no to musim dat tupe ihly ale picham sama muz chodi prec ten by nemohol a okrem toho mu je zle z ihiel. A to som mala plan ze budem chodit k susedke ale nechcela som otravovat tak si picham sama ide to a to ja som bojko

lemoni86
5. nov 2014

@mircalla nj ... vyzeram tu fakt ako krepa pri tebe .. mrzi ma velmi ze ti to nevyslo ... ale ked sa ti ketko podarilo uz, tak to vyjde znova 🙂 drzim ti palce a dakujem za povzbudenie 🙂

mircalla
5. nov 2014

@motiv 20

motiv
5. nov 2014

@mircalla dakujem, ja uz si nespominam na kolky som sla 1.ket. Ale 20.ty to isto nebol.

monita81
5. nov 2014

@motiv ja som mala 19.DC 😵 ,asi záleží aj aké máš dlhé cykly

motiv
5. nov 2014

@monita81 klasika 28 dni. No ved uvidime, co vycaruju tentoraz 😀

bergalm
5. nov 2014

@motiv ja som mala na 19DC a to mavam 35dnovy cyklus...Asi to zalezi aj podla vysky sliznice

motiv
5. nov 2014

@bergalm asi tak. Uvidim co povedia na kontrole 13.11.
.

leonie777
5. nov 2014

@skaredekacatko dakujem ti za povzbudenie 🙂 uz sa zacnem pomaly pripravovat na to, ze si skusim pichnut sama, budem silno nezavisla potom od kazdeho 🙂 lebo mne aj celkom vyhovuje ze sme v tom takto s muzom spolu a musi sa pricinit, ked ja uz "musim tolko trpiet🙂" si tehulka? kolky tt?

skaredekacatko
5. nov 2014

@leonie777 no zatial som 7 den po vklade a mam za sebou 6 inekcii a brucho ako keby som narkoman.

dalida
5. nov 2014

@skaredekacatko ja som 10 den po KET. To sme na tom casovo priblizne rovnako 🙂
@leonie777 ja pixam fraxik... Zacala som si ho pichat sama... Musela som... MM asistoval, no potom prestalo aj to... iba sem tam hodi po mne ockom, pohladi ma pohladom a usmevom.... Moj nocny stolik vyzera ako hotova lekarnicka... lieky, lieky, injekcie, vitaminy... 🙄 Co uz...

leonie777
5. nov 2014

@dalida
@skaredekacatko baby, tak moc moc prajem, aby ste zazili to stastie a vyslo vam to ... mozem aj tfuj tfuj, ked som uz tehula 🙂 este ste netestovali? mna palili prsty uz na 9 den a mala som ciarku 🙂

gagirl
5. nov 2014

@dalida drzim silno palce..citam ze si po ket..ja tiez..ale len 2den po..Skusila si uz aj testnut?

gagirl
5. nov 2014

Dievcata co si pichate alebo ste pichali fraxoparine to ste zacali uz pred vkladom?lebo mne doktorka chcela dat dnes 2den po vklade..moja gynekologicka len tak preventivne..

vernazza
5. nov 2014

@gagirl ja som zacala az 5 dni po potvrdeni hcg v krvi. mne moja hemato povedala, ze sa u nej mam hlasit, az ked budem mat potvrdene tehotenstvo z krvi.. hovorila, ze mi da 0,3ml viacmenej preventivne, aj ked mam trombofilnu mutaciu MTHFR C677.

skaredekacatko
5. nov 2014

@leonie777 no zatial som 7 den po vklade a mam za sebou 6 inekcii a brucho ako keby som narkoman.

skaredekacatko
5. nov 2014

@gagirl ja som zacala preventivne hned po vklade

skaredekacatko
5. nov 2014

@dalida este si netestla ? Ja nam mat v sobotu mrchu tak uvidim co ako

skaredekacatko
5. nov 2014

@leonie777 dakujem ti pekne mam nafuknute brucho a byva mi poobede divne ale to pripisujem medrolu. 😖 mam obavy ze to znovu nevijde sa bojim citim sa jak pred kramami.

gagirl
5. nov 2014

@skaredekacatko dzrim palce silno..stavy ako pred ma su aj pri tehu..takze to jw v pohode..kedy skusis testnut?

ludinka
5. nov 2014

@lemoni86 ja som nebola na krv vobec, len na sono 26 den od ET a uz bolo vidno aj srdiecko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre