Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
12. máj 2015

@tlucka ahojko, drz sa Luci, tak som tomu verila! 😔
Musite zacat odznova cely cyklus IVF? Urcite to tentokrat musi vyjst!!!
Hlavne to nevzdat, aj ked je to veru tazka cesta k uspechu, ale my sme silne zienky a tak lahko sa nedame a nevzdame, vsakze? 😉
Ozaj, nedavali ste si este nikdy robit to geneticke vysetrenie, PGD (preimplantacna geneticka diagnostika)? Neviem ci to robia aj v RF, treba prediskutovat s dokim, ze preco sa to uchyti len nakratko a potom to vzda...?)
Stimulu si mala aku, lieky? Nativ si neskusala, ako lienka?
Drz sa moja, toho babetka sa dockas, urcite! 😉

tlucka
12. máj 2015

@mircalla @bergalm @sarasota
Ďakujem dievčatá za podporu. Každá ste si prežili svoje...☹ Ale nakoniec ste sa dočkali alebo sa čoskoro dočkáte vytúženého bábätka. Určite pôjdeme do ďalšieho boja, len si potrebujem od všetkého trochu oddýchnuť.

speranza1
12. máj 2015

@haimi jaaaaaaaaj placem od sameho stastiaaaaaaaa....gratulujeeeeeeeeeem...z celeho srdca gratulujem...prajem vam vsetkym veeeeela zdravicka, stasticka, lasky pohody a vsetko dobro celeho sveta.....uprimne ....zo srdca .......😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

mircalla
12. máj 2015

@tlucka my sme sli na 2 tyzdne do toskanska, oddychni si sj of kona. @haimi krasne gratulujem

tlucka
12. máj 2015

@mimika1973 Ahojky, toto bol náš posledný mrazáčik. Takže budeme musieť začať odznova. V takomto skorom štádiu tehotenstva asi nikto neurčí príčinu potratu. Žiaľ... Ale pisala som Dr. na imunologiu, tak som zvedava čo odpíše. Pôjdem aj na kontrolu na hematológiu a endokrinológiu. A potom hodím reč s Macháčom. Uvidím čo navrhne. Genetiku embryi som aj zvazovala, ale ta cena... To mam mimimalne dve IVF... Mala som 2 ampulky Menopuru. Tusím som mala az 14 oocytov, ale polovica bola nevhodna na oplodnenie (nevyzerali byt geneticky v poriadku). A aj muz mal vtedy katastroflny spg, lebo predtym prekonal zapal. Tak ci vsetky faktory prispeli k tomu, ze embryjka to vzdali, tak to netuším. Možno vyskúšame aj my ten natív. Nemám chuť do seba pchať žiadne hormóny. Ale zatiaľ netuším, čo urobím. Jediné, čo viem, že potrebujem pauzu od snaženia. Teším sa na leto, na dovolenky a musím zhodiť kvantum kíl, čo som za posledné tri roky stimulácií nabrala. 🙂 🙂

zabka1124
12. máj 2015

@haimi jeej gratulujeme 😊😊😊, krasne miery aj váhy majú princezneeeee;)😀😊😆!Strasne sa s vami tesime 😉 .Som úplne mimo🙂!Juj ak my budeme mať teraz chalana,to si s Matuskom môžu vyberať frajerky; )!Drzkajte sa a posielame velike objatie a prajeme len to na a a aj. ..!

zuzu1108
12. máj 2015

@haimi Gratulujem 🙂. Zelam vam hlavne vela, vela zdravicka a stasticka dievcatkam do zivota 🙂

tlucka
12. máj 2015

@mircalla Aj od koňa plánujem zosadnúť 🙂 Len si ešte v nemocke vypĺňam čas. Toskánsko by som raz chcela navštíviť. 🙂 Teraz máme naplánované pobaltské krajiny, tak snáď sa to podarí zrealizovať, vyčistiť si hlavu. 🙂

zabka1124
12. máj 2015

@speranza1 zlato ty Drz nohy spolu,mas ešte čas, nieže si zoberes teraz príklad z haimi😊!Najprv jaaaa a potom až tyyyyy za min.8tyzdnov 🙂

bergalm
12. máj 2015

@zabka1124 vynechala si mna po Tebe snad pojdem ja 😉 i ked ja mam tiez este cas som 31tt myslim,ze speri je za mnou v zavese a este benny11 je tak isto ako ja tak dufam,ze coskoro sem nahadzeme foto zdravych RF detureniec 🙂

sarasota
12. máj 2015

@haimi gratulujem MAMINA, bambulky maju krasne miery zelam veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela zdravicka a stasticka, maminke rychle zotavenie a tiez gratulujem Tatinkovi teraz bude mat doma tri princezne tolko stastia pokope 🙂

lienka_1
12. máj 2015

@haimi Blahozelam! Dievcata budu bojovnicky po maminke 🙂 Nech Vam krasne priberaju a rastu! Drzte sa! 🙂

benny11
12. máj 2015

@bergalm ahoj, ja už mám dohodnutý pôrod na 12.7. aj sa teším aj bojím, pôrodník mi ide na dovolenku, tak to musíme stihnúť ... 😀

crazybabenka
12. máj 2015

@haimi až mi slzičky vybehli....gratulujem moja....a prajem veľa zdravíčka ...šťastíčka a lásky princeznám

lienka_1
12. máj 2015

@mimika1973 Uz nespinim. Dnes idem na kontrolne hcg. Dnes som mala mat aj prvy ultrazvuk. Uvidim, co mi povie doki.

ludinka
12. máj 2015

@haimi gratulujem mamina 🙂
drzim palce nech je vsetko ok

speranza1
12. máj 2015

@zabka1124 juuuuuuj ved drziiiiim.....kiezby nas ten hore vyslysal aby som to vydrzala aspon este tych 8-9 tyzdnov......a ty????....tentokrat snad budes aj prenasat??????😁😁😁😁😗😗😙😘 tesim sas tebou...takz haimi bola prva a potom...????ako je na tom kto s tt???....ja som dnes este len 26+3tt....

speranza1
12. máj 2015

@lienka_1 drzim paluchy draha....daj potom vediet vysledok krvi a utz.....budem cakat sms....

sarasota
12. máj 2015

@lienka_1 drzime palceky, nech sem napises pozitivne spravicky. 🙂

buba08
12. máj 2015

@lienka_1 moja, dúfam, ze dnes napíšeš len dobre spravicky, držím palce 🙂

gagirl
12. máj 2015

@lienka_1 drzim silno palce na odber..budes mat dnes aj vysledok?..

silvia545
12. máj 2015

@lienka_1 držím na dnes silnooo všetky prsty,aby to dopadlo čo najlepšie 🙂 😉

tlucka
12. máj 2015

Dievčatá, ďakujem Vám za pribúdajúce srdiečka 🙂 Posielam ďalej 🙂

jomini
12. máj 2015

@haimi blahozelam 🙂 prajem vela zdravicka

dalida
12. máj 2015

@haimi co to tu citam??? Blahozelam, moja. Prajem vela pozitivnej energie, zdravia, vydrze kym si malicke odnesies domov 🙂

zabka1124
12. máj 2015

@bergalm vidis tooooo🙂🙂🙂!!To uz je ta tehu demencia 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂!!!Jaaj holky, ale fakt az po mne, nieze sa budete predbiehat🙂!!!Uz sa tesim na fotecky nasich krasnych deticiek🙂🙂🙂!

zabka1124
12. máj 2015

@speranza1 juj moja, ty mas este caas🙂!Tak oddychuj,dohovaraj drobcom nech nevymyslaju🙂!No idem ja-36+4tt, potom bergalm a benny11, tos najblizsie 2mesiace a potom ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !!!Heee vraj prenasat, uz teraz funim, dufam ze nebudem prenasat a drobcek sa narodi v termine.brala by som aj trosku skor🙂!Aj teraz ma discu v brusku, normalne ma chce rozkopat🙂🙂!Idem mu dat nieco najest🙂🙂🙂
Ak som nejaku maminu cakatelku vynechala, tak nech mi to prepaci a ozvee sa🙂!

Inak kedysi tu bol taky prehlad, kto kedy caka a je maminou a cakatelky na // a na stimulaciu,ma niekto prehlad????

bergalm
12. máj 2015

@benny11 Wau Ty stihas,ja este mam mat 1poradnu u svojho dr.a potom tiez asi na rizikovu do nemocky kde budem rodit,tiez by som sa chcela dohodnut s dokim aby som neprenasala,bojim sa toho ako cert cakat, som radsej za vyvolanie porodu a snad sa dohodneme.Cakat fakt nechcem

roberta31
12. máj 2015

@haimi veeeeelka gratulacia.tak strasne sa tesim ze ste v poruadku a hadam a dufam ze to tak bude pokracovat.Vela zdravicka vam 3 pajem 🙂.posielam sriecka.cmuk

lienka_1
12. máj 2015

@silvia545
@gagirl
@buba08
@speranza1
@sarasota Bola som na krv, ale vysledok bude az zajtra. Znova trocha spinim, ale zatial to nie je nic hrozne, fakt iba trocha na toaletaku a skoro nic na intimke. Doki mi povedal, ze pri mojej myomatoznej maternici to asi bude tak. Som poslusna pacienta, vela odpocivam, spim. A verim nasmu mrnusovi! Bude to dobre! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre