Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

monicka79
12. jún 2015

@scheflera to co je za zenu preboha? ja mam doktora ktory sa z toho tesil ze som zostala pri prvom IVF tehotna, aj som sa pytala ked sa 5 rokov nedarilo, hoci on robil vsetko co sa dalo ze chcemi st do Brna a sam mi povedal ze tam su najlepsi. Rychlo prec od nej a chod k niekomu inemu. Taka si pacientov nezasluzi.

buba08
12. jún 2015

@lienka_1 gratulujem, super sprava

lienka_1
12. jún 2015

@scheflera Rychlo zmen gynekologa. Kaslat na taku lekarku. Toto ja nikdy nepochopim. Moj doky je uplne super. Normalne na nom vidno ako sa s nami tesi!

lienka_1
12. jún 2015

@buba08 Keby si vedela s akym strachom som dnes na tu kontrolu isla. Ale zase budem kludna tak 3-4 dni 🙂

mircalla
12. jún 2015

@scheflera fuha....no rychlo zmena, potrebujes pocas tehu pohodoveho gyndosa
@lienka_1 O to mne zase to klud vydrzi az mesiac do dalsej poradne.....

scheflera
12. jún 2015

@monicka79 Ona mi len stále tvrdila,že ked sa prirodzene podarilo jedno,raz sa podarí aj druhé.nič neriešila.aj vdaka nej budem mať rozdiel medzi deťmi takmer 18 rokov.o to viac ich budem ľúbiť.a k nej už viac nepôjdem!je to obyčajná chudera.

scheflera
12. jún 2015

Joj a ešte som zabudla,nechcela ma vypísať.Tak sme sa so zamestnávateľom dohodli,že mi dá výpoved a vyberiem si 6 mesiacov podporu,čím oberiem štát o celkom pekné prachy,a ked sa budem chcieť vrátiť,tak ma zoberie naspäť.čo už,ked máme na chovno systém,aspoň zamestnávateľ sa mi snaží pomôcť.

buba08
12. jún 2015

@lienka_1 ten strach veľmi dobre poznám

monicka79
12. jún 2015

@scheflera moj riesil praveze vsetko co mohol, laparka, spermiogram, hormonalny profil, folikulometria, proste co sa dalo a tiez sa nam prve podarilo hned. Ja budem mat rozdiel medzi detmi 9 rokov.

diska
13. jún 2015

Ahojte baby,dlho som to nebola ,nebol cas a ani energia.Mame chlapceka dnes ma uz 7 dni,narodil sa 36tt+2 dni,bolo to vsetko dost tazke a komplikovane a este stale aj je ale napriek vsetkemu sme velmi stastny.Rodila som sekciu hned po porode maleho dali do inkubatora ,muz ho videl a vyzeralo to ,ze vsetko je ok ,vecer mi vsak prisli povedat,ze ho museli na pojit na kyslik lebo nevladal sam dychat,dasi den mi dovolili ist za nim ,bolo tu uzasne vidiet mojho chlapceka,vecer potom prisiel dalsi sok okolo 22h mi prisli povedat,ze ho prevazaju do fakultnej,to som bola uz uplne zufala,vraveli ze len pre istou ,lebo tam je lepsia starostlivost odvtedy je tam ,ale je to sikvnik uz dycha 2 dni sam bez kyslika.Je to to najkrajsie a najsikovnejsie chlapca ,nevieme sa dockat kedy uz bude doma .

crazybabenka
13. jún 2015

@diska gratulujem moja...drzkajte sa <3

zuzu1108
13. jún 2015

@diska Gratulujem maminka 🙂. Malinky je bojovník on vsetko dobehne a o chvíľu budete spolu vsetci doma.

diska
13. jún 2015

@crazybabenka
@zuzu1108 dakujem dievcata,je to tazke nemat ho doma a aj v nemocnici to bolo tazke,nemat pri sebe maleho ani neviem ako so to dokazala prezit ale tesime sa ,ze to tak pokracuje a nas poklad len potrebuje viac casu.Mam skveleho porodnika,ten ma tiez podrzal aj ked som mu v noci plakala do telefonu,ze mi maleho prevazaju,ma ubezpecil ,ze je to to najlepsie .Drzte nam palce aby sme to vsetko zvladli co najskor.

bergalm
13. jún 2015

@diska gratulujem a zelam vsetko dobre hlavne malickemu bojovnikovi.Neboj uz bude len dobre to zle uz je fuc verim,ze coskoro budete mat synceka doma a ako sa vola?

diska
13. jún 2015

@bergalm
@bergalm dakujem aj mi verime,kazdy den volame ako sa ma a chodime za nim,su tam velmi mile doktorky .
Vola sa Misko 🙂

tinka9075
13. jún 2015

@diska gratulujem maminka 🙂 🙂 držím palce nech máte chlapčeka už doma a budete si užívať bábätko 🙂 🙂

lienka_1
13. jún 2015

@diska Blahozelam! A prajem hlavne vela zdravia. Nech ste rychlo spolu. Misko je bojovnik, ako jeho maminka! 🙂 Posielam boztek! 🙂

tinkatinulka
13. jún 2015

@diska Gratulujem, toto malý dobehne, ty máš čas sa trošku dat dokopy a maly pride keď bude aj tebe lepšie.

crazybabenka
13. jún 2015

@diska neboj ....je to ťažké ....ale za chvíľu ho máš doma 😉 a aké meno ste vybrali? 😉

skaredekacatko
13. jún 2015

@diska gratilujem neboj maly bude zachvilu doma

santeema
13. jún 2015

@diska wau🙂..tak ste to zvladli, neboj bude to ok, ved bol v brusku dost dlho a 36tt je super, aj ked sa daco vyskytne, urcite sa to vyriesi a malicky bude chlap ako buk. som na teba myslela a chcela pisat, ci uz nie je cas a maly sa nepyta von🙂.
no verim, ze ti je smutno, ked je malicky v nemocnici, ale nech je radsej pod dohladom kolko treba, lebo ked sa objavi komplikacia, vedia lekari hned reagovat a doma by s mala vacsi stres, ze co robit. ved ho mozes ist kedykolvek pozriet a nebude dlho trvat a budete doma. ved aj haimi mala tusim kocky dlhsie v nemocnici a teraz su uz doma myslim a dufam, ze vsetky tri v pohode a zdrave.-).
tak sa drzte🙂

diska
13. jún 2015

@tinka9075
@lienka_1
@skaredekacatko
@santeema dakujeme baby,nas poklad sa vola Misko a on je dost valibuk na inkubator,pri narodeni mal 3540g a 49cm ,len to dychanie bolo slabe,vraveli aj to ze je na svoj tt velky tak aj preto to tazko udycha ale on sa to uz naucil a zvladol len miu trosku pomohli.

@tinkatinulka ja som natom dost zle,mam strasne bolesti nohy,nevedia z coho to je ,dufame ze len nieco zacviknute neaky sval,pondelok mam rehabku uvidime ci nieco pomoze,inac ta bolest nohy uplne vytlacila tu bolest po sekcii,keby som nemala porblem s nohou tak som v pohode.

buba08
13. jún 2015

@diska gratulujem k malému a zároveň držím palce, aby bol čoskoro doma u teba v náručí 🙂

gagirl
13. jún 2015

@diska srdecne blahozelam k syncekovi a prajem vam obom vela zdravia..nech ste co najskor vsetci spolu..drzte sa..🙂

scheflera
13. jún 2015

@diska Blahoželám k Reprofiťáčikovi.je to naozaj veľké dieťa,neboj,bude okej.

bergalm
13. jún 2015

Kocky,a ktora je teraz na rade?

misenaf
14. jún 2015

@diska dratulujem z celeho srdca a prajem strasne vela zdrsvia,nech ste uz coskoro doma.

lucia19831
14. jún 2015

@diska ahoj gratulujem k syncekovi 🙂 😵
K tej bolesti nohy, daj si vysetrit hlboky zilvy system na usg doppler, ci nemas trombozu, je tam zvysene riziko po porode, len aby sa nieco nezanedbalo 😉

diska
14. jún 2015

@misenaf
@bergalm
@scheflera
@gagirl dakujeme baby 🙂

@lucia19831 ahoj v piatok mi to robili,nic sa nenaslo a ja som aj na fraxiku ale pre istou robili,brali mi krv,rtg,ekg,doplera,neurolog ma videl,nevedia z coho ta bolest je,neurolog predpoklada,ze neake esicko je zablokovane .Uvidim ako to bude pokracovat.

lemoni86
14. jún 2015

@diska srdecne gratulujem ku Miskovi🙂vsetko zvladne neboj a coskoro ho budete mat domka. Drzim palce aj tebe, aby si sa po sekcii co najskor dostala z boliestkov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre