Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeca_1
25. jún 2010

Zuzi blahozelam...

maahuliena
25. jún 2010

juuuuuuj, obrovská gratulácia- taky zuzlík k vašim dcérkam 😵 😵 😵 😵 😵 nech ste zdravučkýýýý 😵

savia
25. jún 2010

Ninka, vitaj na svete a veľa šťastia v živote 🙂 🙂 🙂
Zuzlik, maminka, zo srdca gratulujem, opatrujte sa 😉 😉 😉 Užívajte si to 🙂

mircalla
25. jún 2010

tak uz je to tu...to bola rychlovka
Ninuske aj mamicke zelam vela zdravicka, rychlo zotavenie a same stastie v zivote

mircalla
25. jún 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

juja
25. jún 2010

Ahojte kocky 🙂

Taky gratulujem k Bibuske a Zuzlikovi k Ninuske 😵 😵 ..krasne ste to zvladli kocky...tesim sa s Vami a prajem Vam vsetkym vsetko len to najlepsie...a nech Vam Vase princeznicky robia len radost... 🙂 🙂 🙂 🙂

...Lenka, si na rade 😉 😵

lenka20
25. jún 2010

jujka, pracujem na tom 😉

rebeka33
25. jún 2010

Ahojte dievčenca, už hodinu Vás dočítavam. Ale ste toho za dva dni stihli. 😀
Obrovské gratulácie mamičkám. TAKY A ZUZKA prajem zdravie a pohodu. Ste super baby a dokázali ste to dotiahnúť do naj konca. Ešte raz veľké gratulácie. A čakáme na správy a fotečky. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Shandy, krásne sa oplodnili z toho budú určite veľa blastocyst. 🙂 Daj vedieť ako pokračujete.
ninočka ešte testni pred svadbou, ale myslím ,že prvé dni by ti trocha vínka nemalo uškodiť. 😵
Pozdravujem nové tváre.
No ja to mám zasebou, ale aspoň mi to moja doki urobila tak,že ma nič nebolí ani nekrvácam.
tanita určite to nevzdám a vy mi tu dávate toľko pozitívne energie 😵. No určite si dám urobiť vyšetrenia a až tak sa vrátim do RF. Vraj najskôr po 3 ms. Chcela som sa opýtať. Neviem to nájsť dozadu. teraz mi povedali ,že si mám zájsť za endokrinológom ,lebo mám TSH 2,516 a to treba znížiť. Načas 😠 Niekto tu o tom písal, ale nevienm to nájsť. ďakujem.
pozdravujem všetky a prajem pekný deň.

mircalla
25. jún 2010

@rebeka33...chudatko, apson, ze to mas za sebou
najlepsie si naplanovat nejaku dovolenku teraz....ked sa zotavis

ak si dobre pamatam, pisala to shandy, to je nas expert na stitnu

juja
25. jún 2010

@lenka20 😵 😵 ale ved to ja viem.. 😉 ...vies, ja sem chodim nenapadne sledovat nasu staru partiu "bojovniciek" 😉 😉 ...drzim palce Lenka 🙂 a setri sa 😉

rebeca_1
25. jún 2010

Uz druhy den mi nikto nezdviha telefon na hematologii (((
No nic, v pondelok mame genetiku a v utorok rano mi snad odbery spravia na heme.

@lenka20 ako sa citis?
@rebeka33 v lete 3 mesiace ubehnu ako voda..

lenka20
25. jún 2010

rebeka tak aspon to uz mas za sebou, ach jo... no nic, ked uz musis pauzovat tak to aspon vyuzi na dovolenku, relax, vysetrenia... ak je aj stitna zvysena tak aj to treba poriesit... a potom uz budes naozaj pripravena a dobre to dopadne, verim tomu ze ano 😉 a dobre ze to beries takto, to je velmi dolezite...
rebeca1 citim sa stale rovnako, teda ok - klop klop klop... brusko stale obcas zaboli na chvilocku, potom to prejde...
jujka tak ty takto 😉 a ja som akurat vcera myslela na staru particku, ze uz sa ani na koni neukazete 😝

shandy
25. jún 2010

ahojte dievcence 😵 😵 😵
zuzliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicek gratulujem k Ninuske a zelam jej vsetko len to dobre, nech je minimalne taka super ako mamina 😵 , samozrejme zdravicko a dostatok mliecka. 😵
@moni19 dnes na tebe silno myslime, nech sa obaja krasne rozmrazili a nech sa sa chytia a 9 mesiacov nepustia. tfuj, tfuj, tfuj..
@lenka20 kedy sa chystas este testikovat? jaaaaaj ja mam taky strach z toho telefonatu, dufam, ze sa nase malicke pekne delia 😖 a cely vikend budem ako na ihlach, ze ako su na tom. Cez vikend tam asi volat nemozem, co?
@rebeka33 tak aspon, ze ta to neboli a nekrvacas, aj ked na dusicke to isto boli ovela viac. No ono to TSH by az tak nemalo vadit, lebo si pekne v norme, zalezi ci mas aj protilatky proti stitnej zlaze...mas aj ine hodnoty okrem toho TSH? Toto by ti normalny endokrinolog vobec neriesil, pokial nie su protilatky...
mircallka ze expert, to nieeeee 😀 😀 😀 , ja som taky amater 🙂
pekny den vam babulky 🙂

zulka29
25. jún 2010

tak sa teším 🙂
Takynka a Zuzlinka, velka gratulacia a Lenka tebe strašne drzim palce nech su to už tie pravé // 😵
cmuk všetkým

lenka20
25. jún 2010

shandy uplne viem o com hovoris, tie telefonaty su strasny stres, clovek si uz predstavuje ze ti povedia kadejake katastroficke scenare.........volat mozes aj v sobotu urcite a myslim, ze ty budes volat aj v nedelu, lebo to bude tvoj treti den a ten je dolezity... oni tam stale maju sluzbu, jedine 4.den po opu sa netelefonuje, lebo vtedy embrijka nepozeraju...
testujem este zajtra... a na krv potom na pondelok....teda este to nemam vybavene,ale snad ma niekto odpichne...

lenka20
25. jún 2010

zulicek dakujem 😉

shandy
25. jún 2010

leni presne, ani mi nevrav 🙄 🙄 😔
leni ja som mala OPU v stredu, takze v sobotu je treti, a teda v nedelu volat nemam, hej? ch jaj uz budem pomaly ale isto sediva 😖
lenicek, tak sa tesim na spravicky a hlavne na krvicku v pondelok..ja myslim, ze nebude problem, to je taka drobnost, aj ked pre nas doooooost dolezita 😅

lenka20
25. jún 2010

shandy ano, mas pravdu, takze v nedelu volat nebudes a v sobotu ti uz povedia naisto termin ET v pondelok, aj cas...
ja teraz rozmyslam, kde by som prisla ku klasickym HCG testom, u nas totiz vsade robia len betaHCG a z toho som ja debil, vobec neviem posudit, ci je to dost alebo malo alebo co... to len zase budem musiet ist na krv 2x aby som len videla ci to stupa....

ninockaskv
25. jún 2010

ojjj.. 😵 😵 😵 😵 si vravim, ze pridem kuknut, ale ze urcite tu este nic nebude, ze pojde az neskor.. to ju riadne skoro brali.. zelam ninocke vela stastia a zdravia.. takisto anjela strazneho v pohotovosti a mamine skore uzdravenie .. 😝 😝 😝

@shandy, klud, budu sa delit dalej poctivo, preco by sa nie? 😉 nezabudaj, rok tigra, rychle a neocakavane zmeny 😵 😵

@moni19 tak tfu tfuj dnes.. nech drzis tu vlnu

@rebecka33, tak sa pekne daj do poriadku, oddychni si, psychicky aj telesne.. o 3 mesiace budeme spolu stimulkovat, ak to nasi 6bunkaci vzdaju

@lenka20 volat v nedelu? no, tak to si v GF neviem ani len predstavit, jedn akamoska tam bola, potratila hned na zaciatku, ale straaasne krvacala, nevedela co ma robit, nikam sa nedovolala.. ani neviem, ci isla do nemocky alebo co vtedy som bola dobre napalena.. ale to sme cakali malusa, tak sme to neriesili 😠

dobre, ja si ficim dat kavu a idem dorobit menovky, vcera som nad tym zaspala... saty uz su doma, vykukam z okna, bolerko som si nevzala, dufam, ze tu v BA bude zajtra pekne, inak zmrznem xixixi 😵

vsetkym ostatnym prajem krasny den 😝

lenka20
25. jún 2010

ninocka nech mate zajtra naahderne pocasie, aj ked maly dazd vo svadobny den znamena vraj stastie pre mladomanzelov, tak nech vam potom vecer aj sprchne 😉
no ja som bola zvyknuta uz z heliosu volat doktorovi kedykolvek na mobil keby sa nieco dialo tak aj o polnoci, on bol v tomto velmi ochotny a mily... takze v tomto som v brne nebola az tak prekvapena... no este sa maju co ucit nase slavne CAR... ale myslim, ze im to asi zacne pomaly dochadzat, lebo neverim, ze by si ten odlev paciantiek nevsimli... uz martinske CARy pobrali pacientky aj z okolia BA, plus my emigrantky...

ninockaskv
25. jún 2010

je pravda, ze teraz ako tam chodim na ket, tak tam nie je tolko ludi, pred 2 rokmi to praskalo vo svikoch.. hm, neviem, ci to zaregistruju, podla mna zase z tych ostatnych BA CARov pridu do GF... to by museli baby fakt poodchadzat do Martina a Brna.. no, ale komu niet rady, tomu niet pomoci, budu musiet preorganizovat svoje strategie a vizie..

ozaj baby, zase som na nete, co sa pise na menovky? ze matka nevesty? alebo nevestina mama??? alebo ze co?

a co ta orsulka? hm.. takto aby nebola na rizikovom.. 😕 😕 😕

ninockaskv
25. jún 2010

inak ja som sa v tom uzasnom gynfive dovolala vzdy len na recepciu, alebo do labaku medzi 2 a 3.. a inak nikam, na lekarov zasadne nedavali cisla.. si tam clovek pripada ako v tovarni .. 😖

este nieco som chcela, ale to som zabudla 😝 😝 😝 😝

lenka20
25. jún 2010

ninocka ja by som to napisala co najkrajsie - takze nevestina maminka 😵 😵 ale na mna sa nedrz my sme nemali ani menovky, to nas vobec ani nenapadlo... skratka rodicia si posadali zavrchstola s nami a ostatni kam chceli... my sme mali len jeden taky dlhy stol...a to nas bolo 40 😉

lenka20
25. jún 2010

no, idem ja nieco robit, lebo za cely den som len povysavala a naranajkovala sa... lemra jedna 😀
monicek co nove? dufam, ze sa este dneska ohlasis, som zvedava kolko blsiek ste vkladali 😉
pekny dnik vsetkym, hlavne cerstvym maminkam, poriadne si vychutnavajte tie krasne vonave deticky 😵 😵 😵 😵

shandy
25. jún 2010

ninocka to su prijemne starosti, co? 😅 😅 😅
nech vam to vyjde a nech si ten vas den uzijete naplno bez stresu... 🙂
ak som dobre citala o tej orsulke, tak tam bola len par dni v nemocke a potom ju uz pustili, takze verime, ze je ok. 🙂
lenik zasa to neprehanaj a kludne bud za lemru, teraz bud na seba dobra 😉

mircalla
25. jún 2010

@shandy - presne ako pise lenka, na 4. den sa vajka nesleduju....cez vikendy mi kazali volalt tusim na to nonstip surne cislo, ale oni ti sami povedia ze 4 den nemas volat
nervy poznam....nervozita od rana, posledna hodina bola hrozna, posledncyh 10 min sa mi uz ruky triasli

@ninocka ja som bezne volala svojmu dokymu aj na mobil, musim povedat, ze aj v Heliose Martin som volala Krajkovi.....raz mi dokonca volal sam, a povedal, nech sa ozvem keby daco....
a ked som volala cez recepciu, tak sa mi snazili daneho lekara zohnat

tu su prave tie rodiely v CAR - GF je hrozne neosobny, lekari maju odstup, take jak na beziacom pase

ninockaskv
25. jún 2010

@mircalla, ty si mala dvorneho stencla, dobre sa pamatam?

ninockaskv
25. jún 2010

leni, poslala som skoro, maminka znie u nas tak zvlastne, my nasej mamine tak nehovorime.. 😝 😝 😀

inak ja ked som bola tesne po testoch na hcg s malym, tak som mala taky upratovaci zachvat.. zjavne som zahniezdovala, aj okna som umyvala, nasa mama z toho bola na prasky 😅

mircalla
25. jún 2010

no k stelclovi som zacala chodit, aj som u neho pokracovala, lebo som bola spokojna....dobre si pamatas

ja sa priznam inak, ze odkedy som tehu, tak mam na upratovanie taku kocku z vychodu, velmi skovnu.....nechcela som riskovat....kedze som v 8tt krvacala....potom to uz tak zostalo doteraz...pride raz za tyzden, komplet uprace, dam jej 20 euro a je...ja robim len take lahsie veci. planujem ju vyuzit aj ako obcasnu babysitterku, je velmi spolahliva a sikula

ninockaskv
25. jún 2010

no, ale nam sa ziadne krvacanie nepritrafilo.. u nas bolo vsetko tip top od zaciatku az no, do konca 😅
dobre robis, netreba cas stracat upratovanim, ked mozes robit ine veci alebo treba oddychovat,ja som vzdy chcela taku pani, ze ked raz budeme mat deti, ze pride a poupratuje, aby my sme neboli unaveni a mohli byt s detmi .. ach jo 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre