Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
28. júl 2015

@mircalla nič si z toho nerob,,ja keď som bola tehu asi v 7 mesiaci stretla ma jedna známa a hovorí že no ty si ale pribrala aká si vyžratá ja som len z úsmevom povedala že mi chutí veľmi papkať 😀 😀 a potom keď zistila že som tehotná sa mi veľmi ospravedlňovala že ona to tak nemyslela ale myslela som si o nej svoje,,,

mircalla
28. júl 2015

@tinka9075 no tato sa teda neospravedlnovala, i ked bola viditelne v soku...podla mna uplne nevkusne vyjadrenia, okrem toho si myslim, ze najma zena rozozna tehotnu zenu.no uz ma to preslo, ale v tej chvili...nechcela som sa rozculovat, ale za inych okolnosti by som sa do nej dobre pustila

tinka9075
28. júl 2015

@mircalla to teda bolo veľmi blbé vyjadrenie 😖 😖 nikdy by som si nedovolila tehotnej povedať niečo také...moja kamarátka je taká silná žena fakt taká dosť tučná a keď bola tehotná bola smiešna lebo nemala pekné bruško ale mala brucho také dvojité ale nepovedala som jej že nemá pekné tehu bruško bola tehotná a hotovo 🙂 🙂

santeema
28. júl 2015

@mircalla to nie je statom, podla mna ziaden clovek co to ma v hlave v poriadku, by nikdy taku poznamku druhému cloveku nepovedal. urcite nebola ok a vôbec si z toho nic nerob a zasmej sa nad tym. ved ked ta zenska nebola kompletna, ved sa ta to nemoze ani dotknut a urazit, len si tym pokazis den🙂. uzivaj si radsej krpca v brusku🙂. a ked mas vacsie brusko je lepsie, lebo tam ma krpec dost miesta, ja som mala brusko male, malicky mal 3,7kg ked sa narodil a to isiel takmer o 2 tyzdne skor a dost ma tlacil v brusku a ked som si lahla na chrbat, tak som lapala po dychu a obchadzali ma mdloby. vtedy som si zelala obrovske brusko, lebo som dychcala ako vykrmena kacka🙂

dafy
28. júl 2015

@mircalla tak sa pridam aj ja 😀 som myslela ze iba mne sa može take daco stat ale vidím ze bláznov je asi vela kolo nás.....ja som bola v 8 mesiaci ked nabehol ku mne do kaderka asi 70 rocny ujko v obleku...hodili sme rec teda on zacal ze ide do sauny to by bolo ok 😝 ale on zrazu na mna ze no a vam by tiez neuskodilo chodit do sauny abo trosku sportu bo ste dost pri sebe mala by ste s tym daco robit 😅 😅 😅 som nevedela ci sa mam smiat abo plakat 😀 😀 😀..ten stary blazon to myslel vázne 😕 😀 😀

bergalm
29. júl 2015

Kocky moje nestiham sem chodit casto,ale vsetkym cakatelkam,tehulkam drzim paluchy moc moc

bergalm
29. júl 2015

@dafy cauko tak ides si po dalsiu ratolest al.ratolesti fiiha aj Tebe samozrejme drzim paluchy

speranza1
29. júl 2015

@bergalm cau moja...ako sa mas?

speranza1
29. júl 2015

@dafy servus draha....tak kedy bude ten den D?

mircalla
29. júl 2015

@dafy 🙂 ved aj tato zenska...tusim este hodila daco,ze som tucna jak prasa...na mala som dost🙂)

1laura1234
29. júl 2015

@zuzka213 z KE,myslím že aj ty😉

1laura1234
29. júl 2015

@lienka_1 no mňa už teraz druhý krát objednali na nedeľu.

lienka_1
29. júl 2015

@1laura1234 Tak uz robia utz aj pocas vikendu? O je super. Drzim palce! 😉

diska
29. júl 2015

@lienka_1 mna si tiez Vitoskova objednavala aj cez vikendy na utzv ale tak ja som bola otravna ked som si sla za svojim cielom ,tak mozno preto 😀 😀 😀 Joj uzivaj si tehulkovanie,ja som asi na hlavu ale mne ten moj drobec chyba v brusku asi tam potrebujem nahradnika 😅

lienka_1
29. júl 2015

@diska No ak potrebuju presne naplanovat OPU v pondelok moze byt neskoro. Myslim, ze surne pripady vyriesia aj pocas vikendu. A uzivam si' uzivam. Uz sa mrnus sem tam ozve. Najradsej by som pohyby citila vzdy. Ani neviem ten pocit opisat, ked ho citim 🙂 🙂 🙂 A necudujem sa Ti, ze myslis na dalsie mimi. Aj mne v hlave vrta, ci to este riskneme, alebo budeme vdacni za toto jedno. Muzovi radsej ani nehovorim, co sa mi honi hlavou. By ma hned schladil, ze najskor donos jedno a potom uvidis 😀

diska
29. júl 2015

@lienka_1 je to take zazracne,uvidis onedlho to bude intenzivnejsie,moj kopkal vzdy najviac v noci a aj teraz zacina najradsej vystrajat v noci 😀 Ja ked poviem muzovi,ze este dievcatko tak namna tiez cudne pozera 😀 ze ma potrebujeu zdravu aj nasi uz od teraz ze urcite dalsie nie ale tak keby som ich bola pocuvala nemame ani maleho 😀

dafy
29. júl 2015

@bergalm no ano ideme skusit stastie 😀
@speranza1ahojky vychadza to na 8 august pokial bude spolupracovat moja sliznica 😂🙂

marculik
29. júl 2015

Baby chcem sa spytat,je to v poriadku uz v sobotu budu dva tyzdne co mi robili odber a stale pri moceni citim iba lavy vajecnik,taky trosku bolestivy neprijemny pocit ,uz som sice 4 krat co som mala ivf no nepametam sa ,ze by to tak dlho trvalo,dufam ze je vsetko v poriadku ☹

sasa1983
29. júl 2015

@mircalla no sila, hlavne ze robi s dietnymi potravinami-🙂

mircalla
29. júl 2015

@sasa1983 nie ona to nepredavala, to bola nejaka pani co sla okolo.....akoze v robote sa na tom dost pobavili

bergalm
29. júl 2015

@speranza1 cau no unaveno ale zvladame muz mi pomaha tak sa to da je to zaber ale 1usmev Nelky a vsetko je hned lahsie a co Ty?uz sa to blizi obdivujem vsetky co maju al.budu mat dvojky..Inak 14kg mam dole este 2 a som na povodnej vahe a to nechudnem zamerne proste samo to ide

sasa1983
29. júl 2015

@mircalla ha sranda. Ja som si raz prijimala pacienta, chudak,bol taky smutny prestraseny. Chcela som ho povzbudit,tak som zavolala aj zenu,ktora bola s nim...ze ved pani manzelka ho pride pozriet a ona,ze ja som dcera! Tak ano, toto len na spestrenie. Tomu muzovi bolo asi 60-65-70...uz neviem a pani mala fuzy sko stromokocur.

jaja9891
29. júl 2015

Ahojte zienky,mate niektora skusenost s velmi nizkym amh a uspesnostou v Brne?

evadek
29. júl 2015

@jaja9891 ahoj Jajiiiii...duuufam,ze dostanes dobru odpoved...🙂

jaja9891
29. júl 2015

@evadek no na email mi odpisal nejaky dr. Vrana a mam mi zavolat,tak som veeeelmi zvedava,lebo mam strasnu depku...a dakujem

evadek
29. júl 2015

@jaja9891 on je novy...ale vraj je strasne zlaty ...drzim palce

martet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja9891
29. júl 2015

@evadek no uvidime co mi povie....snad nie darovane

jaja9891
29. júl 2015

@martet aj ja mam endometriozu tazkeho stupna a hlavne vajecnikovu....a aj mnohe odtialto trapi tato dg.

nomxxx
29. júl 2015

@jaja9891 ja som mala AMH 0,4 a v Reprofite sa mi podarilo otehotnieť - prvá stimulácia a tretí vklad bol úspešný, takže doporučujem, stimuláciu mi nastavil Dr. Macháč a vklady robil Otevřel, toto je posledný vklad :D
Držím palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre