Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

santeema
15. jan 2016

@ria191 neboj prsia ani mna neboleli ani pri jednom malom, dokonca sa mi ani nezvacsili pri kojeni, aj ked som kojila rok🙂

ada274
15. jan 2016

@ria191 dievcata citala som vas snad viac ako tri roky, tiez som sa nachodila do Brna. A aj ked sa nam 2. dietko nepodarilo, aspon som prezivala vase pribehy a drzala vam silno palce. Ked som mala nanic naladu tak Ria ty si bola zarukou ze si ju zlepsim.

Z celeho srdca ti gratulujem a zelam tebe a tvojmu drobcovi vela zdravia, stastny porod a vela radosti pri vychove. Nech vsetko dobre dopadne. Vzdy som ta obdivovala, ze aj pri tom vsetkom cim si prechadzala sa vies pozriet na svet s usmevom. Podobne ako Lienka a dalsie dievcata bojovnicky.

gagirl
15. jan 2016

@ria191 rius ty si proste uzasna..dakujem moja za tvoje povzbudenie;)

gagik
15. jan 2016

@gagirl aj ja si myslim, ze to ci veris vkladu alebo nie je jedno. Ja som sla na posledne ivf uplne psychicky zrutena, este som im tam hovorila ze zo ziadneho ivf nikdy nic nie je akurat vzdy najaka cysta spojena s operaciou.

gagirl
15. jan 2016

@gagik je zo tazke uz po viacerych pokusoch..a zalezi aj od povahy..ja nie som psychicky moc silna..ja fyzicky vydrzim vela ale inak som velmi citliva..psychicky..a uz je toho na mna asi dost..4ivf..6 vklad..a pred rokom velky stres..plus vsetky tie hormony..ale co narobim ked prirodzene ani tuk..uz vyse 4roky..:(

dafy
15. jan 2016

@speranza1 ty vole co to tu citam ty si tehotna? este mi povedz ze prirodzene a uz fakt klaknem z vas dievcata 😀 😀 tesim sa a gratulujem ..proste to tu graduje ty kokso 😀

speranza1
16. jan 2016

@dafy ano prirodzene...5 mesiacov po sekcii😰😨😂😂😂😂😂😍💓

speranza1
16. jan 2016

@gagirl nezufaj mi prirodzene nic 9rokov...furt sme isli na plny plyn ako sa hovori, tak aj teraz sme tak isli a v zivote by ma nenapadlo, ze otehotniem....no a kukaj....je to tu...

dafy
16. jan 2016

@speranza1 ou tak to je teda skoro po sekcii a dvojky k tomu doma 😀a dr co nato?

mircalla
16. jan 2016

@speranza1 no gratulka a poznam take pripady....🙂)

speranza1
16. jan 2016

@dafy este som u dr. nebola....ale vies, ze mam strach...ale nie z lekarky, ale z toho ci to moja maternica tak skoro po sekcii zvladne...ostatneho sa nebojim...len zdravicko aby bolo...to moje a toho zazraku v brusku....ostatne zvladneme...nevravim, ze to bude lahke, ale zvladneme to....nastastie sme na to s manzelom dvaja...aj ked to gro je stale samozrejme na mne...
A ty ako zvladas tehotenstvo? Dufam, ze si nemala ziadne vazne problemy...

speranza1
16. jan 2016

@mircalla vdaka...😊 a ty sa ako mas?....ako sa vam dari vo stvorici?

ria191
16. jan 2016

@dafy co uz ti lepí, ze sa to aj tebe môže stať 😜😜😜. Vidíš miláčik vsetko je možné po pôrode sa hrajte na medveďa radšej s ochranou 😘😘😘.

ria191
16. jan 2016

@santeema do kelu to fakt? A ja som sa tešila, ze si konečne užijem nejaké tie trojecky a mm tiež. Bože doživotne budem plochodraznik 😂😂😂😂😭😭😭.

ria191
16. jan 2016

@ada274 dakujem velmi pekne. A potom všetkom co sa tu v poslednom čase deje neskúsite ešte ? 😜😜😜

dafy
16. jan 2016

@speranza1 ano preto sa pytam co vravela Dr...lebo viem ze naskor po 2rokoch odporucaju...ale tbak urcite nie si sama co tak skoro po sekcii otehotnela....ide o to aby si vela oddychovala a nenamahala sa ci pri dvojkach asi nejde 😀 ale zas maju len 5 mes.tak to az taka vahs neni a este nemusis za nimi behat 😀..ja som v pohode vsetko ok 🙂 triple testy som mala zle ale verim ze to je vekom ..na 3D merania boli ok

izabela7
16. jan 2016

ako tu uz viacere kocky pisali, ze otehotneli prirodzene po prvom dietatku, ktore bolo pomocou ivf, som aj aj svojej doktorke vravela, ze chcem antikoncepciu. A ona, ze vsak sliznica je nizka, ze si nemysli, ze by som otehotnela prirodzene ... A aha, dalsia kocka otehotnela a tak skoro po porode.
@speranza1 gratulujem. a prajem nech vsetko dobre dopadne. Mas moj obdiv. Ja mam jedno dietatko a urcite sa nechystam tak skoro na dalsie, mozno ak tak potom po 42 😀

santeema
16. jan 2016

@ria191 ak ti staci a budes ako ja, tak su to iba dvojecky🙂)...asi tym, ze mam mieka iba tak akurat, alebo co🙂

silvinkabb
16. jan 2016

Baby je tu niektora, co je v Dovere a podavala si ziadost na Brno? Dakujem

dafy
16. jan 2016

@ria191 drahá to by som musela byt svatá Mária...ved nemám vajíčkovody ..ci mysliš ze aj tak sa dá 😀

nelly3
16. jan 2016

@silvinkabb
ja 😉 ale z vlastnej skusenosti mne to zial dovera zamietla a aj viacerym kockam 😠

gagirl
16. jan 2016

Kocky dakujem za vsetky srdiecka co ste mi poslali.🙂

silvinkabb
16. jan 2016

@nelly3 a isla si teda ako samoplatca ci si ostala v svk centre?

nelly3
16. jan 2016

@silvinkabb
ano ako samoplatca a bude ta to stat podobne ako na SK s poistovnou 😉

silvinkabb
16. jan 2016

@nelly3 no mne to tak nevychadza. Lebo ja som platila iba 700e a ostatne poistovna. A tu to bude teda raz tolko ako ratam

nelly3
16. jan 2016

@silvinkabb ked si zozenies injekcie atd. na stimulaciu napr. tu na MK tak ta to vyjde cca okolo 1000€, ja som tak platila priblizne.

ria191
16. jan 2016

@dafy u teba vsicko možné 😜😜😜.

silvinkabb
16. jan 2016

@nelly3 dakujem, musim to este premysliet, lebo my mame peniazky uz len na jedno tak ich chcem investovat co najlepsie 🙂

vernazza
16. jan 2016

@silvinkabb čo sa týka schvaľovania, bude to už problém vo všetkých poisťovniach, zrovna teraz kamoska skúšala cez vszp a keďže to už musí schvalovat aj univerzitny lekar, nepochodila. Že on to nepodpise, lebo ten zákrok sa dá urobiť aj na SK a on kvôli tomu nepôjde do basy.. Takže tak..

ada274
16. jan 2016

@ria191 ja velmi velmi chcem ale moj muz sniva ze budeme cestovat a mat trosku casu na seba. Tiez sa vycerpal psychicky kym sa nam podarila mala a ma toho vsetkeho dost. Na jar zacnem donho zas hustit ☺. Mozno by sme skusili ivf v native.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre