Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cheeky82
11. jún 2016

@marculik no ja som si dala jednu tabletku lebo ma dosť bolelo brucho. Mne ho dávali v infuzke ked som bola tehu aby som nemala kŕče. A vtedy mi dali aj tabletky Magnezium Lactici

marculik
11. jún 2016

@cheeky82 tak uvidime ako znovu dopadneme,drzim palce 🙂

cheeky82
11. jún 2016

@marculik vložili ti jedno z troch? A ty si koľko chcela? To ze mala tvoja Dr dovolenku neni ospravedlnenie. Mali sa s tebou baviť o tom koľko chceš! A možem sa opýtať prečo si chcela vložiť viac ako jedno? Chcela by si dvojičky?

marculik
11. jún 2016

@cheeky82 chcela som vlozit dve,mam 35tak uz by mi bolo jedno ci by sa podarilo jedno ci dve, a vzdy som si vravela ked sa neuchyti jedno aspon to druhe a asi to takto malo byt,tak ako pozeram tiez ste riesili imuno.a tie clexarine ti preco predpisali?

cheeky82
11. jún 2016

@marculik co si tym chcela povedať? Ze si stará? To snáď nie?!!!! Ale chápem. Ja by som dvojičky asi nezvládla. Mam zvýšený Annexin i ked na poslednej kontrole bol uz v norme, Dr mi ho aj tak dala pre istotu plus anopirin

marculik
11. jún 2016

@cheeky82 na prve dieta trosku ano 🙂 v porovnani s mojimi spoluziackami mne ho teraz vyskusali dat kvoli tomu ze ked som mala mimo.mater. tak som mala trombozu a to bolo pred 5rokmi chvilu som sa liecila no potom to bolo o.k tak teraz mozno len skusaju aj teba tie injekcie stipu?

cheeky82
11. jún 2016

@marculik blbosť. Ja mam 33(na konci roka 34) a to mi povedali ze som mlada😀A ty nás o necelé dva roky viac. Ani nevrav, štípu ma ako čert. A do ramena uplne moc. Do brucha to je kepsie

gagirl
11. jún 2016

Kocky kolko ste si pichali pregnylu pred ket?

cheeky82
11. jún 2016

@gagirl ja jeden 5000

ssegra
11. jún 2016

@gagirl ja som mala jeden ovitrele

gagirl
11. jún 2016

@cheeky82
@ssegra dakujem

mircalla
12. jún 2016

ahojte kocky, nechcete niekto tehotensky test Mamatest? Neotvoreny samozrejme, st tam 2 testy. Tiez mam caj babylove na podporu kojenia, tam je par sackov spotrebovanych. Gratis samozrejme, to postovne ma nezabije. Ja uz nevyuzijem.

gabika2015
12. jún 2016

@cheeky82 ahoj moja, ako sa mas? Dufam, ze je vsetko OK. Odpoved na vcerajsiu otazku: beta je len časť celkovej hcg. Ale zial nic viac neviem 😒

hateria
12. jún 2016

@marculik ahoj, aj ja som mala v piatok vklad 🙂 inak a pri vklade si nehovorila, ze chces teda 2embrya? Nas sa pytal lekar tesne pred vkladom.

hateria
12. jún 2016

@cheeky82 ahoj 🙂 no ako sa citis? 🙂 aj ja mam pobolievanie podbruska. V noci som sa zobudila na strasne pichnutie v brusku. A teraz som citala v papieroch co mi dali v Brne,ze do 72hod od transferu by malo dojst k uhniezdeniu. aj ty si mala nieco take?

hateria
12. jún 2016

@cheeky82 inak ani ja sa vobec nesetrim :/ hned v piatok po vklade som bola do pol4 rana hore lebo mi dosli vecer gratulovat k narodeninam a tazko by sa im nieco vysvetlovalo...Vcera sme zase boli vecer na prechadzke dlhsej. Dnes po tej bolesti v noci uz len lezim radsej 😀

cheeky82
12. jún 2016

@hateria mna na druhý den po vklade silno pichlo na ľavej strane a další den uz riadne bolesti ako na MS. Ale dnes uz nic, akurát stale zyvam ale utrogestan beriem na noc, tak neviem ci je to tym. Tak sa bojím dist😢

gagirl
12. jún 2016

@marculik drzim aj tebe velmi palce 🙂

marculik
12. jún 2016

@hateria ahoj aj ty si bola okolo 13?nie iba bola dr.zacudovana ked som sa jej spytala,ze iba jedno tak zacala riesit ze teraz bude dobre dat jedno,kvoli tomu ze raz som mala trombozu a ze ak by toto nevyslo tak potom mi vlozia dve,tak co uz takto to malo asi byt

marculik
12. jún 2016

@cheeky82 ty utrogestan beries iba vecer?ja rano 4a vecer 4

cheeky82
12. jún 2016

@marculik ja beriem len dva vecer.

marculik
12. jún 2016

@cheeky82 no pekne to len ja take megadavky

cheeky82
12. jún 2016

@marculik ty mas asi ET, nie? Ja KET, dobry HP, dobrú výšku sliznice a žiaden gynekologicky problem, tak mozno preto, neviem. Ale viem ze pri ET dávaju 4 rano a 4 vecer

marculik
12. jún 2016

@cheeky82 nie mala som Ket,vysku sliznice som mala uz lepsiu ako minuly mesiac teraz okolo 8,7

cheeky82
12. jún 2016

@marculik tak to netuším lebo mne povedal ze sliznica je pekná, 7 a pol mm. A mala si pregnyl na ovulaciu? Lebo ja ano, chcela som nativ aké nevyšiel tak som šla hneď na KET

cheeky82
12. jún 2016

@marculik v CAR na Slovensku som brala 1-1-1

marculik
12. jún 2016

@cheeky82 ja som mala ist na ket minuly mesiac a mala som predpisany pregnyl no sliznica bola nizka tak nic a teraz som uzivala estrofem ,este ho aj mam uzivat ja ked som chodila na sk sa uz moc ani nepametam ale tusim ze som mala 2-2-2

cheeky82
12. jún 2016

@marculik mne toľko povedal, ze vzhľadom k tomu ze som mala pichnuty pregnyl, tak sa progesteron tvorí aj sám, preto stačia dve tabletky. Tak oni vedia co robia. Dala by dom aj celu škatuľu sk by to malo pomict

hateria
12. jún 2016

@cheeky82 hm dve tabletky len vecer nie je malo? Ja mam tiež všetko dobre, sliznicu som mala 10mm a mam lieky 1-1-1. Ale duphaston lebo utrogestan neznesiem. Ale ked som bola na IUI tak som brala este utrogestan a 2-0-2.
@marculik ja som bola pred tebou o 11:30 ;) možno sme sa tam aj niekde videli ;) no nam lekár tiež neodporúčal 2 vložiť.

cheeky82
12. jún 2016

@hateria ale duphaston je nieco uplne iné. Utrogestan je čistý progesteron. A ja ho beriem cez ústa, inak by som dostala mykozu . A ci to neni malo, to netuším

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre