Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rikuska21
4. aug 2010

ahojte babulky,
tak sa ozyvam po dlhsom case, tento mesiac nam ta stomulka zase nevysla, lebo mam zapaleny nerv a beriem silne lieky tak urcite neubdem este aj stimulovat, tak sa mi to posunie na septenmber,

Rebeka, je mi luto, ale mas neuveritelnu chut bojovat a nevzdavat sa,
Modra 😢 , len smelo dalej,
babulky, vemi vam vsetkym drzim palce nech to dobre dopadne kazdej a nech sa tato temicka premeni na tehulky z reprofit brno, to by snad bolo naj 😀 😀 😀

lenka20
4. aug 2010

rikuska teeda, to je smola... no ale nejak to to posuva do ineho mesiaca, asi sa tvoje babatko chce narodit inokedy ako si planovala 😉 t vazne nevadi uz mesiac hore dole, pri tom vsetkom cakani... radsej ist do toho zdrava ako potom rozmyslat ci nahodou a mozno preto.... 😉

rebeca_1
4. aug 2010

@lahhel ja tak isto.... Ked si predstavim ze moja 7-rocna neterka ked bola v brusku, ja som som vtedy zacinala behat po lekaroch a ona je uz teraz pomaly druhacka, picha ma pri srdci.... Ale lubim ju nadovsetko ))))) Musime sa nad tymto nechat povzniest, musime byt silne!

@rikuska21 joj, to mi je luto ze mas taketo problemy. Nech ta to co najskor preboli! My tusim musime byt stale na nejakych liekoch. Ked nie hormony, zase sa nieco ine prihodi ale musime cpat tu chemiu tusim stale do seba (((((
Aj ty si bojovnicka, nielen ja!!!!
Ako bolo v Italy?

ninockaskv
4. aug 2010

@violoncielka tak tfuj tfuj @brita aj tebe aspon dve tfuj tfuj

baby, s tym tehotnenim v rodine je to na zblaznenie.. my sme spolu uz asi 11 rokov a mame uplne vsetko prichystane na deti a nic.. u nas v rodine svagrovci a surodenci maju vselijake manzelske a financne problemy a nikto nema problem tehotniet.. dokonca aj chlapova sestra je zase tehotna.. prvykrat otehotnela ked nemala este ani maturitu spravenu.. vraj sa zadarilo.. a teraz uz je zase, vravela mu to pred 3 tyzdnami, este ani len na uzv neboli.. proste salam parky, nic neriesi, ziadne problemy ona vobec nepozna.. nejake mimomaternicove? missed abort? nema tusenie, co to je.. proste uz si od nas berie spat patrac, ktory sme mali pozicany do postielky..

@rebeca_1 oplakala som tohoto naseho druheho malusa.. tak ma to este chyta v takych vlnach.. 😖 mam pocit, ze ma to hodilo o par mesiacov spat.. 😔

tak mi napadlo, ked chodite na punkciu do RF .. od vas nechceli interne predoperacne vysetrenia??

@zuzla80 jemine, mala teda riadne rastie.. rychlo to uteka.. to asi len nam, co stale na nieco cakame pomaly ide cas.. iny casopriestor 😝

ninockaskv
4. aug 2010

@rikuska21 asi este nie je cas.. viem si predstavit, aky dlhy ten mesiac bude.. ale aj tak sa vesmir toci ako chce a my s nim nepohneme akokolvek by sme sa snazili.. tak sa vyliec, nech v septembri budes fit 😉

ninockaskv
4. aug 2010

jezis.. nie patrac, matrac 😀 😀 😀

violoncielka
4. aug 2010

lahhel- mudro treba sa uplne zregenerovat, aby telo bolo na 100% pripravene. A tiez ja napriek vsetkemu neprestavam verit aj v zazraky, mozno vam vyjde prirodzene a ani sa nenazdas a uz budes musiet vymyslat ako vlastne to cestovanie s babatkom zrealizujes 😀. Inac ja mam tiez v plane s babatkom cestovat 😉- aj lietadlom.
Leni, lahhel a co mam povedat ja 5a pol roka snazenia za ten cas sa mojim dvom mladsim bratom narodili kazdemu 3 deticky. Mam ich vsetkych 6 strasne rada, ale ked mi oznamili a hlavne tieto posledne tehotenstva tak mi bolo dost blbo. Bolo to prave v tych casoch ked zme mali IVF- nam nevyslo a o niekolko dni som sa dozvedela, ze najskor jedna a potom druha svagrina su tehotne. No niekedy si myslim, ze tam hore si fakt uz niekto robi zo mna poriadnu prcu 😀....
No nic babule snad o rok sa budeme nad tymito uvahami len usmievat a spominat.....ale asi nikdy nezabudnem na cele toto obdobie

lahhel
autor
4. aug 2010

Violoncelka, tak to sa veru neda s nami porovnat...6 deticiek, to musi riadne boliet ☹
Ale my sme silne, musime bojovat a verim, ze vsetky sa raz dockame 😵

brita
4. aug 2010

Ahojte babeny, tak ja len len tak narýchlo. Mame 10 vajicok. Zajtra volam, kolko sa oplodnilo. Dakujem a drzim vam vsetkym palceky.

rebeca_1
4. aug 2010

@brita perfektne, dalej drzim palceky!!!! Vyzera to velmi dobre, len tak dalej!!!!!

lahhel
autor
4. aug 2010

Brita, super 10 vajok, to uplne staci...mam silny citak, ze to tentokrat vyjde....drzim palce 😉

ninockaskv
4. aug 2010

@brita aj ja sa vytesujem.. dufam, ze zacnes nejaku dalsiu vlnu, ktora bude trosku uspesnejsia ako toto leto 😉

inak baby, som rada, ze nie len ja mam take divne pocity z toho, ked je niekto okolo mna tehotni.. ja uz som zacala mat vycitky svedomia, aka som zla, ze druhym nedoprajem 😠 ☹

ninockaskv
4. aug 2010

inak baby, trosku bulvaru.. tato sprava ma dnes celkom potesila.. oni prisli o babatko v pokrocilejsom stadiu tehu.. a dlho nemohli otehotniet.. a predsa sa toci 😉 😉 😉

http://www.pluska.sk/soubiznis/spravy-klebety/n...

violoncielka
4. aug 2010

@brita super! to bude aj na nejakych surodencov 😉. Drzim palce

rebeca_1
4. aug 2010

@ninockaskv treba sa vyplakat ked to na nas pride, ovela horsie je potlacat tie slzy v sebe.
Krasne to skoncilo u Pappovcov s malou Isabellou )))))

lenka20
4. aug 2010

ninocka nie je to vobec divne, je to normalne... a nie je to ani neprajnost, len to skratka boli a ked nieco boli tak nejako to treba vyventilovat, inak by sme zblbli.... to ti verim, ze ta to hodilo zas akokeby tam kde si bola.... je to tazke sa vyrovnat ked uz sa pomaly zacnes tesit...ale lepsie takto v zaciatkoch, aspon pre mna urcite...violoncielka fuha, tak 6 deticiek v rodine kym vy sa stale trapite... baby ale zase ake je to super byt uplne najmladsi z celej rodiny 😉 nase deti budu benjaminkovia, nielenze z nich budu vsetci ukakani ale este aj podedia kopec veci od sesternic a bratrancov 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nakoniec nam budu vsetky tie sestry, svagrine a spol zavidiet ze my budeme mat malicke chutnucke babatka kym ony uz sa budu trapit s pubertakmi 😎 😎 😎
brituska ja som to vedela, bude to superuroda kvalitne embrijka krasne tehu uz to vidim, thuj thuj thuj nech to dnesne zoznamovacie rande dopadne na vybornu a nech zazneju svadobne zvony - rovna sa porodne 😀 😀 😀 😀

olympia
4. aug 2010

@brita výborný výsledok, nech to pekne pokračuje! ;)

@ninockaskv ja ťa chápem, ja som doteraz precitlivená po tom všetkom.

@mircalla nech je takých nocí čo najmenej, iste si poriadne unavená a potrebovala by si sa vyspať. No ostáva len dúfať, že ďalšia noc bude lepšia.

pozdravujem všetky. 😉

ninockaskv
4. aug 2010

mircalla este bude vdacna za taketo noci, ked aspon vie, kde ma filipka.. ked zacne behat po veceroch von, vymyslat.. 😀 😀 😀

ja som dnes bola u homeopatky, vylozila mi anjelske karty.. nafasovala som "farebnu flasticku".. tak sa mi ulavilo.. troska pozitivnej energie.. 😅

mircalla
5. aug 2010

tuto noc spal 9 hodin zlatusik

mircalla
5. aug 2010

@brita krasne, ja som mala prvy pokus s darcovskymi 8 a druhy 11, takze super
@zuzla80 no vcera sa mu to zlepsilo, tak snad to bude ok, ale dik za radu

janula18
5. aug 2010

@violoncielka ahoj, ja idem na sono vo štvrtok 12,8 tak som zvedavá,či neskončím len pri jednom sono.
Vraj Štelcl ma teraz dovolenku, tak som sa nemohla s ním dohodnúť že by sme šli na sono skôr.

violoncielka
5. aug 2010

@janula18 a kedy si dostala MS? Ja idem na sono v pondelok (mne sa to nastastie posunulo len o jeden den ako mi to naplanoval Machac)

violoncielka
5. aug 2010

@janula18 a vitaj v klube stimulantiek...kto sa este prida?

zufalka
5. aug 2010

ahoj babulky,potichu sa tešíme ale dnes som testla a máme dve // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nechce sa mi verit že by sa konečne na nás usmialo štastie 🙂 🙂 🙂 v pondelok idem na krv 🙂 🙂 🙂 brituš držím palčeky,aj my sme mali 10 vajok,tak to bude super,uvidíš 🙂 🙂 🙂

mirka7582
5. aug 2010

@zufalka ahoj grattulujem a testovala si prvym mocom

zufalka
5. aug 2010

@mirka7582 ano,ranným 🙂 🙂 🙂

lenka20
5. aug 2010

dobre ranko baby 😵
zufalka ja som to tusila, napriek vsetkemu 😉 potichucky gratulujem a moc drzim palceky nech to dobre dopadne... oni teraz s tebou nic robit nemozu, musi sa len pockat ako sa to vyvinie ale ja verim, ze dobre... kedy pojdes na sono?
mircallka tak sa polepsil chlapcek malicky, ved on je taky zlatusik, asi mu vcera nieco bolo ked nespinkal... ake je to frustrujuce ked si unaveny a neda sa ti zaspat, aj ja by som niekedy plakala 😀 😀 😀 😀

violoncielka
5. aug 2010

@zufalka superske tak sa tichulinko tesim s tebou.

mirka7582
5. aug 2010

@zufalka je to mozneee ja tam mam maleho ducha 😀 aj ked je dne s10den

zufalka
5. aug 2010

@violoncielka ,dakujem,som strašne happy 🙂 🙂
@lenka20 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre