Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

naduska
3. jún 2011

@gabinkaa gratulujem potichucky 😵
kocky chcela som sa opytat ci ste niektora pouzili darovane spermie 😒

jada1
3. jún 2011

@gabinkaa bojuje a nevzdá, určite, možno aj obidvaja 😉 .
Aj ja som si pri testíkoch poplakala od šťastia.

leamax
3. jún 2011

@gabinkaa podla mna sa drzia obidve. neviem preco, ale hned ako som uvidela ten tvoj test, tak mi prisli na rozum dvojky...urcite budu dve 😵

callex
3. jún 2011

ja som umyla v robote zem a fuj nieco tu strasne smrdi a neviem to definovat..ale nemrobi mi to dobre na zaludok.no a potom ze upratovat..

leamax
3. jún 2011

@callex no vidis, aj tvoj zaludok sa brani upratovaniu 😉 😀

callex
3. jún 2011

@leamax doma uz utrem len prach a ostatne bude robit mm a ja budem za nim chodit ako cesky zandar 🙂 inak zelam ti nech to toto tvoje trapenie uz naberie nejaky smer..nech ta neistota skonci
@naduska ak sa nemylim tak prave tuto cesrtva tehula gabinkaa

leamax
3. jún 2011

@callex dakujem, veru uz by to mohlo byt konecne jasne. som myslela, ze dnes uz budem vediet a prd ☹
tak, tak, ty uz doma nic take nerob. a neboj, navsteva to prezije aj keby nebolo vyglancovane 😉

naduska
3. jún 2011

@gabinkaa mas IP 😉

gabinkaa
3. jún 2011

@naduska ďakujem moja, my sme mali darcovské spermie

gabinkaa
3. jún 2011

@jada1 nevadí koľko ich bojuje,len nech bojujú, len aby vydržali
😀

gabinkaa
3. jún 2011

@leamax nech len sú, mne by sa to páčilo mať dvojičky 😀

leamax
3. jún 2011

@gabinkaa budu, uvidis 😵 kedy budes vediet to HCG?

gabinkaa
3. jún 2011

@naduska poslala som Ti IP 😉

mircalla
3. jún 2011

@gabinkaa velmi gratulujem, ciarocka je uplne krasna. no a vcera si mala take pesimisticke reci, ale inak u mna to funguje sa nastavit radsej na to horsie, ja to tak vzdy robim. mrchovske bolesti som inak mala zakazdym, to potom prejde. tak este raz gratulujem

gabinkaa
3. jún 2011

@leamax skúsim po druhej zavolať do labáku a uvidím či to už budú mať hotové

gabinkaa
3. jún 2011

@mircalla dakujem veľmi veľmi, vieš minule som sa tešila, tiež som mala také menšie bolesti asi 4 dni a potom ustali, bola som presvedčená, že sa nám to podarilo a keď som testla tak kukala na mňa len jedna hnusná čiarka a teraz keď včera začali bolesti, ale presne také istné ako pred mrchou, tak som sa naľakala, že už zasa nič a hneď aj úvahy, že čo ďalej, tak dúfam, že to teraz ustojíme

leamax
3. jún 2011

@gabinkaa no tak to mame za par minut, to som zvedava, ake obrovske cislo na nas vybafnes 😵

gabinkaa
3. jún 2011

@leamax idem skúsiť, ale teraz mi napísal odpoveď Štelcl 😵 😵 😵

leamax
3. jún 2011

@gabinkaa no tak sup-sup, nenapinaj

mircalla
3. jún 2011

@gabinkaa ja som mala po takych 10-12 dnoch bolesti vzdy, potom ustali, takze to je normallll

gabinkaa
3. jún 2011

@leamax to je na porazenie, vraj to budú robiť až v stredu ☹

leamax
3. jún 2011

@gabinkaa coooo? to ja budem mat skor vysledok. to mate horsi labak ako my 😠

baby, u nas je brutalna burka ani von poriadne nevidiet 😢

mircalla
3. jún 2011

@gabinkaa no nevadi, uz ked si sa tolko nacakala, tak par dni vydrzis, zatial sa vytesuj a setri

gabinkaa
3. jún 2011

@leamax to teda je, u nás v meste to vôbec nerobia, viezli to druhého okresu a priviezli to neskoro, tak vraj až v stredu, ale nech, len nech to dobre pokračuje,miniem všetky testíky 😀

gabinkaa
3. jún 2011

@mircalla veru nevadí, čakala som už dosť dlho na takúto radosť, veď toto je 4. IVF 😵 😵 😵

leamax
3. jún 2011

@gabinkaa hmmm, tak co uz narobis. ved mas tych testikov tusim vela, nie 😀 a co chces aby ti tie kolajnice vybili oci do stredy 😀 ved to uz budu take, ze ich bude az na druhu stranu vidiet 😀 neboj, vsetko bude v najlepsom poriadku

gabinkaa
3. jún 2011

@leamax nič nenarobím, to naše zdravotníctvo ide dolu vodou, ešte mám jednu paličku 10 kového a dve balenia z RF a nech aj oči vybijú, len nech pekne silnejú
za 10 dní mám prísť do RF

miminkad
3. jún 2011

@gabinkaa @vrabcek24 @jada1 @leamax dakujem babule

leamax
3. jún 2011

@gabinkaa uz na sono, ze? paraaaaaaaaaaaaada 😵 😵 😵 aj RF test uz urcite bude pekny 😉

leamax
3. jún 2011

@rienok, taka otazocka - tie ceny, co mate na stranke, tam je zahrnuta aj doprava, ci nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre