Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martini
20. jún 2011

@cherry1981 v princípe sa snažia v RF, aby ťa vždy mal na starosti ten istý lekár, ale nie je to asi technicky možné...keďže si pevne stanovené dni cyklu nevyberáme 😉 napr. ja som mala skoro vždy toho svojho, ale iné baby mali zakaždým niekoho iného. Takže týmto výberom si garantuješ v podstate len výber osoby na prvnú konzultáciu a prípravu protokolu.

cherry1981
20. jún 2011

@martini A ty si ku komu patrila? Cize ked pojdem ku Vitouskovej tak ona ma bude mat nastarosti cely ten cas. Ale aj nemusi Ale kedze ja mam radsje chlapov tak neviem co urobit. Myslis ze nebudu nahnevany ked sa prehodim?

martini
20. jún 2011

@cherry1981 nie nebudú, len ak si dáš chlapa najmä koudelku (to je šef) alebo macháča (ten tam nie je stále), tak je dosť možné, že ti termín konzultácie určia trochu neskor, lebo na týchto sa vraj dlhšie čaká...ja som mala Koudelku a on sa asi zastupuje so štelcom, lebo bud jeden alebo druhý tam vždy so mnou bol. len raz na ultrazvuku som mala kurecovú (ale ultrazvuk ti robí ten kto má službu, tak si to nevyberieš).

gabinkaa
20. jún 2011

@tinna13 ďakujem, len aby sa všetko podarilo,
@miminkad krásna sliznica, tak držím palce, aby bolo veľa kvalitných vajok. to si išla sama na kontrolu, alebo doporučili z Rf?

gabinkaa
20. jún 2011

@naveen to je mi ľúto......dúfam, že ste boj ešte nevzdali, držím moc palečky

cecil36
20. jún 2011

@miminkad pozdravujeme leamax, nech sa dusicka rychlo hoj (i ked viem, ze to rychlo urcite nepojde) 😒
@martini gratulujem ku chlapcekovi 😵
@cherry1981 ja som chodila k machacovi a az na jeden jediny krat (na ET) ma mal iny lekar, inak sme sa k machacovi vzdry trafili 🙂

cherry1981
20. jún 2011

@martini Dakujem 🙂

cherry1981
20. jún 2011

Diky Vam ja tam zajtra zavolam a preobjednam sa k chlapovi este neviem ku ktoremu, ale porozmyslam a preobjednam sa 🙂

miminkad
20. jún 2011

@sisab ja mam OPU v stredu
@cherry1981 ja chodim k dr vitouskovej a sme s nou spokojny
@martini gratulujem k chlapcekovi 😵 uz to tu bolo treba spestrit 😉

miminkad
20. jún 2011

@gabinkaa no aj mam obavy kvoli vajkam,ci budu...mala som ist na kontrolu kvazi,ale chcela som si ist dat predpisat utros na stredu nech mam
@cecil36 odkazem 😉

naveen
20. jún 2011

@martini gratulujem k chlapcekovi 😉

martini
20. jún 2011

@naveen @miminkad @cecil36 ďakujem, baby...jemný šok, keďže pred dvoma týždňami povedal iný lekár, že to bude dievčatko...ale vieme, že je to fakt jedno 🙂

naveen
20. jún 2011

@martini mozno to je dievcatko, ktore vas zavadza 😀 😀 😀 😀

gabinkaa
20. jún 2011

@martini moc gratulujéééém k chlapčekovi 😵 😵 😵

mima263
20. jún 2011

ahojte 🙂 . Neviete mi povedať ako to chodí v RF s darcovstvom spermií? Hoci aj do IP. ďakujem

miminkad
20. jún 2011

@martini hlavne,nech je zdrave 😉

callex
20. jún 2011

@martini no toto..to fakt?a to minule si nemala 3D?...to teda muselo byt sok..ale asi zrejme prijemny...no ale takto nam pretrhnut krasnu snuru. 😀
@miminkad leamax zelam skore uzdravenie na tele i na dusi...uz to nemalo zmysel natahovat..nebolo to zdrave tehu.je to uz klise ale aspon vie ze je mozne byt tehu..ze sa to da.
@cherry1981 supni sa k prvemu chlapovi ktory bude volny.musi to vsak byt:Stelc,Koudelka Machac nik iny.

miminkad
20. jún 2011

@callex dufam,ze ju zajtra pustia domov,i ked si myslim,ze hej

martini
20. jún 2011

@naveen radšej budem nakupovať neuralne "nepohlavne" veci 🙂
@gabinkaa ďakujem, som zvedavá či ty budeš nakupovať ružové alebo modré veci ;)
@callex šnúru pretrhnem, šak aby tie baby mali aj frajera 🙂 náš bude vysoký, na tom sa obaja lekári zhodli 🙂
@miminkad jasné, to je najdôležitejšie 🙂 a tebe v stredu držíme prsty. Sliznicu máš peknú 🙂 tak šup na to ;)

miminkad
20. jún 2011

@martini dakujem za prsty,este som to poistila pol deci cerveneho,ale uz mi ani nechuti 😀 trosku sa tej stredy bojim,ale prajem si,nech je tam aspon jeden riadny bojovnik 😔

mircalla
20. jún 2011

Ahojte, sice neskoro,ale precitala som vas

@cherry1981 Vitousova je uplne v pohode,podla mna sa netreba preobjednavat
@naveen ach jaj:( ale u teba je vsetko mozne, tak ja este dufam
@gabinkaa super super🙂) zasluzis si to
@kahnwa ja sem sice pridem uz len sporadicky,ale pamatam si ta z davnejska velmi dobre,velmi gratulujem,dlasi splneny sen
@leamax chuda moje,po tych vsetkych stresoch,och nabuduce to musi vyjst
@pikha @rebeka33 vy uz to mate za par,tie posledne tyzdne su dost narocne, terminovo sme na tom boli podobne,tak nech nemate tie strasne horucavy,co boli minuly rok a hlavne lahky porod a zdrave deticky, ale dovtedy sa este urcite uvidime na MK, ale uz mate krasne tt

gabinkaa
20. jún 2011

@martini na to máme ešte kopec času, teraz ma chytá panický strach, aby sa niečo nepokazilo, veľmi ma vystrašil sen z minulej noci ☹

martini
20. jún 2011

@gabinkaa zle sny sú vraj v tehu bežné, spánok je iný... Ja som tiež fakt pár blbostí anívala. Ale na taký zlý sen rýchlo, ale rýchlo zabudni. Kedy máš nejaké ďalšie vyšetrenie ? A keďže už bolo srdiečko, nezmeníš si už status ;)

gabinkaa
20. jún 2011

@mircalla len aby sme to vydržali, dostala som fakt veľký strach ☹ ☹

mircalla
20. jún 2011

@gabinkaa musis sa naladit pozitivne🙂 to je dobre aj pre drobca

gabinkaa
20. jún 2011

@martini vieš nedá sa zabudnúť, snívalo sa mi o smrti blízkeho človeka, tak preto mám veľký strach,
kontrolu mám bud. týždeň v stredu, od RF je to 13. deň, tak mi nakázal doktor a vraj uvidíme ako to vyzerá a potom dá tehu knižku, status zmením až bude po kontrole

rebeka33
20. jún 2011

@martini Ak ti to určil Dankovčík na morfo tak by som kludne kupovala modré. Gratulujem a naša kočka bude mať frajera. 😀

gabinkaa
20. jún 2011

@mircalla snažím sa a vravím si, že kvôli drobcovi musím vydržať všetko, len dnes som bola na návšteve mamy a dosť ma to zobralo, stav je veľmi vážny, asi by som tam nemala chodiť, ale nedá mi to

rebeka33
20. jún 2011

@mircalla ˇˇdakujem veľmi pekne 🙂 Dnes bol krčok s pesarom vraj ukážkoví tak snád to vydržíme až do konca. 😉

mircalla
20. jún 2011

@gabinkaa to mi je luto. mas to tazke, ale musis tomu verit, ten strach je prirodzeny a ovela vacsi u nas ako u bab,ktore nemaju problem otehotniet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre