Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tanitta
29. sep 2009

Bobjan.. co mas povies tam...ja som sla hned gonalom dopichavala puregon co bolo...baby tu sli aj clostilom..

bobjan
29. sep 2009

Tani, no budem musieť niečo nasysliť.... 😒

mirinda10
29. sep 2009

bobjan ja som mala na prvu stimulku clostil a potom so asi pichala 8 ampul menopurov a na druhu som mala clostil a pichala 150j gonalu a 2 cetrotide to je vsjo a pravdaze pregnyl ale ja som to mala super nakolko ja som pri kazdom IVF v Iscare usetrila jedno pero, mne DR predpisal 3 pera 900ku a jedna stimulka bola 2 pera a este mi pri kazdom IVF dal 7 Cetrodite tak aj tie som mala nasporovane ja som na dve minimanlky kupovala iba od jednej kocky 8 menopurov za doplatok

bobjan
29. sep 2009

Miri, ďakujem..mne tiež v Helíku predpisali toho kvantum a vo FC všetko napresno, ešte som teraz aj dokupovala 😠

adra17
29. sep 2009

Ahojte všetky 🙂
Mirindík, ďakujem, si zlatá... Ja sa veľmi teším, ako sa vám budúcim mamičkám darí a aj to ma motivuje. Takže vy ste už zvedaví, aké tajomstvo sa skrýva v brušku? Naozaj to letí...
Bobjan, ja som brala 1. raz clostil + 2x75 iu gonalu a teraz mám iba clostil. To je veľmi individuálne.

julietka
29. sep 2009

bobjan nam sa podarilo s clostilom, dopichavala som len jednu ampulu merionalu, a na kontrole nas pochvalil Koudy ze mame velmi peknu kvalitnu urodicku s clostilom..ale na kazdeho sedi nieco ine, niekomu staci naozaj ten clostil a niekdo aj s konskymi davkami nema velku urodicku..takze tak

a zdravim vsetky babule 🙂

julietka
29. sep 2009

buduce maminky nasla som celkom pekny prehladny zoznam potrebnych veci pre mimco, a dvojtehule x2 😉
http://www.ecipisek.cz/index.php?page=vybavicka

tych zoznamov je samozrejme viac, ale tento sa mi najviac pacil, je prehladny 🙂

takyna
29. sep 2009

Ahojte kočky 🙂 , tak ja som dnes bola pre istotu na infekcnom, lebo moja kolegynka v kancelarii ma mononukleozu a lezi na infekcnom, vysledky ale budu s krvy az o tyzden, ale doktorka povedala, ze nebola tej kocke potvrdena zatial mononukleoza, tak hadam to prejde bez choroby, dufam, nuz ked sa s...e tak sa s...e 😖

pozdravujem všetky 😵

julietka
29. sep 2009

fiha taky davaj si pozor a velky!
inak vsetky babenky co stimulujete tak hned po potvrdeni tehu by ste mali ist na PN, hlavne kvoli chripkam a takymto vselijakym pliagam co su velmi nebezpecne pre nenarodene mimi, taky ty vies o com hovorim 😔

avaka
29. sep 2009

Ahojte koceny,
Taky Ty mas ale smolu...ale verim,za sa u nej infekcia nepodtvrdi a zacnes v pohode stimulkovat 🙂
Zuli,tak koncom tyzdna uz kontrola?Nech je krasna urodicka 🙂 Ale ved Ty mavas vajuchov a vajuchov....toho sa nebojim... 😉
Miri,myslis,ze budu chlapci?A vies,ze aj ja som mala u mna take silne tusaky na chlapceka??Tak sa nechame prekvapit aj u Teba.. 😵 a hlavne zdravucki...
Juli,ja uz citim nasu bublinku dost intenzivne...Samozrejme nie stale,uplne citit,ze ma spankove a aktivne fazy..
Ale uz ma teda silu,ked si lahnem na chrbat,tak sa mi niekedy cele brucho vlni.A vacsinou ju citim dost nizko v podbrusku,akoby mi tancovala po mechure.. 😀
Vsetky Vas kocky pozdravujem,ani nestiham na vsetko reagovat,tolko ste toho popisali..a mne sa nejako zle pripajalo na net,lebo som vacisnou u rodicov.Prerabame teraz cely byt,aby nasa bublinka prisla do noveho.. 😵 Tak je to u nas teraz sodoma-gomora..

bobjan
30. sep 2009

Ahojte a clostil si kupujete tam, či vám predpíše dr. tu??

tanitta
30. sep 2009

dobre ranko ...
este mam par minut potom veduci zahaji slavnostne otvorenie dnesneho dna 😎 pripitok az pol deci mlieka 😠 ..
adra...ty ides do R na utz?...dnes si kolky ale 8dc ?...
avaka... no ved drobcek musi pris do noveho 😉 .. my sme len malovali...resp. mangel..on mi uz len nosil pofotene vsetko co ako je a vyzera mame kupene... 😅 ja som si vela pohybov neuzila ale najkrajsie to bolo ked prisiel mangel za mnou do nemocky a zacal rozpravat tak hned sa veduci tahal z jednej strany na druhu...na to nikdy nezabudnem...
takynecka... jemine ked sa dari tak sa dari....nic nemoze byt bezproblemu... ale nebojkaj bude to dobre.... nic ti nebude branit k uspesnemu startu a vytuzenemu cielu.... 😉
zuzla....kde ides na utz? u vas?....
pozdravujem cely fun club 😉

zuzla80
30. sep 2009

zdravím 🙂
Taky no teda, to si kolegyňa vybrala dobrú dobu... Verím, že sa nič nepotvrdí a že začneš stimulku, a čo mrcha ešte nič? Nejako sa mi vzdiaľuješ...

Bobjan v R. ti predpíšu recept a ty ako samoplatca si ho môžeš vybrať na SK, len hradíš plnú sumu, ale ak máš ochotného gyndoša, tak ti to môže predpísať aj on, aby si to mala lacnejšie, ale myslím, že aj ako samoplatcu to stojí zopár stovák - samozrejme slovenských🙂. Vidím, že veľmi silno začínaš uvažovať na Reprákom...

Tánička ta vychutnávaj ešte tých pár minút sladkého nič nerobenia 🙂 A my kontrola zajtra, smer Brno, už sa teším na Koudyho 😉

Lenik poriadne si vychutnaj posledný deň v práci 😉

Avuška toho, že by vajka neboli sa neobávam, dosť aj pociťuje vaječníky - ja skôr toho výsledku a v poslednej dobe hlavne narkózy 😒 . Veľmi by som chcela, aby som na OPU bola v jednotkovej izbe, sama a bol pri mne mužík, lebo keď opäť hodím tyčku a bude tam spolubývajúca, tak.... no budem ju musieť na to upozorniť, nech ju nevyľakam 🙂

Juli, Miriček a vlastne všetučky vás pozdravujem 😉

tanitta
30. sep 2009

zuzla.. takze sa chystas na sablovy tanec?.. ale neeee.. to budes robit ako tehulka 😉 ... ja som bola na tej jednotke... vtedy to tak bolo ze kto prisiel prvy ten dostal...

emulienka99
30. sep 2009

Ahojte kočky, nemám gonal neviete pomôcť ?

zuzla80
30. sep 2009

No Táni - pri skóre 2:2 to inak ako na šabľu nevidím 🙂 Aj my sme mali naposledy jednotku a veeeľmi sa mi to pozdávalo, mužík bol pri mne a v pohotovosti so sáčkom v ruke 😀

bobjan
30. sep 2009

Zuzlik, no nič iné mi nezostáva, ale asi až na jar... myslím, že clostil mi dr. predpíše 😉

V RF je silná narkóza? Ja som v Olmíku po OPU tiež tykovala... 😖

julietka
30. sep 2009

bobjan v RF neviem ci je to narkoza, je to len take navodenie kratkodobeho spanku, lebo hned po odbere ked este lezis na posteli vnimas vsetko okolo seba a sama ides aj na izbu, samozrejme v doprovode sestriciek..no mozno zuzlik alergicky reaguje na niektoru zlozku..

a neviem ci nahodou lenik nepisala ze v RF vnimala pocas odberu este aj hudbu 😀

tu v BA v iscare som sa prebudzala az na izbe, takze tam bola asi silnejsia narkoza..

zuzlik a povedala si im ze tyckujes z ten "narkozy"? mozno ze by ti dali nieco ine... 😕 alebo uz aj to ste skusali? 🙂

julietka
30. sep 2009

bobjan v RF neviem ci je to narkoza, je to len take navodenie kratkodobeho spanku, lebo hned po odbere ked este lezis na posteli vnimas vsetko okolo seba a sama ides aj na izbu, samozrejme v doprovode sestriciek..no mozno zuzlik alergicky reaguje na niektoru zlozku..

a neviem ci nahodou lenik nepisala ze v RF vnimala pocas odberu este aj hudbu 😀

tu v BA v iscare som sa prebudzala az na izbe, takze tam bola asi silnejsia narkoza..

zuzlik a povedala si im ze tyckujes z tej "narkozy"? mozno ze by ti dali nieco ine... 😕 alebo uz aj to ste skusali? 🙂

mirinda10
30. sep 2009

caute babule, super takze zajtra ma zuzlik kontrolu a ja poradnu a krvicka a opat mi narastlo brusko uz sa nezmestim do svojich nohavic ☹ dnes som mala tehu nohavice prvy krat a za jeden den bum 0,4 kg a to vecer jem iba salat alebo ovocie uz neviem z coho priberam ale musim sa zacat viac hybat to mi asi najviac chyba ale asi pokusim stastie ked mi je teraz dobre a pojdem aspon na 20min prechadzku

adri uz si mala prvy utz ako ste na tom

zuzlik je iny znasac vajicok no aj teraz bude urcite pozehnane ak uz citis vajecniky, inak ja by som ich upozornila, ze ti je zle, mozno ti naozaj mozu dat aj nieco ine

mne zle nebolo ani raz a ja som bola vzdy sama na izbe s muzikom, vzdy na mna pekne cakal

takyna
30. sep 2009

Ahojte kočky keď som dostala mršku teraz večer , mám začať od zajtra už pichať či??????

pozdravujem vás, nestíhala som dnes bola som v BA

tanitta
30. sep 2009

Taky.. hej zajtra rano zacinas 😉 ...
baby normalne som ostala v pomykove ze som tu dnes este nebola 😅 ...
Zuzla.. este ze mas pojazdny sacok 😉 ... mozes sablit kde ta napadne 🙂 ... juj ale vazne musi to byt hrozne...neprijemne...este potom cesta domov.... mne stacilo ked som prvy krat uvidela salatovu polievku a kavu dva krat 😝 ...oci vyplut... 😎

takyna
30. sep 2009

Tanitka ďakujem za odpoveď 🙂

tanitta
30. sep 2009

Taky .. thuj thuj sice uz mamickovske ale pre zaciatok a na stastny koniec... 😉

takyna
30. sep 2009

ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , cmuky 🙂

gabika24
1. okt 2009

ahojte.
dúfam, že sa na mňa nehneváte, že vás sem takto "skáčem", ale som si vás našla - taky, lenka tanittka, zuzla, julietka a ostatné 😉 . Mooooc držím palce, takynka, tak od dnes začínaš? takže také mamičkovské vírusy aj odomňa pre šťastie tiež, veď vieš, že na teba moooooc myslím 🙂 a všetkým vám tu želám len slniečko v duši a bábätko v postieľke a k tomu kopeeeeeec lásky.
Zuzlik, takže softik? (ak som dobre prečítala - lebo zas nestíham, o chvíľu letím do práce).
tadea, neboj, aj kety sú úspešné. My máme doma po kete princeznú 🙂 Všetkým pekný deň 😵

bobjan
1. okt 2009

Ahojte🙂

Taky, tak si začala? Super 😉

Zuzlik, veľa šťatia na kontrole 🙂

tadea
1. okt 2009

ahojte,zdravím všetky babule,zuzlík to je super,že cítiš vaječnky,budeš isto ukážková nosnica 😉 ...

gabika,som rada,že si s nám ozvala,bývame blízko seba,ja som z PB 🙂 ...neviem čo si o tých KEToch myslieť,vždy po ET som bola aj keď len chvíľku tehotná,ale po KEToch nikdy ani ťuk 😒 ...ale začínam veriť,stále zo začiatku veríma ako potom dni po KETe postupujú tak nádej strácam ☹ ...

bobjan ty ako a čo teraz bude robkať?

juli,tanit,avaka,miri,arda a ostatné 😉 čaute 🙂

ja som mala v noci také srajdy,som myslela,že odpadnem....nebude to z toho Prednizonu? dnes som ho ani nezobrala...

olympia
1. okt 2009

zdravim reprofitacky 🙂
Takynka, drzim ti palce, nech ti to vyjde. A aj dalsej stimulantke, ale teraz neviem nick, este sa mi to v hlave trosku pletie, prepacte.
Tadejka, ja som nemala z Prednisonu hnačky, tak neviem, ci to mas z toho, ale ak je to jeden z moznych vedlajsich ucinkov, tak to moze byt tym. Skor som sa viac potila, ale aj bolo horuco, cize tiez sa to neda jednoznacne povedat. Niekedy trva zopar dni, az si telo na takyto liek zvykne, skus nevysadzat a vydrzat. Viem, ze je to dost nechutny liek, ale ked by to mohlo pomoct... 😵

takyna
1. okt 2009

Ahojte kočky 🙂 , Gabika tu sme sa udomácnili 🙂 , už len tu nás nájdeš, ďakujem za mamičkovské výrusíky 😀 , prajem ti úspešný dník v škole a samé jednotky deťom 😉

Olympia ďakujem tiež 🙂 a všetkým prajem len to najlepšie nech založíme novú tému, Brňácke mamule 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre