Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dianka33
22. jan 2015

Ahojte babulky. Stal sa nám zázrak...pred absolvovaním 2.kompletneho IVF sme otehotneli ;) stále tomu nemôžem uveriť... 7.1.sme boli v Brne na konzultácii, kúpili sme lieky a dufam ze vsetko bude o.k. Ak by ste potrebovali, mam za velmi rozumnú cenu: merional 75mj 10x dátum spotreby 01/16, orgalutran 0,25mg/0,5ml 2x dátum spotreby 09/16 a 1x pregnyl 5000iu dátum spotreby 10/16. Som z Martina, ak potrebujete napíšte mi správu. Papa

franzziska
22. jan 2015

@haimi ja uz neviem kde ale niekde mi to poradili alebo som sa docitala

mitka85
22. jan 2015

@dianka33 gratulujem.Je to uzasne 🙂

dorotka66
22. jan 2015

@franzziska ahoj no mala som ho 2x a úplne bez problémov. nepichala ti ho rýchlo? ale možno to bola len reakcia tela 😒

dorotka66
22. jan 2015

@bergalm ahoj, ja idem 4.2. a dnes som 14 tt 0 , ten tvoj termín sa mi zdá v pohode. Teda , ak dobre rátam, tak ideme v rovnaký deň a som 3 dni po tebe. inak moja gyn to robí na 2x. Na prvom teste som bola 12.01.2105 😉

bambulka2015
22. jan 2015

@bergalm
@santeema hm to je cudne. To si akoze robi kazda krajina ako sa im zachce s tym screeningom.
Tu v DE sa robi medzi 11. a 14tt. Ja idem v piatok, na poslednu chvilu. Vraj v druhom trimestri tie hodnoty ci uz z krvi alebo merania sije uz nemaju taku vypovednu hodnotu, lebo sa tam od urciteho tt nieco meni.
Kamoska zistila, ze je tehu az v 13tt a pokym sa nieco poriesilo, tak uz bolo neskoro na testy.
hm

evadek
22. jan 2015

@zibi ale vies ,ze ja mam aj tie cytokiny aaa protilatky..ja som realistka..ale tesim sa a dufam,ze zajtra budu pekne vajka🙂

evadek
22. jan 2015

@franzziska ja som mala pregnyl do brucha....povedali,ze si to mam pichnut ako merional..a ona stipalo viac

franzziska
22. jan 2015

@evadek no nabudúce budem uz vediet... 😀 😀

evadek
22. jan 2015

@franzziska aaale nic si nepokazila..moze sa to aj do zadku..a neviem ci nie aj do ramena🙂..takze vsetko v poriadku...🙂...

dianka33
22. jan 2015

@mitka85 Velmi pekne dakujem. Babulky chcem Vam dodat hlavne silu verit. Ked sme boli 7.1.v Brne tak pri sone povedali ze do dvoch dni dostanem menzes a to uz som bola 7dni tehotna. Manzel mal speriogram, ze skoro bez sance otehotnieť normálne. Bral folandrol a babulky MACA prasok.

dorotka66
22. jan 2015

@franzziska inak aj mňa napadlo, že to malo ísť to brucha 🙂 a je to ako fraxik

dianka33
22. jan 2015

http://astrologie.najdise.cz/plodne-dny/jonasov... PODLA TOHTO BEZPLATNEHO VYPOCTU SA NAM PODARILO po 3rokoch a neuspesnom ivf otehotnieť + Maca a Folandrol-manzel a ja Inofolic. Babulky nedalo mi, aby som Vám nenapísala tento link. Možno to bola nahoda a mozno nie. Neviem. Ale za vyskusanie, aj ked som sa cítila úplne bezmocne že uz nie je ziadna nadej to vyslo! ;) Sme na začiatku dlhej cesty, ale podarilo sa po nej kracat a dufame ze sa nam podari dôjsť do ciela ;) Posielam Vam všetkým veľa energie....

renitr
22. jan 2015

@dianka33 tak to je uzasne. Obrovska gratulacia a naozaj asi netrebe nikdy zufat ze to nevijde. Ja verim ze raz sa to podari kazdej z nas., nech mame diagnozi ake mame, ved nikto nieje uplne zdravy kedze nam robia testy az do hlbky . Ja ti naozaj drzim palce aby si to dotiahla do vytuzeneho konca 😉

dianka33
22. jan 2015

@renitr Ďakujem veľmi pekne ;) ale ako si napísala: nech sa to podarí všetkým, ktori po bábätku túžia ;)

tlucka
22. jan 2015

Ahojte kočky, neviete mi prosím povedať, či v RF robia cez víkend iba OPU a plánované ET, alebo mi urobia aj KET?

ingrid0105
22. jan 2015

@franzziska ziadne nabuduce nebude lebo uz bude tehu 😀

haimi
22. jan 2015

@franzziska moze ist aj do zadku, ale viac to boli

haimi
22. jan 2015

@tlucka cez vikend ti urobia aj ket, len sono sa snazia planovat od pondelka do piatka

tlucka
22. jan 2015

@haimi Ďakujem. Ešte nemám výsledky kontrolných vyšetrení (asi až v pondelok), tak si nechcem vopred s Marcelom dohadovať vklad. Len mi to vychádza na sobotu, tak preto som sa pýtala. Snáď nebude s tým problém a nebudú mať toho veľa. 🙂

franzziska
22. jan 2015

@ingrid0105 si velmi zlata 😀 😀
@haimi no manzel vcera skoro skolaboval jak ma videl 😀 ale ja neviem ved zadok mam velky dost jak to ze ta ihla ani nejako nesla dobre dnu? 😀
@evadek...ja viem ze nic...len som sa chcela podelit so svojou uzasnou skusenostou 😀 😀

tlucka
22. jan 2015

@franzziska To si si Pregnyl do "zadného svalu" pichala sama?? Ja z teba umrem 😀 😀 😀

nelly3
22. jan 2015

@dianka33
ak ked tam nie je to miesto narodenia kde som sa ja narodila he-he 😀

nelly3
22. jan 2015

@franzziska
sama do svalu 😕 to by sa nemalo lebo to musis presne vediet kam, picha sa to hrubou ihlou dlhou auuuu 🤐

diska
22. jan 2015

ahojte dievcata,dufam,ze sa Vam vsetkym dari dobre.Ja som si polezala par dni v nemocke koli vysokemu tlaku a tam mi aj zistili,ze mam vela bakterii v moci ,je to zvlastne lebo ma nic neboli ,dali mi atb zinnat 500mg 3x denne,tak dufam,ze to babatku neuskodi ☹ a k tomu vsetkemu mam aj bakterie v posve ,dali mi len neake antisepticke cipky ale kto vie ci zaberu. 😒

speranza1
22. jan 2015

@diska joooj ta to co je??? To urco z toho pocasia blbeho.... Myslim aj ten tlak.... A tie bakterie ti ako prosim ta zistili? Robili ti stery? Ci vysetrenia? Ci? Skore uzdravenie prajeme vsetci traja vam obom 🙂

mirinda10
22. jan 2015

ahojte dievcata, nebola som tu par rokov ale chcela by som spytat, je tu niektora z vas cez poistovnu a ako to funguje, pre mna to nie je ja som uz za zenitom a mam mam reprofitacku babulu uz skoro 5 rocnu ale chcem niekoho nahovorit na reprofit a chcem vediet ci sa da cez poistovnu a ako to chodi, Vsetkym cakatelkam drzim moc palce a co su uz tehu, tak nech sa pekne drzia. Vopred dakujem za info

diska
22. jan 2015

@speranza1 ahoj,to tam maju take postupy v nemocke,ze ked prides tak ti zoberu moc a aj spravia ster,no a tak to zistili,inc by nikto nato nedosiel lebo nic necitim

speranza1
22. jan 2015

@diska tak to je mozno aj dobre, ze to tak dopadlo... Urcite je lepsie to preliecit ako potom infekciou ublizit babatku... A atb. Bralo uz veeela zien, kt. Boli tehotne a vsetko bolo stale v poriadku... Takze urco budete v poriadku aj vy... 😵 a aky vysoky tlak si mala?

bergalm
22. jan 2015

@bambulka2015 mne meral siju v12tt+4 a aj krv mi zobral a toto bude 2xbranie krvi takze aj mne to robi asi na dva krat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre