Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

naduska
2. jún 2010

ahojte dievcata ,neostal niektorej puregon?ak nahodou niektora mate ,tak mi napiste do IP 😉
dikes 🙂

olympia
2. jún 2010

Lenny, ani ja som nemala žiadne príznaky spočiatku. Dokonca ani prsia ma neboleli, až som bola smutná-neveselá, že to nevyšlo. V tomto je telo nevyspytateľné.
Naduska, žial, neviem ti pomôcť, nemám. 😒

moni19
2. jún 2010

Ahojte babenky, ste sa dnes rozpísali. My sme mali v práci chaos. Aj u nás momentálne svieti slnko. Som zvedavá dokedy.

Lenka, tak zelené ponožky? 🙂 Tak držím palce aby boli štasné. 😵 😵 😵

Oly už sa ti blíži kontrola. Tiež počítaš, ale to už je také príjemné počítanie. Ja viem, že tehulky majú tiež vždy o niečo strach, ale aj tak je to krajšie. Tak si to užívajte. 😵 😵 😵

Zdravím všetky a pekný zvyšok dna. 🙂

lenka20
2. jún 2010

moni veru sialene zelene pasikave 😀 😀 😀
pekny vecer baby, ja dneska uz asi nenetujem a zajtra pozajtra tiez len tak sporadicky, tak sa drzkajte vsetky 😵 😵 😵

rebeka33
2. jún 2010

Lenka 20 prajem veľa štastia v štastných ponožkách nech vám to klapne. 🙂 Super,že darkyňa reaguje dobre. 😵
lenni71- mne spuchli prsia a na 6 deň úplne nič, tak som tu histéričila a hľa bolo to O. K. Babo je mikroskopické ,prečo by ti malo niečo byť. Bude to O.K.

mircalla
2. jún 2010

lenka ponozky rulezzzz
lenny - detto...kdeze prve dni ake prsia, ani omylom....mozno tak po 10-12 dnoch som daco citila

orsulka
3. jún 2010

Dobre ranko...a krasny slniečkový den prajem 🙂)))) nech nám to vydrži čo najdlhsie .-)))))

shandy
3. jún 2010

ahojte dievcence 😵 😵
lenik som si ta zivo predstavila s tymi zelenymi ponozkami na koze 😀 😀 , to bude super 🙂
a veru mas pravdu lenik s tymi hadkami, vcera sme vycistili ovzdusie, tak dufam, ze zas bude chvilu pokoj 😀 . inak u nas tiez take taliansko, akurat ze netrieskame, ale po sebe hulakame 😀 . moja velmi dobra kamoska mala tiez take prve manzelstvo a ona ked bola vo svungu tak raz rozstrihala mm obciansky, ale to jej nestacilo, tak potom este novu koselu roztrhala, co mu kupila- no a potom ju po hadke musela zasivat, ved co s nou 😀
olycek, no ja mam buducu svagrinu MUDru a ked vidim, co to je zac, tak niekedy ani nemam chut sa na to zdravotnictvo spoliehat 😀 , radsej preverujem 🙂 .
Tak vsetkym krasny konecne slnecny den 😵 😵 😵

lucifuk321
3. jún 2010

Ahojte.

Poradi niekto, kto bol na genetickom vysetreni? Nam asi vychadza, ze problem bude v tom. Ako a kde to robia? Plati sa za to?

Dik 🙂

orsulka
3. jún 2010

ahoj...my sme boli na genetike, este ked sme chodili do Martina a v Martine nás aj objednali....neplati sa nič, ked ťa odporuci lekar....platili sme len za to, že sme chceli vysetriť prednostne..... inak neviem kde všade sa to este robi...myslím, že aj v ZA...

takyna
3. jún 2010

Ahojte kočany 😵
Tak konečne som si nabalila tašku do porodnice, keby náhodou 😉 , zajtra mame poradnu tak uvidime, ci sa nieco zmenilo , porodu sa bojim , to mi mozete verit, mam zasebou hned 2 cize viem co ma caka a neminie ☹ 🙂 , ale pre Bibušku malu to stoji za to 🙂 , porodnika mam vybrateho, mozno zvazia nakoniec aj ten cisarsky, uvidime, nechavam to na osud, ako sa povie

Neviem, ci sa do porodnice original sobosny list zanasa, ak hej tak ja neviem, kde sme ho zapatrosili, mam len kopiu, tu som nasla inak nic , ak by sa mamule ozvali dufam, ze poradia.

vsetky vas pozdravujem, nestiham nic ako som doma, este dozehlievam vecicky, perem....proste radost 😉 😵

orsulka
3. jún 2010

taky....tak normálne nechápem ako to vsetko ubehlo .-)))) ale držim plačeky, hlavne nech všetko dopadne na výbornu !!!! takým alebo onakým sposobom 🙂 😉

takyna
3. jún 2010

Orsul diky 🙂 , neboj sa coby dup budes aj ty takto tiez prat 😉 🙂

julietka
3. jún 2010

taky sobasny list nepotrebujes ak ste manzelia s muzom, sobasny sa preklada iba ak s otcom dietata nie ste zosobaseny 😉
taky mas kraaaasny tt, uz to mas za par 🙂
a zdravim vsetky ostatne tehulky, vydrzte!!!!oplati sa a to vydrzte dvojnasobne plati pre snazilky 😵

julietka
3. jún 2010

zuzlik aj ty mas krasne tt 🙂
diorik som rada ze ste este pokope, drzim palce nech vydrzite co najviac. My sme v celku vydrzali dost dlho 38tt a drobci boli aj tak malinki a nemali ani porodnu vahu...tak dufam ze ti vasi ju mat budu 😉

takyna
3. jún 2010

Juli dakujem za info, a pobozkaj deturence za mna 😵

mirinda10
3. jún 2010

kukam ci tu nie je diorka, napisala mi ak do dnes neporodi, tak zajtra ma den D tak nech sa vytusuje s drobcov bude to ten najkrajsi den v zivote

takynecka takze taska uz caka v chodbe pripravena 😵 😵 super ale nech este 2 tyzdne pocka ak sa bude dat 🙂 🙂 🙂

pozdravujem

mircalla
3. jún 2010

Miri, mne tiez pisala IP, ze to otazka par dni, ze do tyzdna urcite, to bolo v pondelok myslim

rebeka33
3. jún 2010

Ahojte.
Lucifuk neviem, skús pozrieť tému vyšetrenia,ktoré pomôžu pri ivf,ket, alebo tak nejak sa to volá. 😵
julka sobášny sa predkladá ,len ked nie ste zosobášený. A čo potom predkladám? Nechápem 🤐
oršulka ty máš USG , čakám na dobré správy.
Mohol by niekto preniesť tabuľku,Dakujem.
pekný večer. 😵

orsulka
4. jún 2010

Dobre ranko prajem.......-)))))))
dnes kontrola, a ak sa rozumne vratim do prace dam vediet.... 😉

baby...prosim vysvetlite mi, preco sobasny list do porodnice ,ked nie sme zosobaseni ??????? to je na co potrebne???????
😕
dikes

mircalla
4. jún 2010

no ja v tom tiez nevidim logiku....

rebeka33
4. jún 2010

Orsulka 😵 😵 😵 😵

moni19
4. jún 2010

Aktualna tabulka:
Cakajuce na stimulku/ET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), ET s darcovskymi 14.6. 2010? posledny mohykan, konzultácia 9.6.
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún? Konzultácia 8.6.
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv + 25.5. = tehu :o), UZV 27.5., dalsi UZV 4.6.
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF, OPU 5.5. – 8 vaj., ET 10.5-2 embrijka, krv +24.5 = tehu :o), UZV 7.6.
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (bez ET), 2.soft IVF RF jun? (menopur, prednison, anopyrin, fraxiparine)
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF - gonal, clostil, OPU 25.5., ET 28.5.?
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Dior, tehotna, TP: 07/2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF -
FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninocka – KET GynFiv
Labus
Cavik

moni19
4. jún 2010

Ahojte všetky,
Rebeka pretiahla som tabulku. 🙂 Na želanie. UTZ sa ti už blíži. Tešíš sa?

Orsulka ma dnes. Čakám na dobré správy. 😵

Taky, takže nachystaná? Držím palce, nech to ešte potiahneš. A potom už budú, len krásne starosti. 😵

Pekný deň.

orsulka
4. jún 2010

baby dakujem pekne...ale pravdu napisať, začinam mať ine nervy..... 😝 😝 😝

mircalla
4. jún 2010

oruslka, to je uplne normal
popravde ja mam nervy este aj teraz z kazdej poradne....a to uz pomaly finisujem a mam vsetky hlavne testy za sebou
tesime sa na spravy

orsulka
4. jún 2010

mircalla.......jo jo...ja sa snažim pekne predychavat a nerobiť paniku..... 😉 😉 tak vedome si vravim, že na čo by mi to aj tak bolo dobre, že????????? 😉

olympia
4. jún 2010

ahojte,
orsulka, držím palce! 😉
Takže Diorík už možno rodí? 😕
pozdravujem všetky!

mircalla
4. jún 2010

ja to poznam....uplne....vzdy som mala nervy....utorok idem, zase budem mat....sibnuta...nee aby som sa tesila, ze ho zase uvidim
a kedy ides?

orsulka
4. jún 2010

už aj....mam tam byt o 11,45.....takže cafte.......ozvem sa až v pondelok .-)))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre