Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bea77
4. jún 2009

miri, ani mne sa to nepozdáva 😉 . Na tehu je minimálna šanca, lebo ja som mala tento mesiac opu. Je pravda, že som mala aj menšie folíky, ktoré neodobrali, ale na druhú ovuláciu v jednom mesiaci je šanca tak 1%. A keďže som už 43.dc, tak si myslím, že by som už mohla mať aj nejaké tehu príznaky. A u mňa sa nič také nekoná.

zuzla80
4. jún 2009

Miri veru už prišiel NÁŠ čas - avuška to tu roztočila, tak naskakujeme na tehu vláčik 😉

Bei môže byť, že ti tie hormóny rozhádzali cyklus a preto sa ti ms natiahla. Veď ak chceš tak skoč k dokimu na vyvolávačku - ale vieš, že najradšej by sme boli keby to bolo tehu 😉

Juli tak akooooooooooo??? Plný zásah 😉

bea77
4. jún 2009

pôjdem zajtra, alebo v pondelok. uvidím, ako budem stíhať. ja si tiež myslím, že sú to tie hormóny.

juli, už volaj, sme zvedavé 🙂

mirinda10
4. jún 2009

tie hormony to je pluhac robia si s nami co chcu ale treba ist k dokimu uz je to dlho treba tu mrsku trosku nakopnut nech sa lenivka jedna uz rozbehne 😠

zuzla80
4. jún 2009

Juli ešte ništ? Či v R. vypovedali telekomunikačné siete 🙂

lahhel
autor
4. jún 2009

Ahojky babenky 🙂

..pozdravujem vsetky nasu tehulku - avaku a tehulky na ceste zuzli a mirindik - opatrujte mimiskov 🙂

Bei, takze mrcha zase nic...ani tej mojej sa nejako nechce...krciska mam riadne kazdy den, tak snad sa spusti co najskor..

Julietka, tak ako? ..cakame na tvoje dobre spravicky...

julietka
4. jún 2009

ahojte babenky, my mame od rana poradu, ale uz som odbehla akoze idem na toaletu, tak vam rychlo pisnem a utekam naspät..takze zatial mame 3 embriskov, neviem preco sa nam nikdy viac neudrzi ked povedia ze su velmi pekne vajka 😒 takze mrazacikov nebudeme mat...zajtra mame volat zasa a ak nam nieco ostane tak v sobotu o 12stej je ET

zuzla80
4. jún 2009

Julietka nevadí, že sa neoplodnilo všetkých 5, aj keď sme v to všetky tajne dúfali s tebou - budú 3 krásne embryšteky uvidíš - určite to do soboty vydržia - budeme ich pozitívne povzbudzovať takto na diaľku 😉

julietka
4. jún 2009

ja viem zuzlik, ved ja budem vdacna aj za jedno ak viem ze to bude konecne vitazne, ale vies vzdy ma trosku boli ked nam oznamia ze "len tolko", ale je pravda ze urcite je to vacsi uspech ako ked som mala zo 14 vajok vzdy max 3,4

bea mne prisla mrcha po prvom neuspesnom IVF az o nejakych viac ako 60 dni,takze ak mas trpezlivost cakaj este, alebo skus ten testik 😉

julietka
4. jún 2009

zuzlik a vam uz dali vediet kolko mate mrazacikov? 🙂

lenka20
4. jún 2009

julietka to nic ze sa vsetky neoplodnili, to je v norme, stale 3 z 5 to je viac ako polovica 😉 a budu to urcite krasne embrijka 😉

zuzla80
4. jún 2009

Juli nevadí - ono sa oplodní väčšina 50% - aj u nás to tak sedelo z 24 sa oplodnilo 13 😉
Inak mailik som ešte nedostala, ale mňa to zatiaľ akosi nepáli - K. povedal, že mrazáčiky isto budú, tak verím, že budú 😉 . Ak sa neozvú do budúceho týždňa, tak ak budem volať výsledok tak sa ich na to opýtam 😉

julietka
4. jún 2009

ajoj lenik 😉

zuzlik a ty sa ako citis mojka?predsa dnes je uz 4-ty den 🙂

lahhel
autor
4. jún 2009

Julietka, to je akurat, 3 embrjyka uplne stacia, stale je to viac ako polovica z 5-tich...a do soboty krasne vyrastu, spevneju a urcite budu krasne, budeme im vsetky drzat palce 🙂

lahhel
autor
4. jún 2009

Julietka nestras ma..ze 60 dni ti meskala mrcha?...a brala si aj utros potom, alebo nie?...no tolko veru nechcem cakat 😒

zuzla80
4. jún 2009

Juli - veru 4ty, a s pocitmi ani sama neviem moja - u mňa je kritický 9ty deň, tak ak sa vtedy niečo nerozbehne tak skúsim testnúť, ale to je ešte ďaleko 😉

tanitta
4. jún 2009

julie...ved celkom fajn 😉 .. ci ratala si viac?.....etko bude... a date vlozit vsetky tri keby boli vsetky pekne? 😵 ...

bea77
4. jún 2009

juli, aj keď sa neoplodnili všetky, je to pekný výsledok. budeme ďalej držať palce.
trpezlivosť už strácam, takže pôjdem k dokimu

julietka
4. jún 2009

lahhel nebrala som nic, ziaden utros ani nic podobne..ale to bolo vtedy tak ze ja som zacala po tom prvom IVF necakane krvacat a isla som do nemocky lebo som sa zlakla, pretoze asi zacali zo mna vypadavat take kusy niecoho..a v nemocke mi povedali ze su to zvysky plodoveho vajicka a do spravy napisali ze abort v rannom stadiu a chceli ma tam nechat lebo som dost krvacala, ale ja som odmietla tak ma pustili s tym ze ak by sa to zhorsilo musim prist ihned...no a potom so m krvacala 14dni! tak asi preto som dostala az tak neskoro MS

mirinda10
4. jún 2009

juli pekne cislo 3 budu pekne musis im verit a v sobotu vyrazate smer Brno to je jasne

julietka
4. jún 2009

tanitka jasne, ja som cakala ze bude vsetkych 5 ked boli vraj krasne vajka 😉

julietka
4. jún 2009

tanitka 3 urcite nepreziju do soboty, ale ak by ano tak dam vlozit vsetky 3, ved aj tak by sa vsetky neuchytili

julietka
4. jún 2009

😉 zuzlik ja verim ze tentokrat nebudes krvacat minimalne 9 mesiacov 😉

lenka20
4. jún 2009

julie - ale mozno preziju vsetky 😉 musis im verit 😉 dla mojich skusenosti osobnych - ked sa menej oplodnilo tak vsetky sa drzali aj na zamrazenie bolo.. ked sa vsetky oplodnili tak potom vydrzalo do konca iba malicko....takze chod v mojich slapajach, ale s tehu koncom 😉 😵

julietka
4. jún 2009

lenik a u teba to preco vzdy skoncilo? 😕 alebo sa neuchytilo?

lenka20
4. jún 2009

jeej, kam sme sa prepadli... julie - u mna sa nevie preco to konci stale bud negativ, alebo vcasny potrat... po 7 ET, z toho 4xnegativ a 3xpotratik som usudila, ze je nacase skusit nieco ine... tak preto teraz pojdeme do darcovskych vajok... a tie urcite vyjdu 😵 😵 😵

julietka
4. jún 2009

lenik a genetiku mate v poriadku obaja?to je zvlastne..ze to takto skonci ak mate vsetko v poriadku 😨

Leni a vsetko najsamlepsie k meninkam a hlavne minimalne do dalsich vianoc vianocny darcek v podobe babatka 😉

lenka20
4. jún 2009

julie - mame genetiku OK, vsetko je v poriadku, nevie sa preco to takto konci... ale verim, ze s novymi vajkami to pojde, mozno skratka nie sme my dvaja kompatibilni co sa tehu tyka, lebo inak sme uuuplne kompatibilni zalubeni aj po 10 rokoch manzelstva 😎 😉

avaka
4. jún 2009

Ahojte dievcence 🙂
Vy si davate konik-drogu hned zrana,ja az navecer...ale musi byt.. 😀 😀 ,ze Mirinda 😉
Tak ako s bobacikmi v brusku?Baby nebojte sa,ze bez PK je mensia sanca,nie je to tak...je vela nazorov...Ta kocka,co bola teraz so mnou na OPU mi vravela,ze doky jej povedal,ze dava radsej bez PK,lebo po PK su vraj embryjka rozmaznane uz v tych roztokoch,ale ked sa daju menejbunkovce,tak su vraj dravejsie..Zase PK ma zase svoje vyhody akj nevyhody...Je to tazko posudit...len im verte..Ja som teraz tiez rozmyslala,ze dam bez PK,ale ked ich bolo tolko a vsetky rovnake... no ktore vyberies.. 😅

Julietka ved budu 3 kvalitne.. 😉

Lahhel,dakujem za pozdrav,dufam,ze sa Ti mrsina rychlo dostavi,mozno dostanete s Beou naraz a stretnete sa v R 🙂
Tannitka,tak supa sa nekonala..? 😒 Skoda,ale aspon si Ta Tvoj chrobacik uzije este sam pre seba a supa Ta trafi,ked to ani nebudes cakat,prajem Ti to 😉

Lenusik,a vies ze aj ja som mala taketo myslienky o kompatibilnosti..?A tiez sme inak kompatibilni uz roky rokuce,asi tolko ako vy..Ktovie..ale myslim,ze ked mate genetiku a imuno o.k.... 😕

avaka
4. jún 2009

Zuzlinecka,ako sa maju Tvoje babatka? 🙂 Ja uz sa tak tesim,ze zahlasis // 😉
Musis drzat tempo,aby sa ostatne kocule mohli pridavat.Baby nie je nas tu vela,tak to zmakneme rychlo.. 😵
Zulik,a ty zacinas vzdy krvacat 9.ty den?Mne vzdy tiez prisla mrcha...aj cez utros..ja mavam kratky cyklus..
Teda,tam mal byt minuly cas s tym krvacanim,lebo teraz to je tutoffka 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre