Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
2. júl 2009

ahojki tanitka 🙂 ale ved pod hruskou hadam mate nejaky tienik ci nie? 😉

julietka
2. júl 2009

mirindi ty si este nevolala? 😕 nenapinaj nas tolko..

mirinda10
2. júl 2009

ano prave som dovolala tak mame 7 oplodnenych vajok nakolko iba tolko bolo dobrych boli zrele tak zajtra si mam opat zavolat a uvidim co bude ale hadam dve preziju. Inak ja som tak pocitala nakolko doki videl 5 rovnakej velkosti

inak na 2IVF som mala 11 vajok a iba 6 sa oplodnilo ostatne neboli zrele ,tak teraz je to skoro rovnaky pomer

no uz si vybavujem letenku do Rima na utorok a to bol boj, ze nemozem letiet v pondelok ked asi vtedy si pojdem po bobacikov ale dali mi dnes odmenu za rok 2008 tak uz moc nemozem vyskakovat len verit ak sa to ma ujat tak sa to ujme let trva 1,30 tak to sa da ale spytam sa na to dokiho

mirinda10
2. júl 2009

let anii nebude problem ale budem z domu vyrazat o 5tej a vratim sa bude pol noc toho sa viac bojim

mahu dobre rozhodnutie uvidis uplne iny pristup su tam vsetko super ludia budes citit vsade profesionalny pristup a objednaju ta rychlo bud zavolaj alebo napis email ale uplne staci sa objednat na konzultaciu a tam sa uz porozpravate, drzim palce

julietka
2. júl 2009

no mirindi to je super ciselko, tolko som ani ja nemala pri klasickom IVFku s mojimi o nieco mladsimi vajecnikmi 😀
tak ja verim ze vydrzia pekne do krasnych blastocyst 🙂
zajtra kedy budes volat?

julietka
2. júl 2009

mirindi a ty budes mat v pondelok ET a v utorok uz letis?

tanitta
2. júl 2009

Miri... no ved paradne 😉 .....a matrenica je ako chleba s maslom sa tam "prilepia" nevypadnu 😉 ... bobacikom let neublizi...ale spytaj sa aj ked asi u teba i tak nie je ina moznost ako letiet 😕 ..
Julie.. ale hej chladok je ale v tom kociku aj v chladku je dusno .. v postielke sa aspon popretaca a nema mokry chrbatik 😉 ... no ved potom na vsetko prides 😵 ...
Mahul...no to som si mohla mysliet ako zareagovali 😖 .. a viem si zivo predstavit tu aroganciu a ton hlasu akym to hovorili a mysleli si... asi " boze zase dalsia co si mysli ze sa vsetkemu rozumie"... hlavne nech uz clovek vypadne a maju pokoj...jemine uz sa mi dviha adrenalin.. musim sa krotit.. lebo ked sa takto rozpisujem idu do mna jedy v pomysleni na to vsetko... 😠 😠 ...

julietka
2. júl 2009

aaale tanitka klidek, ved ty si mozes uz vsetkych strcit za klobuk, mas krasneho veduceho 😅 😵
ale je pravda ze pri takychto situaciach sa cloveku nozik vo vrecku otvara..

mirinda10
2. júl 2009

juli ak pojdeme na blastocysty tak ET asi bude v pondelok a v utorok rano 7,30 letim z Viedne ale zajtra uvidim ako sa delia neviem ci sa tam vola aj cez vikend alebo zajtra uz povedia kedy je ET

ja som moc spokojna 7 je pekne cislo len aby sa bojovnici drzali a bojovali pekne

lenka20
2. júl 2009

mirindik super cisielko, vola sa aj cez vikend, kludne volaj, oni ti povedia co a ako..
mahulik - budes nadsena.. objednaju ta rychlo a pokial sono nalez bude ok tak mozes hned aj zacat.. prednison si pytaj, daju ti..napisu ti recept, ako samoplatca si ho kupis doma, par korun...nemusis behat k nikomu.. pristup bude uplne iny, urcite sa ti bude R.pacit.. za pokus to stoji...dobre rozhodnutie 😉
babulky ahojte, ale ja som zas v casovom deficite 😝 😝

mirinda10
2. júl 2009

babulky utekam z prace idem mojkat 2 mesacne babo moc sa tesim tak si to dnes vecer pekne uzijem pa zajtra

maahuliena
2. júl 2009

dakujem kočky, verím, že toto je naozaj správne rozhodnutie 🙂 😉 vlastne veríme obaja 🙂
zajtra sa dozviem ako mám postavené služby a podľa toho sa objednáme, kedže dnes mi končí PN a vlastne ak nič nám v tom nebude brániť, zavolám ešte aj zajtra, prípadne v pondelok 😉 a nebude vadiť, ked budem mať napr. ms? 😕 😕
miri držím palce 😉
lenka vdaka za info 🙂
jul IP 🙂
tanitt... to bola posledná bodka za gynfivom 🙄 s riaditeľkou som sa rozprávala vyše 1.5 asi 😅 a povedala som jej asi všetko čo som mala na srdci a aj na jazyku 😝 ale bola milá...no aspoň niekto... 🤐

julietka
2. júl 2009

mahuli IP 🙂
ak si este nezavolala tak zajtra urcite zavolaj, cim skor sa objednas nakonzultaciu tym lepsie, ved ak ides na konzultaciu to este nic neznamena..ze musis zacat hned s dalsim cyklom a vsetky lieky co budes potrebovat kupis u nich, ja som vsetko tak u nich nakupila a aspon som nemala problem na Slovensku aby som niekomu vysvetlovala ze potrebujem taky a taky recept, akurat naposledy ked mi doki mailom napisal co vsetko potrebujem na stimulku tak som bola za dokim u nas nech mi predpise pregnyl a clostilbegyt tak vtedy som si vypocula ..to bolo frflania, aj ked napokon mi predpisal...no ale ked kupis u nich velakrat to vychadza lacnejsie a mas to bez stresu..

maahuliena
2. júl 2009

jul jasné, len neviem ako budem ako to bude v práci, v ten deň musím mať predsa voľno 😉 a ja viem, že robím zajtra, ale ako celý mesiac.. tak to sa dozviem až zajtra 😉 a ked to budem vedieť... hned volám 🙂
a je mi jasné, že to vôbec nemusí byť hned 🙂 ale ja by som rada... kedže ešte len čakam na ms... tak som zvedavá... čiže aj tak najbližšia stimulka až v auguste 🙂 ale už sa na to moc tešííííím 😵
a diikes 🙂

avaka
2. júl 2009

Ahojte 😵
Citam,ze aj u Vas bola dnes taka spara...ale ten lejak,co u nas potom prisiel...

Miri,to je nadhera 7 trpaslickov 😵 Drzim palce,aby sa vsetci nadherne delili a v pondelok isli do bruska 2 krasne blastocysty 😉

Juli,aj Ty mas zajtra velky den,ak sa nemylim.. 🙂 Zajtra zase uvidis Tvojich chrustikov..Urcite sa tesis 😉

Ahoj Mahu 😉 ,lepsie si sa rozhodnut nemohla,tiez som mala tu cest v GF 😖 ,sice nie darcovske,ale po prvom pokuse sme odtial zdupkali...a co sa tyka ceny,teraz nas to vyslo v R.,tolko,co vtedy v GF cez poistovnu a to mame teraz aj mrazacikov a vtedy sme nemali ani PK,ani ICSI.. a pristup radsej nejdem ani komentovat...Tak drzim palce,nech to dopadne.. 😉

Lahhel,Tanii,Lenka,Bei,ahojte 😵

lenka20
2. júl 2009

ja zas len kratucko.. mahulik - nevadi ak budes mat MS tak ti nebudu robit sono ale vezmu ti krv na HP.. a ked nebudes mat akurat ms tak spravia sono.. neboj.. bude sa ti tam zdat 😉

renysek77
2. júl 2009

Ahoj děvčátka!
Všechny vás moc zdravím a hlavně moc gratuluju k Mirindě k embryjkům. Nádherný počet po nativu! Věřím, že aspoň dvě to dotáhnou až dokonce 🙂
Já jsem se před chvílí vrátila z Reprofitu. Ještě jsme zajížděli do IKEA, takže jsme se zdrželi. No a zdrželi jsme se i když jsme jeli tam. Měli jsme tam být ve 14 hodin, ale byla zácpa na dálnici, tak jsme dorazili ve 14:10, říkala jsem si, že to nebude problém, ale bohužel jsme se s dr. Machačem těsně minuli, musel odejít do nemocnice. Prý nás ještě dlouho vyhlížel, když už byl převlečen v civilu, ale pak musel odejít. No nevadí, utz mi udělala dr. Vitoušková a našla tam jeden gestační váček s náznakem fetálního pólu 😉 Říkala, že z toho můžou ještě být i 2, že je brzo, ale já myslím, že bude 1. Jo a taky říkala, že to byla pěkná blbost jít na krev 8. den po tranferu, byť blastocyst, že je to jedno, v jakém byli stádiu, že je důležitý ten transfer a že jsem měla jít prvně až ten 14. den, že jsem se zbytečně nervovala....Byla v pohodě, říkala, že Štěpán si to odtransferoval a ona že teď slízne smetanu při prvním utz 🙂 Předepsala mi další utrogestan a objednala mě ke Štěpánovi za 14 dní na srdíčko!
Jsem šťastná jak blecha, po tolika neúspěších. Jo a mám fotku, už si ji chtěla založit do karty, ale já si o ní řekla, tak mi jí dala 🙂
Holčičky moc vám všem děkuju za podporu a držení palečků, teď budu na vás myslet já, abych vám to mohla aspoň trochu oplatit. První je na řadě Mirinda, takže zítra hodně štěstíčka při telefonátu do Brna 🙂
Dobrou noc!

lahhel
autor
2. júl 2009

Renysek, blahozelam...takze dalsia stastna reprofitacka....verim, ze sa postupne vsetky pridame k vam tehulkam...

Julietka, zajtra budem na teba mysliet 🙂

dobru nocku vsetkym 😉

mirinda10
3. júl 2009

renysek moc gratulujem ved jedno miminko uplne staci nie
🙂 po tak dlhom cakani je to velky uspech tak len teraz sa drzat a uzivat si pekne tehotenstvo

babulky muzik mi vcera doniesol maleho psika ja som si na dnes objednala dvoch rysavych kocurikov a ked som mu to vcera volala tak ma vecer prekvapil z fenkou, takze budem mat doma zverinec

dnes som si bola dat predpisat lieky tak teraz vyrabujem lekaren ale ako ich poznam tak mi to vsetko budu musiet objednat nakolko take zasoby vobec nedrzia, inak doki nepovedal ani jedno slovo, ze mi nieco nepredpise dala som mu spravu a uz diktoval recepty sestricke

juli nam dnes oznami, ze su tam dvojicky ja to citim to je iste, myslime na teba

o 13,00 podam spravu ako sa drzia bojovnici dufam, ze je ich aspon 5 aj ked zajtra na 3ti den je rozhodujuci tak asi budem volat aj v sobotu nevydrzim ten stres aj ked moc verim, ze dve budu pripravene na ET a dufam, ze aj dobrej kvality ale to sa skusim spytat aj dnes akej su kvality

na inej stranke som citala, ze mircala ma // na teste, takze mame dalsiu repofitacku tehulku moc jej gratulujem

pekny den prajem

avaka
3. júl 2009

Ahojte 🙂
Renysek gratulujem,nech sa babatku dari.. 😵
Lahhel,az takto neskoro?To mas tolko prace?Asi musis este postihat pred stimulkou 😉
Miri,uz len dve hodky 😉 Sa tesim,kolko ich bude,ale verim,ze co najviac
Juli ja som si tiez ista,ze budu dve babatka,uz som Ti to vravela (intuicia.. 😵 )

avaka
3. júl 2009

a gratulujem Mircalla 🙂 Ty si vydrzala netestovat do teraz.. 😅 Obdivuhodne..

maahuliena
3. júl 2009

ahojte.
avi dikes za IP 😉

dnes som sa objednala a fakt dali mi termín už 14.7 o 14.30, k Mudr. Koudelkovi 😉 aj voľno mám tak som moc rada 🙂

a ozik baby ten zákon.. to som čitala na stránke R., že sa platí za tie odbery... takže to budu robiť tam 😕 takže to je 4.000 cz spolu? 😕

mirinda10
3. júl 2009

ano mahu je to 2000 na hlavu takze spolu 4000 czk ale stale je to lacne za stimulku mas 10,000

maahuliena
3. júl 2009

jasné miri 😉 vdaka, aby som vedela 🙂 😉

avaka
3. júl 2009

Mahu,s radostou 😉 Takze o par dni budes mat aj Ty tu cest..Budeme drzat palce 😵 Ak Ta bude este nieco zaujimat,tak sa pytaj.. 😉

avaka
3. júl 2009

Miri,o chvilku volame.. 🙂

mirinda10
3. júl 2009

babulky prave som sa vratila z lekarne a mam infosku estrofem stiahli licenciu, takze sa uz od tohto tyzdna neda kupit tak ked si pojdeme davat predpisovat lieciky tak si pytajte aby doki vypisal recept na estrimax, nic z mojich liekov nemali a vsetko objednaju na pondelok este, ze mam doma zasoby inak tie lekarne su hrozne niektore lieky nemaju vobec a z niecoho maju jednu krabicku

za chvilu volam babenky som zvedava moc 😉

avaka
3. júl 2009

Miri,tiez mi vacsinu liekov doobjednavali a musela som chodit na 2x.. 😒
Mna zase dnes boli hlava.. 🙄

Tak volaj,netrpezlivo cakam,drzim palceky 😵

mirinda10
3. júl 2009

tak uz som sa dovolala a vysledok je 3 embrijka 4bunkove, 2 emrijka 3 bunkove a 2 su dvojbunkove a ideme na ET v pondelok o 13,00 skoda, ze nemozem skoro rano ale nic sa neda robit ale mame stale plny pocet co som moc rada

zajtra budem volat ci to dvojbunkaci nevzdali hadam budu bojovat dalej

avaka
3. júl 2009

Takze 7 ?super,ved to je uzasne,ze sa vsetky drzia 🙂 Tesim sa
Oni asi vacsinou robia ET poobede..

Tak a mozem ist nieco robit.. 😅

Juli pride asi az neskoro,tak tu kuknem vecer 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre