Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
12. júl 2013

@nelly3
@holly74 no mm by radšej dievčatko, ale veľmi sa teší 🙂

melisska
12. júl 2013

@speranza1
@ria191 dakujem 🙂 ria 😀 je zdravý a basta 😉

holly74
12. júl 2013

@melisska Bude to vporiadku, uvidíš 😉

vrabcek24
12. júl 2013

@melisska ešte že máme štatistiky, 🙄 hlavná vec je že si tehuľka a zdravá, krásna a bábo je určite v poriadku 😵 😵 😵 😵

melisska
12. júl 2013

@holly74
@vrabcek24 ánovraj v zahraničí už od tých testov upustili...

tinka9075
12. júl 2013

@melisska ahoj nič si z toho nerob že to je pozitívne mne vyšiel aj jeden aj druhý pozitívny a to len kvôli veku a dvojičkám ono to strašne skresluje a detičky sú zdravé 🙂 🙂

vrabcek24
12. júl 2013

@melisska voľakedy nebolo toľko testov, skríningov a iných blbostí, ktoré stresujú mamičky, ja mám niekoľko známych, ktorých lekári priviedli až k nočným morám, a pritom úplne zbytočne 😠

melisska
12. júl 2013

@tinka9075 ďakujem moja a ako sa mi máte ?

melisska
12. júl 2013

@vrabcek24 to je pravda, cim viacej testov tým viac stresov

tinka9075
12. júl 2013

@melisska zatial ok detičky sú dobručkéZojku mám teraz na rukách tá si vyžaduje stále spoločnost o Markovi ani nevieme že ho máme velmi dobrý chlapček ved po maminke 🙂 🙂

holly74
12. júl 2013

Dievčence, a tie testy sú povinné? (lebo aj mňa to čaká)...

falin
12. júl 2013

@lienka_1 dakujem, moja 🙂

@nelly3 - ziadne ci, sup-sup do stimulky 😵 ,ale ked je na hrane zaruky alebo aj kusok po, to neva

@melisska - moja, to je dolezite, ty to citis. Kasli na cisla a ver svojim pocitom 😉

falin
12. júl 2013

@ria191 - tolka to skromnost. Riuska, nechces rovno 4? 😀

ria191
12. júl 2013

@falin ako vieš? chcem 😀 😀 😀

ria191
12. júl 2013

@falin niekomu padla čo????? 😀 😀 😀

skaredekacatko
12. júl 2013

Tak uz len dva dni a testujem aby bol vikend rychlo za nami.

amali
12. júl 2013

tak baby dnešná poradna dopadla dobre, srdiečka nám bijú a všetko v poriadku, už len čakať na 21.7 morfologický ultrazvuk a možno sa už dozvieme aj čo to vlstne čakáme-budú dve baby, dvaja chlapi alebo mix ?

melisska
12. júl 2013

@amali super 🙂)))) 😵
Ku komu ideš na morf.utz?

melisska
12. júl 2013

@tinka9075 no ja by som ju nosila na rukách 🙂malú cicusku 😵

amali
12. júl 2013

@melisska do Juhamedu v Košiciach

melisska
12. júl 2013

@amali dankovic?
Dnes som tam volala vsetko obsadené...až v septembri

amali
12. júl 2013

@melisska Jánovský

mirka1112
12. júl 2013

Ahojte, chcem sa poinformovať, či niektorá z vás podstúpila IVF v Brne takým spôsobom, že užívala clostilbegyt 2-6 DC+ pichala Merional 2-7 DC.Ďakujem

strapula27
12. júl 2013

@melisska gratulujem meli🙂 takze chlapcek,bude vam robit radost🙂 menu uz je vybrate??

bergalm
12. júl 2013

@lagunasa no tazko sme sa s tym vyrovnali,ale moj muz to navrhol sam 🙂 🙂 🙂 a hlavne ,ze dieta bude zdrave teda ak sa zadari a bude nase 😎 😎

melisska
12. júl 2013

@strapula27 po tatikovi Janík🙂

melisska
12. júl 2013

@amali áno už viem

melisska
12. júl 2013

@holly74 u nás áno, su povinné, ale niektoré zienky ich odmietli

melisska
12. júl 2013

@strapula27 neviem či sa dostanem k dr. Grochalovi na ten utz, od zajtrama dovolenku a my sme už 21 tt, mám mu zajtra zavolať doobedu, nic neslubil, tak uvidím, čakala som na dr. A takto som dopadla

lubica1979
12. júl 2013

@melisska to ideš na aké vyšetrenie? a to je v Martine?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre