Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
9. júl 2013

@mimika1973 ani môj nemá rád vitamíny a aj keď síce budem za "blondínu" tak sa musím priznať, že raz som mu kúpila žuvačky, aby sa odnaučil fajčiť, ale samozrejme ich nechcel tak mi bolo ľúto tých € a vyžúvala som ich ja a to vám poviem, že pre nefajčiara je to iná bomba odporúčam vyskúšať grrrrrrrrrrrrrrrrrc normálne mi bolo z toho špatne 😀 😀 😀

bimba8
9. júl 2013

aha a este ma napadla otazka pre zahranicne kocky 🙂 po vklade sa moze hned letiet ci lepsie zostat v brne na hoteli par dni?

mimika1973
9. júl 2013

@bimba8 neboj, oni praveze nedavaju velke davky hormonov! 😉
Za to sa to vola soft! tabletky clostylbegyt 5 dni, alebo k tomu jednu ci dve ampulky pich pich, podla toho ako vajecniky reaguju. A neberu vraj ani krv na kontrolu, len utz na vajka, potom OPU, vklad a cakanie!!! 😉
Ja tiez idem na toto 1x a aj k nim, tak uvidime, co to spravi, ale sa tiez bojim bojim, musim sa dako naladit na pozitivnu vlnu, lebo cim sa cas krati, tak uz mam riadne lepky! 😖

mimika1973
9. júl 2013

@ria191 rius, kolko mas nanukov este? ;)

bimba8
9. júl 2013

@mimika1973 citala som niekde,ze su uspesnejsie IVF pri neurcitych pricinach ako pri presnych diagnozach.Teda zalezi pravdaze aj na diagnoze potom 🙂 tak dufam,ze je to pravda a skoro sa vam zadari 🙂 uz mate toho vela za sebou?

mimika1973
9. júl 2013

@ria191 no sme asi pazrave potom! 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa dava smiley s vencom nad hlavou? 😀

melisska
9. júl 2013

@ria191 možno aj to, ale vsak ruky ma zdravé 😠

mimika1973
9. júl 2013

@ria191 asi chcel, aby si tie zuvacky otestovala najprv na sebe! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 huncut jeden! 😉

seraa
9. júl 2013

@sarasota

ahoj , prepac trosku od veci ale zabral ti nakoniec ten macmiror na tu bakteriu?

melisska
9. júl 2013

@speranza1 ved aj ja, lebo chcel kúpiť uhorky na zaváranie a ja som mu pripomenula, nech nekúpi veľa, nechce sa mi dnes zavarat

mirkakn1
9. júl 2013

dievcata a mate niekto skusenosti s dr. Otevrelom, kedze je v rf novy? viem, ze vsetci su tam experti, ale zaujima ma to 🙂 diky 😉

mimika1973
9. júl 2013

@bimba8 fuuuha, ano dost veru! a rozne, IIU, IVF, ISCi, IMSI, vklady na vsetky dni, a raz aj KET! od 2009 sa trapime takto, a dufam, ze uz nie dlho! 😖

bimba8
9. júl 2013

@mimika1973 ja sa bojim,ale aj tesim 🙂 tesim sa,ze sa to konecne niekde pohne a ze uz nebudem pocuvat len,to bude ok,este pockajte,to chce klud..z toho sa mi uz jezia vlasy 😀

mimika1973
9. júl 2013

@melisska aha, pochopila som! 😝 😉

marverka
9. júl 2013

@karinuska22 ahoj,
ake lieky si uzivala ty pri soft?

ria191
9. júl 2013

@mimika1973 nijako musí ti stačiť ten výber čo tu máš a ten je dosť chabý 😀 😀 😀

mimika1973
9. júl 2013

@melisska povedz mm, ze buduca mamicka ma aj oddychovat trosku! 😉
Ze to aj bambulkovi dobre urobi, ked mama nie je unavena! 😉

melisska
9. júl 2013

@ria191 je to ťažké....akoby do neho udrela bomba a teraz ma ignoruje, vraj najlepšie je prísť v noci domov ked chrapem....otočil sa o 360° ja ho v takých dňoch nespoznavam...a,stáva samu to občas, len teraz je to pre mňa horšie

melisska
9. júl 2013

@mimika1973 ved on to vie

mimika1973
9. júl 2013

@ria191 aky vyber myslis? 😉

No narobim ti teraz chute, zachvilu idem na nakup kupit marhulke, a urobim dobruuu zmrzlinku!!!! aj sorbet! 😝 🙂 🙂 🙂 🙂

bimba8
9. júl 2013

@mimika1973 tak to naozaj nie je malo.IMSI ani neviem co je,to si mysim nastudovat

ria191
9. júl 2013

@mimika1973 ja ťa tuším dneska zabijem 😀 😀 😀 tvoje príspevky mi dávajú riadne zabrať zase sa cítim ako "blondína" teraz neviem na čo sa mám vyhovoriť ale nestíham ani čítať a potom mi uniká pointa. Do akej skupiny patríš hm spolu so mnou a speri??? ty budeš mať 40-sať alebo sa jedná o kg lebo ja mám ešte len 35 hm ešte mi netikajú ešte niéééééééééééééééééééééééééééééé

mimika1973
9. júl 2013

Dafca spi???? 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎

ria191
9. júl 2013

@mimika1973 smajlíkov ale tuším sme na tom rovnako každá na inej vlnovej dĺžke 😀 😀 😀 nie som sama bloncka 😀 😀 😀

ria191
9. júl 2013

@mimika1973 dafča tehotnie 😀 😀 😀

lienka_1
9. júl 2013

@speranza1
@ria191
@mimika1973 No veru na nas zabudol!!!!! 🙄 🙄 🙄 V ten den mal toho chudak pravdepodobne vela, lebo, ze ani nemal byt v RF, ze rano bol niekde v radiu. Ale ked sme prisli do RF, akurat aj on prisiel, uz vtedy vyzeral, ze bezi dlhu trat. Potom tam mal nejakych ludi z anglickej poistovne a este sa stihol aj odoktorit a spravit mi vklad 😀 😀 😀 Mne uz bolo divne, ze o nas nevedeli pri mrazeni spg. Bolo mi to divne, no a ked sestricka zahlasila, ze na transfer nie sme nahlaseni, tak ma skoro piclo.
@mimika1973 Mm mal pri IVF v maji celkom "dobre" vysledky, v pohode na ICSI no a teraz ze skoro nicovate nic a leukocyty a bakterie vo vzorke. Uz je to cudne s tymi infekciami stale 🙄 . Nebral teraz nic, ze az ked ako pripravu na dalsie ivf. Dali spravit kultivaciu a nemrazilo sa nic.

mimika1973
9. júl 2013

@ria191 ha ha ani ja dako nestiham asi citat, tiez som stratila pointu! 😀
No myslim, do skupiny zufalych prezufalych snaziliek reprofitacok! bez presnej diagnozy a s moznostou darcovstva!
Capisco teraz? 😀 😀 😀 😉

speranza1
9. júl 2013

@melisska tak to vy ste ako my ..pohadame sa d krvi pre debility!!! my sa nevieme pohadat pre vazne veci.... na vaznych sa dohodneme velmi rychlo...ale pre somariny..ach jaj....
a na tie uhorky by som sa vyprdla.... a uz by som sa neozyvala pre zmenu ja! tak 😲 😀

ria191
9. júl 2013

@mimika1973 ty ťapa mňa zmiatla tá štvorečka a já diagnózu mám a keby len jednu 😀 😀 😀

ria191
9. júl 2013

"kua" ja musím ísť pracovať a je mi s vami tááááák dobre ale pri vás nič nespravím a potrebujem € a nie padáka. Tak sa tu majte krásne kočule moje 😀 😀 😀 pozdravujte dafču keď sa tu zjaví 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre