Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
23. júl 2013

@vrabcek24 no mam taku jednu nad kolienka veru, bez rukavov, taku sirsiu gajdanu trosku, co cez nu vsetko vidiet! 😀 😀 to aby Marcelko nepadol do komy potom! 😀 😝 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimika1973
23. júl 2013

@bergalm aj ja chcem ist do kola! 😀 😉

mimika1973
23. júl 2013

@lienka_1 to kde, v Brne vari? 😀 koho si ukopala potvorka? 😅 😝

buba08
23. júl 2013

@lienka_1 teda ty si cislo, ze ninja korytnacky, sa tu rehnim jak tie sestricky zo saly 😀 😀 😀 😀 😀

falin
24. júl 2013

dobre ranko dievcence

@lienka_1 - ty si neskutocne eso lienocka, sa nezdas 😎 , ze ninja korytnacky, sa tu rehnim, mm nechape 😀

@bergalm - aj jaaaaaaaaaaaaa, beries ma?

som vas trosku precitala, vcera ste mali zas slinu 😀 , nestiham docitat, haircut je hotovy, ide sa smer RF 🙂

annetty
24. júl 2013

@falin Dobre ranko 🙂 Drzime ti vsetci palceky...thuj, thuj, thuj....nech su krasne vajka 😉

ria191
24. júl 2013

@lienka_1 ty si ale "hovadzina" 😀 😀 😀 ty už na sále uplácaš sestričky pizzou ??? 😀 😀 😀

ria191
24. júl 2013

@falin veľa šťastia na dnes 😀 😀 😀 tfuj tfuj tfuj

ria191
24. júl 2013

@dafy ty si iná cica 😀 😀 😀 zakaždým iná "chameleónka" 😀 😀 😀

ria191
24. júl 2013

@mimika1973 ja by som na tvojom mieste išla bez košieľky načo ti bude v takom horku ??? vyčeš ofinu a hotovo stačí

nelly3
24. júl 2013

bre ranko 😉

nelly3
24. júl 2013

@falin
drzim moc palce moja 😉

melisska
24. júl 2013

dobre ranko 😀
@falin 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 cmuk 😉 😀

nejde mi azet email ani facebook...katastrofa 😀 😀 😀 😀 😀

nelly3
24. júl 2013

@melisska
to je strasne 😀 😀 😀

nelly3
24. júl 2013

inac ja som urobila tak uzasny marhulovy dzem (15poharikov), ze sme ho vcera s manzelikov vyjedali s lyzickou ako jogurt. Sa mi teda vydaril, prvy krat som robila domaci dzem, mnam, dneska budu palacinky 321 s nim 😵

nelly3
24. júl 2013

@melisska
dakujem za kompliment, sa cervenam 😅 , no uz nie som ani opalena, ved odvtedy sme ani na kupku neboli, teraz ked ma byt vikend horuci mam mat mrchu 😠 takze super. ale ty vyzeras velmi super ako tehulka, si krasna, velmi ti to pristane 😉

melisska
24. júl 2013

@nelly3 ďakujem moja 🙂
Ani koník mi stale nejde, internet ide, tak nechápem čo sa robí

mirkakn1
24. júl 2013

dievcata,ja sa tak rehotam z vas, velmi sa nezapajam, lebo vy ste tak zohrane, sa doplnate normalne. ja som este v brne nebola, ale uz sa tam tesim a dnes ma prekvapil telefonat, volal mi dr. Otevrel, inak mal symaticky hlas, 😉 ostala som v soku a presunul nas o den skor na konzultaciu, v soku som ostala z toho, ze volal on sam, na slovensku by sa to asi nestalo, volala by sestricka, ked vobec. zacinam mat pocit, ze som sa rozhodla spravne, ist do brna. Takze 31.7. to isti. 🙂

lienka_1
24. júl 2013

@mimika1973 V Brne som iba pizzu zaplatit chcela. Ninja korytnacky boli na krcnom, ked mi operovali polamany nos 😀

lienka_1
24. júl 2013

@mimika1973
@ria191
@falin Preto ja nepijem, nehulim ani neberiem ziadne psychotropne latky. Bola by som casto vo vecernych spravach 😀

vrabcek24
24. júl 2013

dobré ránko kočky, krásny deň vám prajem 😀
@falin krásnu úrodičku tfuj tfuj 😵 😵

lienka_1
24. júl 2013

@falin Falinka, myslim ka teba! 🙂

dafy
24. júl 2013

@ria191 to preto aby som uz nebola ako ty 🤐 nechápavá blondína 😕 😕 😀 😀

dafy
24. júl 2013

@bergalm no mna asi ten Stelcl nemá rád 😕 😕 ale nie odpisal uz aj mne bo som mu napísala druhy email nech okamžite mi odpíše 😀 😀 😀 ...na kedy ti to vychádza?

stella25
24. júl 2013

@mirkakn1 Ahoj, aj ja chodim k Otevrelovi a je veeeeelmi zlaty 🙂

dafy
24. júl 2013

ta čooo všetky vylihujete na kupalisku??? 😕 😕

sarasota
24. júl 2013

@ria191 no nazdar prave som docitala tie vase hlody nemusim chodit ani do kina na komedie staci mi konik 😀 😀 .Tabulecka bude len ju musim najst 🙂

ria191
24. júl 2013

@lienka_1 dôjdi na stretko ožerieme ťa a bude veľká sranda 😀 😀 😀

ria191
24. júl 2013

@dafy to ti nepomôže keďže si tu vycapila staré foto z roku cvaj 😀 😀 😀

melisska
24. júl 2013

Kamarátka mi práve rodí, mám až slzy v očiach, adamko 😵 bude už dnes s nami

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre