Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
3. okt 2013

@zibi pozeram, ze maju v cenniku nejaky menogon 😕 este je lacnejsi. ten vobec nepoznam hmm 😕

buba08
3. okt 2013

@nelly3 a kolko stoji?

nelly3
3. okt 2013

@buba08
244 czk 1ks.

zibi
3. okt 2013

@nelly3 moja neviem .... a ty potrebujes merional?

nelly3
3. okt 2013

@zibi
ja neviem, mala som menopur 2x v rf, na sk fostimon, mne je to asi jedno, merional je lacnejsi, neviem preco mi ho v rf nenvrhol gyn. na konzultacii.

zibi
3. okt 2013

@nelly3 ani ja nepoznam merional som uz zohnala tak budem mat 😵 aspon dufam teda... ze mi kocka odlozi musim cakat na vyplatu .... jeminku baby to ivf nas vystavilo poriadne... 🙄 ale stoji mi to za to kupit si radsej tak od kociek co to mali preplatene ...inak by sa clovek nedoplatil a merional je dobry v otm ze nemusi byt v chladnicke cize sa nemusim bat ze ho niekto zle skladoval 🙂

nelly3
3. okt 2013

@zibi
aha, ja som ani menopur nemala v chladnicke a co stoji cca ked ho zozenies cez net? nech viem orientacne. dikes.

mimika1973
3. okt 2013

@melisska len posli posli tehu grcky, pokial si este tehulienka, zidu sa mi! 🙂

tancik
3. okt 2013

Ahojte baby dlhoooo som tu nebola,ale citam VAs. TAk imunologicke, geneticke ,hematologicke vysetrenie urobene vsetko oki akurat mi len hematologicka dala preventivne fraxiparin. Dokonca som si aj mandle dala vybrat. Buduci mesiac by som chcela ist po mrazacika.Ale vsak moja gynekologicka mi este odporuca sonohysterografiu to je vysetrenie dutiny maternice gelom a robia to bez narkozy, neviem ci ist ci nie a ci hned za tym mozem ist po mrazacika.Co myslite?vsetkym tehulkam gratulujem

melisska
3. okt 2013

@tancik no sikulka, ty si toho stihla 🙂

bergalm
3. okt 2013

@sarasota posli aj mneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 tehu virus

bergalm
3. okt 2013

@melisska cau moja cakam na grcku 😉 😉 😉 😉

annetty
3. okt 2013

@nelly3 hej, máš pravdu, keby som mohla tak rodím do dôchodku. Chcela som veľa deti...tak nech sa páči 😕
Ja by som tiez išla do toho, Amh môže byt aj nízke, to neva, len aby tam bola nejaka vajková rezerva. Ja mam minimálne Amh, ale o toľko viac ca125-ky 😀 co je trosku horšie . Budem tu držať palce, nech sa ti to podari. Ináč mam jedného mrazačika, co je na pol aj tvoj, žičnem ti ho 😀

tancik
3. okt 2013

@melisska tak vies pre babanko vsetko....a ty si aka krasna tehulkaaa@annetty a ty si kde moja?a ja ta cakam a cakam ako sa mas????

sarasota
3. okt 2013

@bergalmtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 iba pre teba

bergalm
3. okt 2013

@sarasota jaj si mi vycarila usmev na tvari DAKUJEM este par krat a sedim vedla Vas vo vlaku

tinna13
3. okt 2013

@bergalm TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Aj ja ti posielam, vyjde to uvidis 🙂 uz nieco citis? Brucho, krize, prsia?

bergalm
3. okt 2013

@tinna13 Dakujem no praveze nic sem tam ma zaboli brusko ako na menzes a to je vsetko necitim sa ako tehula 😒

bergalm
3. okt 2013

@tinna13 ked som bola predtym tehu tak som citila krize,prsia aj brusko a teraz vobec nic som z toho smutna ☹

jahoda333
3. okt 2013

@dafy este nevieme kaslal na nas drobec otacal sa chrbtom a cmulal si palec bolo to zlate 😉

tinna13
3. okt 2013

@bergalm mna pri prvom tehotenstve tiez vsetko bolelo a teraz vobec nic, doteraz. Neporovnavaj to. Z takejto uspesnej stimulky 1 babo musi byt 🙂

bergalm
3. okt 2013

@tinna13 snazim sa verit,ze ked sme dali dve tak snad aspon 1 bublinka ostala i ked 2by sme brali tiez 🙂 preto sme si dali dve vlozit 🙂 🙂 🙂 sama sebe si hovorim,ze kazde tehu moze byt ine

jjajka
3. okt 2013

@miscok mohla by som aj ja poprosit do IP tie hodnoty spg? my mame len 2% morfologicky dobrych 😒
Nam asi robili len zakladny spermiogram. Ja som OK, mm uziva rozne vitaminy, asi by sme mali ist na kontrolu, len neviem o co mam pri tom spermiograme vsetko poziadat aby spravili. Ten zakladny asi nieje dostatocny, ze?

miscok
3. okt 2013

@jjajka Ahoj,poslala som 🙂

miscok
3. okt 2013

Tehulky,kedy vam robili prvy utz,kde sa potrdilo,ze tam je fazulka?

zibi
3. okt 2013

tak som pisala otevrelovi nech mi napise protokol... aj ked by sme tento rok nesli ale lieky si mozem pozhanat uz skor ... plus to co je na predpis by problem nemal byt..len neviem kolko merionalu a kolko clostylu a ci aj orgalutran ... na to tsh som sa ho pytala zatial neodpovedal 😒 tak uvidime
@nelly3

zibi
3. okt 2013

@miscok drzim palce moja nech to dobre dopadne 🙂

krchnacka
3. okt 2013

Ked som bola pred 2,5 rokom tak mi robili utz v 9 tt a teraz ked som bola mi robili utz v 7 tt.

miscok
3. okt 2013

@krchnacka Az?Uf,to snad nevydrzim.Jedine stastie,ze mi musi zajtra skontrolovat,ci mi ta tekutina z ohss zmizla,tak mooozno tam uz nieco bude.Aspon tienik 😉

mirkakn1
3. okt 2013

@speranza1 to aj my mame s mm take dotazy na susedovie deti 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre