Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirkakn1
18. okt 2013

@ludinka minuly tyzden

ludinka
18. okt 2013

@mirkakn1 a co bola si spokojna? na com ste sa dohodli?

amali
18. okt 2013

@melisska tak zatial si ma v nemocnici nenechali a v pondelok ideme zas a uvidíme či zostaneme alebo pojdeme domov 😉

lusipe
18. okt 2013

@tinkatinulka moja to neviem 😉 to poviem az ked budem tehotna 😉

melisska
18. okt 2013

@amali nas caka o dva tyzdne cisarsky....bude to 37 tt...

amali
18. okt 2013

@melisska to máš super...ja ešte neviem ako vlastne skončím....už niekedy by som aj chcela aby to už bolo 😒

melisska
18. okt 2013

@amali tebe nebudu robit cisarsky?

boli sme dohodnute s dr. na 38 tt a dnes mi razne povedala, ze urobime cisarsky v 37 tt, ze vzhladom na moju anmnezu a to co som prezila, to nebude natahovat, som bola hotova, na tyzden same vysetrenia

melisska
18. okt 2013

@amali verim, ze by si aj chcela,ved ja mam jedneho drobceka v brusku a to dychanie mi da niekedy zabrat, ty mas dvoch 😉 a mam nepokojne nohy aj to je neprijemne 😉

amali
18. okt 2013

@melisska neviem či bude cisársky zatiaľ každý mlčí ako partizán 😀 , vieš že aj mne je ťažko a k tomu ma začal bolieť zub múdrosti, včera som až plakala od bolesti a nakoniec som musela zobrať tabletku lebo do rána by som asi všetki múri zodrala ☹

melisska
18. okt 2013

@amali a skus si dat alpu na ten zub podrz ju v ustach na zube nech to strpne a vypluj

amali
18. okt 2013

@melisska díkes vyskúšame 😉

sona_fit
18. okt 2013

@ludinka
Ahoj, ja som u neho bola včera na UTZ, a bol veľmi mili, všetko mi pekne vysvetlil a sme sa porozprávali ako ďalej. Chodím inak k dr. Machacovi, ale tento sa mi zdal este ústretovejší a lepší na debatu. Ale všetci sú tam vraj ok. nebudeš ľutovať 🙂

monikak1
18. okt 2013

@sona_fit @tlucka to by bolo supeeer keby sa stretneme🙂🙂🙂 v pondelok dam vediet 😉

monikak1
18. okt 2013

@sona_fit soni ako Ti sadla stimulka? Aku mas urodicku 😉?

buba08
18. okt 2013

@melisska melisska posli aj mne grcky do zasoby prosim, budem to potrebovat 🙂, dakujem 🙂

maxag
18. okt 2013

@lubicaligocka 1.IVF GF BA negativne januar 2013, koncom oktobra zacinam stimulovat s RF 🙂

bergalm
18. okt 2013

baby dnes ma cely den picha v brusku raz na lavej strane a raz na pravej snad to nieje zle znamenie?mali ste to niektora?nechcem panikarit ,ale mam troska strach 😒

gaga83
18. okt 2013

@lubicaligocka ahoj mozes doplnit udaje v tabulke ku mne. 3 krat MA, 1.ivf Iscare Mt bez ET, 2. Ivf soft RF Et neg., Dakujem

schatje6
18. okt 2013

@melisska ty budes mat cisarsky? A v 37tt? Ci je drobcek uz dost velky?? Mojka budem drzat palce nech je vase prve stretnutie tym najkrajsim v zivote 😵 hlasim sa vopred na brebratie stafety 😉

sona_fit
18. okt 2013

@monikak1
Ahoj, asi celkom dobre, na jednej strane mám 4-5 a na druhej 2 folikuly. Este mi dali pichat fostimon, vraj aby aj vajka dozreli. My aj tak nechceme viac oplodniť, len 4 max, ak by to vyšlo, aby som nemala dilemy co s mrazacikmi. A ak to nevyjde tak skúsim znovu ale opäť len soft. Nie je to tak zaťažujúce pre organizmus. Držím palce nech sú v pondelok tvoje vajka pekne veľké 😉

melisska
18. okt 2013

@buba08 zajtra z pc 😉
@schatje6 áno, ďakujeme 🙂

jahoda333
19. okt 2013

@bergalm nemaj obavy mna stale picha cely spodok tiez som mala obavy ale ved rastie maternica tak musi trosku pichat raz tam lebo tam 🙂

melisska
19. okt 2013

@buba08 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

buba08
19. okt 2013

@melisska jej moja dakujem 🙂

buba08
19. okt 2013

@melisska pozeram, ze ti to skratili o tyzden, Janicko bude s vami skor 🙂, tesim sa 🙂 Vybavicku si kupila, ci bol mm neoblomny a pojde az ked budes v porodnici?

nelly3
19. okt 2013

@sona_fit
KET ma vysoku uspesnost v rf 😉

melisska
19. okt 2013

@buba08 nieco sme kupili a nieco dokupime 😉 ano skratili, moja 🤐 😵

stastenka42
19. okt 2013

@melisska jeej,tak silno drzim palceky😉

stastenka42
19. okt 2013

@bergalm mozes byt v klude ,roztahuje sa maternica,ja to mam stale a ked sa k tomu pridaju krize tak konecna..Ale ved toto sme chceli tak musíme vydrzat😀

melisska
19. okt 2013

@stastenka42 ďakujeme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre