Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miscok
1. nov 2013

@nelly3 Nelus,je mi to velmi luto ☹ Viem,ze tu ziadne slova nepomozu.Dohodni si tu konzultaciu a podrobne preberte moznosti,oddychni si a v novom roku do dalsieho a uz KONECNE uspesneho boja. Jednoznacne ti musia nasadit iny druh stimulky. Posielam pozitivnu energiu.

nelly3
1. nov 2013

@miscok
dakujem len neviem aku, ved tuto istu som mala minuly rok a vsetko bolo oki.

gaga83
1. nov 2013

@nelly3 no uzasne ja mam tiez este 1 pokus. Ktorej relacii to davali? Fakt tento stat vsetko doserie.

bergalm
1. nov 2013

caute kocky potrebujem radu zacalo ma boliet hrdlo a neviem co mozem uzit.Mam Stopangin a aj Aspirin C v sumivych tabletach alebo nieco ine prirodne?prosiiim poradte

bradik
1. nov 2013

@mirkakn1 Ahoj, hej dnes som 8.DC a dopadli sme vcelku v poho. Na pravej strane mam 8 folikov uz peknej velkosti a na pravej 4 a potom este nejake mensie. OPU mam v stredu, tak som zvedava co z toho bude. A sliznica 8 mm. Som bola milo prekvapena, tak uvidim v stredu

nelly3
1. nov 2013

@gaga83
dneska na jojke noviny o 17 hod. myslim, ze sa da aj archiv pozriet. mi nieco hovor, vsetko zle 😠 platila som si kedysi DNP - dobrovolne nemocenske poistenie, aby som si prilepsila matersku keby otehu, ale pokial ja otehu vsetko porusia 😝

nelly3
1. nov 2013

baby myslite si, ze mam uvazovat o darcovskych vajickach?

bergalm
1. nov 2013

Inac dnes je to uz mesiac,co som podala ziadost na poistovnu VSZP a stale ziadna odpoved caka este niekto od nich odpoved?myslela som,ze u nich to frci celkom rychlo 😒

bergalm
1. nov 2013

@nelly3 tak to som si platila aj ja min.rok a po potrate mi to o par mesiacov zrusili sami ,ze len cely balicek svine su to aj teraz ja som na PN na papieri mam minim.mzdu a vymer od soc.poistovne,ze 5,9eur na den ved to je vysmech ☹

mirkakn1
1. nov 2013

@bradik no super, to mas lepsie jak ja a jake velke mas tie vajka, cim si stimulovala. aj ja idem 6.11., cize stredu, ale este neviem na 100% 🙂

gaga83
1. nov 2013

@bergalm ja tiez cakam na preplatenie od nich. Ziadost som davala 18.9.

kako23
1. nov 2013

Cele to nepreplacanie IVF v CR je poriadne svinstvo. Je za tym asi silny lobbing slovenskych centier, ktore prichadzaju o klientov. Ale ta odbornost slovenskych CAR je katastrofalna. Realna situacia - AMH 0,25 a pri uzivani Clostilbegytu 1-0-1 5 dni sa vyprodukovalo 6 folikoluv - zakazali IUI a odovodnenie urcite vajicka vzhladom k vyske AMH neboli kvalitne. Ked to pocul lekar v RF tak sa chytal za hlavu...je to na zaplakanie.

bergalm
1. nov 2013

@gaga83 aha no ja 1.10.tak uvidim ako dopadnem ale zakrok bol robeny v Septembri tak by mali si myslim

bergalm
1. nov 2013

baby to mifakt neviete nieco poradit?hrdlo boli jak svina PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM

kako23
1. nov 2013

To bergalm: odporucam caj zo zazvoru s citronom.zazvora vsak len malinko, v tehu sa moze len v malych davkach, ale urci to zabera, aspon z mojej skusenosti.

bergalm
1. nov 2013

@kako23 dakujem skusim

lada_dee
1. nov 2013

@bergalm ...med citrón zázvoru ..niekde na nete bol taký recept ..všetko to dáš do pohára a potom užívaš ..
Inak med je prírodné antibiotikum ...a možno kloktat propolisové kvapky, len to je alkohol 🙂
Skoré uzdravenie :-*

gaga83
1. nov 2013

@bergalm skus gargalovat hrdlo so solou, a este citron vytlac a daj do krys. cukor. Mna tiez hrdlo boli a toto mi pomaha

miscok
1. nov 2013

@bergalm Vraj sa moze uzivat Bioparox v tehu.Je to lokalne antibiotikum a do krvi sa dostava minimalne.Ale ja by som radsej kloktala slanou vodou 😉

lusipe
1. nov 2013

@nelly3 nelly je mi to strasne mooc luto....strasne by som ti poradila ale fakt neviem ako ked vravis ze si uz vsetko vyskusala.ale ked pises ze predtym si mala vela tak je to mozno len prechodne obdobie.lebo hodnoty mas ako ja.

buba08
1. nov 2013

@nelly3 je mi to luto, ze to znovu takto dopadlo. Chodis ku Koudelkovi alebo Stelclovi? alebo chces skonzultovat dalsi postup u Koudelku?

miscok
1. nov 2013

@nelly3 Tak to ne potom zvlastne,ale ludske telo je velmi specificke a moze reagovat insk,ked si zmysli.
Urcite dr. porovna ake si mala vysledky a hodnoty teraz a pred rokom a nasadi nieco ine. Mozno mas len unavene telo a psychiku a takto sa nepekne revanzuju 😢 Verim ale,ze sa vam zadari.

bradik
1. nov 2013

@mirkakn1 Som bola prekvapena, ze tolko, lebo v SR som mala vzdy vyssie davky hormonov a menej folikov. Na velkost som sa nepytala, ale v papieroch mala pisane, ze priemer 14mm. Ja som pichala prve tri dni 150j menopuru a potom len 125j gonalu (ten som mala nacaty, tak sme ho mali minut 🙂 ) a teraz 125j menopuru a k tomu mam diphereline. V stredu ides na OPU, kedy budes vediet presne? My sme objednani na 10hod.

buba08
1. nov 2013

@bergalm kloktanie slanou vodou a ak mas bioparox ten sa urcite moze, treba to hned v zaciatku potlacit, aby sa nerozvinul zapal

buba08
1. nov 2013

@bergalm a este by si mohla skusit klinceky - prevalovat v ustach par minut a potom vyplut, vraj to pomaha (neviem, neskusala som), ale za pokus to stoji, daj potom vediet ci to zabralo (ak to skusis). Odporucanie od mojej maminky 😉

bradik
1. nov 2013

@bradik No len este uvidime kolko bude vajicok a ci budu kvalitne

bradik
1. nov 2013

@mirkakn1 som to poslala omylom sebe,ale sprava patrila tebe 🙂

melisska
1. nov 2013

@nelly3 no toto ja nechápem ☹ čo ti na to povedal dr ????

falin
1. nov 2013

@mirkakn1 na 8.dc mas pekne foliky aj sliznicu, neboj bude to ok. Drzim nadalej palce 😉

falin
1. nov 2013

@nelly3 - ach, to mi je velmi luto ☹ ☹ ☹ ☹ , nechapem to vobec, tazka rada, veru najlepsia bude konzultacia s Koudakom. Drz sa moja a skus sa vyplakat, aj ked to ide niekedy tazsie. Poznam to, tiez mavam take stavy ze uz ani plakat mi nejde 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre