Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
4. nov 2013

@sasa1983 ☹ mrzí ma to

vlasatica
4. nov 2013

@monikak1 dakujem za povzbudenie. este stale som v nemocnici.a neviem dokedy este.kedze stale spinim. primar sa dnes vyjadril ze pokial 24 hod budem cista mizem ist domov.ale vidim to tak ze to taj lahko nebude

vlasatica
4. nov 2013

@tlucka ano aj sono dnes robili.mlada doktorka to ani najst nemohla.musela mi ho urobit skysenejsia doktorka. masli mi nakoniec nieco drobulinke.takze stupel je v maternici.uz len nech bojuje
Mne tiez neprisiel dodnes mail o zmrazeni. zostali dve embria ktore malu znamku 2-...od doktora som sa dozvedela ze nebolu vhodne na mrazenie.takze stuplik v brusku je nasa nadej

vlasatica
4. nov 2013

@lusipe dakujem za povzbudenie. musim verit ze to konecne dopadne dobre.
aj ja som najprv musela urobit bububu ked som sa stazovala svojej doktorke.a zacali si ma vsimat

tlucka
4. nov 2013

@vlasatica no konečne niečo pozitívne. Je dobré, že v maternici niečo našli, takže drobček bojuje. 🙂 🙂
No my sme mali zvyšné 3 embryjká dobrej kvality, tak nechápem, prečo mi zatiaľ nič neposlali. Bojím sa, že to nakoniec vzdali...

vlasatica
4. nov 2013

@tlucka som pozitivne naladena. dufan ze mi to vydri do konca tyzdna. a to uz hadam budem aj doma. Ved skus napisat mail svojmu dokimu do centra.ze zatial ti nic neprislo. mne pdpisal ze nestihaju odpusovat a dodnes mi nic neprislo.

sasa1983
4. nov 2013

@tlucka mali by Ťa informovať aj o tom, keď nezamrazia..Skús napísať..

tlucka
4. nov 2013

@monikak1 @sona_fit Kočeny,, aj ja na vás stále myslím. Dúfam, že pekne hladkáte brušká nestresujete sa tak ako ja. Už ma doma mrle žerú, rozčítala som si knihu, ale aj tak neustále myslím nato, ako to dopadne. 😒 Dúfam, že prelomíme tú vlnu negatívnosti, ktorá tu v poslednej dobe vládne.
Monika, prosím ťa, prišiel ti už mail o zmrazení embryok?

tlucka
4. nov 2013

@vlasatica Som rada, že sa konečne začali o teba lepšie starať. Presne ako som ti písala, pokiaľ si človek neotvorí ústa, tak ho majú všetci v paži ... 😠 😠 Strašme držím palce, aby Hcg naďalej pekne rástlo. Neboj, drobček je bojovník 😉

argenti
4. nov 2013

@mirkakn1 Jéééj, ahoj. Ja som objednana na 9:00 -9:30, tak ideš hned po mne. Určite sa uvidíme😀😀😀😀. Ja som bola v sobotu 8DC ( velkost 13,11 a 8mm).Ja picham zajtra 4.a zároveň posledný Merional a večer o 22:30 pregnyl.Teším sa, ako tu rozbehneme další tehuvlacik🙂😀

tlucka
4. nov 2013

@sasa1983 ďakujem za info, ešte skúsim počkať dnes a zajtra im napíšem.

monikak1
4. nov 2013

@tlucka jasné že aj ja stresujem 😉, nedá sa na to nemyslieť, to by ma museli na 12 dní uspať 😀 😀 😀
Práve pred hodkou mi prišiel email o mrazení, máme jedno embryjko na mrazenie HB/1 a Tebe už prišiel?

monikak1
4. nov 2013

@tlucka aha čítam teraz, že ešte nemáš email. Mne hovoril Otevřel že do 7 dní posielajú info, len som sa nepýtala či pracovných alebo ako to myslel. Ale predsa by Ti mal prísť skôr ako mne.

tlucka
4. nov 2013

@monikak1 mne zatiaľ neprišiel... 😒

bergalm
4. nov 2013

caute kocky takze dnes.kontrola v nenocnici dopadla vselijak srdiecko bije pohyby su a mame 18mm cize podla toho 8+2 len napisane strbovite odlucovanie?doki si to tam poznacil a o 2tyz.naspet na kontrolu a absolutny klud neviem co si o tom mysliet som smutna verim ale,ze to bude dobre

ikuska
4. nov 2013

@bergalm ahojky, drzkam palceky a nevysvetlil ti doky co to presnejsie znamena, co sa odlucuje ??

monikak1
4. nov 2013

@tlucka email mi prišiel z adresy - kryo@reprofit.sk, skús napísať, budeš pokojnejšia. Ja mám jedno, teraz píšu tým čo majú na mrazenie dve a za chvíľočku Ti príde email, budú písať tým čo majú tri 😉 !!! Joooooj toto čakanie, mesiac nerobíme nič iné len čakáme že, pichanie injekcii je oproti tomuto brnkačka....

timona
4. nov 2013

baby čo si myslíte o Dr. Otevrelovi? inak ako stihate skĺbiť prácu z návštevami v Brne? Hovorite v robote,ked cchete volno ze o co ide?

mirkakn1
4. nov 2013

@bradik a ty co, kedy?

tlucka
4. nov 2013

@monikak1 Už som napísala Marcelínovi, tak som zvedavá, čo odpíše. No obávam sa, že nič z toho nebude, keby boli vhodné na zamrazenie, tak napíšu asi hneď. A tým, čo nemajú nič zamrazené, možno niekedy ani neodpíšu.... Bože, už mi z toho neustále čakania asi šibeee.

argenti
4. nov 2013

@mirkakn1 @bradik ide na OPU v středu.

monikak1
4. nov 2013

@vlasatica verím, že Ťa čoskoro pustia, aj keď nemocnica brrrrrrr, ale hlavne že drobček je v poriadku! Držkaj sa a nech sú tam na Teba dobrí!!!

ria191
4. nov 2013

@bergalm napíš do RF svojmu, aby ti poprípade on vysvetlil čo to môže znamenať nech sa zbytočne netrápiš. Veľa šťastia ti prajem nech to nie je nič vážne.

monikak1
4. nov 2013

@tlucka toto je psycho 😒 a už Ti je lepšie? Čo choroba?

tlucka
4. nov 2013

@monikak1 😀 tie stresy sú fakt psycho... Čo moja choroba? Ja som zdravá, teda okrem hlavy mám všetko v poriadku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale nie, cítim sa dobre, nič ma nebolí, len mám stále zvýšenú teplotu. Ale to prežijem 😉 To je asi z tých stresov 😒

stella25
4. nov 2013

@timona ahoj, ja chodím k otevrelovi a som celkom spokojna. Máš nejaké pochybnosti? Mne ajcelkom rýchli odpisuje na maily. Všetko s ním riešim mailom.

monikak1
4. nov 2013

@tlucka jooooj to hlavu mám aj ja čau 😀 😀 😀 ale myslela som tú teplotu 😉 Teším sa, že to neprepuklo do choroby, ale je len zvýšená 😉 😉 😉 vieš príznaky 😉 aj keď ja som si už zakázala čítať príznaky tehotenstva, lebo mi z toho prepína 😝 😝 😝

tlucka
4. nov 2013

@monikak1 Už mi prišiel mail o zmrazení 😉 😀
Tak nakoniec zamrazili 2 embryjká (HB/1 a HB/2). Jééj ako sa teším, ja mám konečne aj niečo zamrazené. To budú súrodenci pre naše dievčatko 😉 😉

monikak1
4. nov 2013

@tlucka jupííííííííííííííííííííííííííííí super, tak som sa o jedno sekla 😉 !!! Booooože, teším sa! Vidíš som Ti hovorila, že idú od najmenšieho počtu🙂🙂🙂 Takto naše bublinky v bruškách napínajú, som rada moja naozaj!!!

ria191
4. nov 2013

@tlucka nie z utrogestanu to mám asi všetky 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre