Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
13. apr 2013

@tinka9075 ďakujem moja 🙂

dafy
13. apr 2013

@martinusa22 dakujem 🙂 no mne tak povedal predtým dr ze jasne ze je mu lepsie v brusku sa dalej vyvíjat ...PK davaju vtedy ked je vela vajok aby vyselektovali to najlepsie....ja som aj Emmku mala ako trojdnovu bublinku 🙂

dafy
13. apr 2013

dakujem dievčatá za podporu 🙂 ..bola som fakt velmi vystresovaná 😝

melisska
13. apr 2013

@dafy 🙂

dafy
13. apr 2013

@melisska a teraz to dlhéééé čakanie 😝 nakoniec som nestihla Stelcla lebo sme meškali (opravovali cesty museli sme sa vrátit lebo moj skvely manzel zabudol občiansky tak nas to kus zdrzalo este štastie ze sme boli v KE :volala som im ze budeme meškat tak na to mi zavolal Stelcl ze sa ospravedlňuje ale ze musi ist po deti a ze nech sa nebojím ze bude tam skvela dr 😕 no ja som spanikárila bo som chcela jeho vyslovene som sa na neho upla 😀 ...takže nakonie mi spravila vklad DR.Vitouskova dufam ze som neskomolila meno ...bola super sme sa aj nasmiali...nakázala manželovi so mnou isť do Ikei a kupiť mi čo si zažiadam a kazdy vecer vypiť povinne 2dc vína 😀 .....lebo sme sa zacali o tom bavit čo mozem a o nemozem manzel ma chcel odstavit od roboty a aj ikeu mi odmietol ze po zakroku nemozem nič iba lezat tak to dostal od lekarky príkazom 😀

dafy
13. apr 2013

ináč to je užas ze na obrazovke vám ukážu vaše Embryo cez kameru ako vyzerá a potom na monitore ako ho tam vkladá a kde je polozene normálne to odfotila 🙂 taký malý červík si tam pekne vylihoval v maternici 😀 sme sa na to pozerali s manželom a on mi hovorí...aha tam ja náš synček 😀

tinkatinulka
13. apr 2013

@dafy ahoj tak citam že to dobre dopadlo tak aby sa "synček " pekne zahniezdil, je to silný jedinec kedže bol sám ako ten "náš" 😀

martinusa22
13. apr 2013

@dafy len taka otazocka prvy krát si bola?

dafy
13. apr 2013

@martinusa22 prvý krát v Brne...ináč je to moje 4 IVF .. 😒

dafy
13. apr 2013

@tinkatinulka dakujem 🙂 dufam ze sa zahniezdi lebo další neuspech už asi nezvládnem ☹ hlavne ked každý dookola čaká bábo je to na mna moc 😖 doprajem im ale zaroveň aj závidím ved vies ako to myslím 🙂

martinusa22
13. apr 2013

@dafy presne tak to aj ja mam, pochopí to len človek co vie ocom hovoríš :(

melisska
13. apr 2013

@dafy aj mne raz robila vklad ona, je zlatá 🙂. Tak to mm nandala:🙂

mirm
13. apr 2013

@dafy ahoj, inak aj v mojom okoli vela bab caka babo, az to je chvilami psycho...

tinkatinulka
13. apr 2013

@dafy presne viem a už neviem ako mam odpovedat ked sa opytaju a vy kedy? to ma tak zamrzi vždy že u nas to nejde ulne lahucko

buba08
13. apr 2013

@tinkatinulka mna sa to uz ludia prestali pytat, lebo uz 6 rokov sa snazime, takze celemu okoliu uz doslo, ze to nejde. Z casu na cas sa ma to niekto este opyta, ale uz velmi malo, konecne dali pokoj...

jahoda333
13. apr 2013

Ahojte baby ma niektora z vas endometricku cystu na vajecniku a podarilo sa jej otehotniet ? Aku liecbu zvolil lekar pri endoske?Dakujem za skoru odpoved.

tinka9075
13. apr 2013

@tinkatinulka
@buba08 babenky mňa sa to tiež stále pýtali že kedy už budem mať bábo najprv mi to liezlo na nervy ale potom som každému kto sa pýtal povedala že ja chcem dvojičky a tie treba robiť dlhšie 😀 😀 😀 len to som ešte netušila že tie dvojky čakať budem 🙂 🙂 a sranda je to že tí čo sa najviac pýtali ani nevedia že som tehu 🙂 🙂

annetty
13. apr 2013

@falin @cora41 - dakujem Vam moc baby 🙂
@nelly - uz si pamatam, ze si pisala, ze sme narovnako aj so stimulkou a aj ze mame iba jedneho mrazacika 🙂
Rano som nevolala, doki len tolko povedal, ze rano ho rozmrazia a ze nech sa ozveme keby nam do toho nieco prislo, aby chudaka nemuseli rozmrazit. Ked sme tam prisli, tak povedal, hned sa krasne rozmrazil. Asi uz maju len dobre skusenosti s rozmrazenim. Dufam ze sa nam to teraz podari, i ked som si dala trosku koreniste jedlo a je mi z toho teraz 😅 . Vsak ked sa to neuchyti, tak ideme hned na stimulku, kedze mame pre istotu dalsi protokol, aby sme nestratili ani mesiac 😉
Ty kedy pojdes pre mrazacika nelly ?

annetty
13. apr 2013

@dafy - drzim palceky velmi, nech sa citi syncek uz doma a nech sa zahniezdi pekne 😉
@cora41 - prajem uspesnu stimulku a coskore teho 🙂 😵

pufa
13. apr 2013

@dafy super teším sa 🙂 koľko bunkove bolo na 3 ti deň?

cora41
13. apr 2013

@dafy ja idem na piate, takze blizko.. drzim veeelmi prsty.. obycajne, ked je iba jeden, ukaze kazdemu, ze je ten najlepsi, takze bude dobre 🙂

cora41
13. apr 2013

@annetty ved ked sa nam to podari, tak budeme mat rozdiel 2 tyzdne a to je super pozitivne, nie? 🙂

nelly3
13. apr 2013

@jahoda333
ja mam na lavom vajecniku uz dost dlho, zatial s nou nic nerobia, nerastie, tak asi preto, zial sa mi nepodarilo otehotniet. ja chodim ale na IVF takze tak. Ked chces nieco blizsie vediet ohladom endomteriozy tak je tu aj taka tema, treba pozriet 😉

majbo
13. apr 2013

@dafy
@martinusa22 u mna je to presne to isté,ba naviac z našej partie /5 párov/ sme my začali prví a všetci už bábo majú,či čakajú,len my nie.Už som sa prestala tešiť na spoločné stretnutia,keď nemôžem prispieť do rozhovoru aké už bábo robí pokroky.... ☹ no snažím sa myslieť pozitívne ,nechcem zatrpknúť.Kompenzujem to nedočkavosťou,najradšej by som šla na KET už teraz ,keď sa mi pustí mrcha keby sa to dalo....neviete,nedalo by sa ??? 😉 Dr.mi odpísal,že o mesiac..... ☹

annetty
13. apr 2013

@cora41 ano bolo by to super, to hej, ale uz to teraz beriem 50 na 50 😉 . V januari som si bola 100 %-ne ista ze nam vyjdu dvojky, no zial......vtedy sa mi zrutil svet 😒 Teraz to uz beriem sportovo, menej na to myslim a som kludnejsia. Ale zazraky sa deju 😉 Drzim ti palce o 2 tyzdne na vklad a o mesiac na // 🙂 🙂 🙂

annetty
13. apr 2013

@dafy Ahoj🙂 Chcem sa ta opytat, ze to fakt tu nakazala Dr. Vitouskova pit cervene vinko po vklade??? Moze sa alkohol po KET? Inac este raz drzim ti palce 😉 Medzi nasimi bublinkami je len den rozdiel 😀

dafy
13. apr 2013

😢
@annetty ano fakt mi to nakazala kazdy vecer vypit 2dc cerveneho vina 😵 nx

dafy
13. apr 2013

@annetty super 🙂 takze sme teraz spolucakatelky 😉

cora41
13. apr 2013

@dafy ahoj, drzim velmi prsty 🙂 chcem sa len opytat jednu vec: to vinko sa nema pit pred OPU na sliznicu? uz som trochu stratena 🙂

annetty
13. apr 2013

@dafy dakujem ti velmi krasne za radu, ja by som sa uz bala dat alkohol po KET. ale uz pijeme slamove sladunke cervene. Trosku mi to islo do hlavy, teraz uz len musim si davat pozor.....kedze je no amore po vklade 😀. Takze budeme sa stresovat naraz moja spolucakatelka? 🙂
@cora41 no tiez som si myslelam, ze len pred sa to ma pit, ale ako vidis, aj po 🙂 Pred som si dala iba raz, vtedy Vitouskova mi povedala, aby som hlavne nepila ziadne bylinkove caje, ani alchemilku ale ze cervene mozem, vtedy to nespominala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre