Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
26. sep 2013

@jjajka dakujem stimulovala som clostil1-1-1 a merional 150j.potom orgalutran a pregnyl vysledok 12oocytov z toho 11ks oplodnenych a vysledok po PK som napisala vid 1-2strany dopredu

melisska
26. sep 2013

@bergalm pfuuuuuuuj viiiiirusiky 😵

bergalm
26. sep 2013

@melisska dakujeeem moje prve tehu viruse

melisska
26. sep 2013
bergalm
26. sep 2013

@melisska dakujeeeem a jedno Velke Dakujem Vam vsetkym no uvidime 8.10.ci budu dve //

melisska
26. sep 2013

@dalida aj tebeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zibi
26. sep 2013

baby nema niekto orgalutran alebo cetrotide...resp. merional? ale zaruka aspon august 2014

miscok
26. sep 2013

@zibi Mne ostala jedna ampulka merionalu ak by si chcela.Exp 4/2015.

zibi
26. sep 2013

@miscok no jedna asi velmi nepomoze..a za kolko predavas?

miscok
26. sep 2013

@zibi Ak ma pomoct,ja ti ju darujem.Mam este jeden prasok (ampulku s vodickou som rozdrvila v ruke).Ak by si chcela,napis do IP adresku 😉

zuzanka05
26. sep 2013

Ahojte baby!Chcela by som skusit kliniku Brne,lebo Bratislave gynfi uz som absolovala 3krat IUI,2krat IVF-2krat KET,uz som s toho sklamana,chcem vyskusat ine......Chcela by som pytat,ze ake papiere,treba vybavit pred prvym konzultaciom.alebo tam povedia ?Ci treba zobrat papier z gynfi(vysledky)Ci potrebujem vymenni list od obv.gynekologa?Treba nahlasit Bratislave klinike,ze chcem odtial odist?Viete mi prosim poradit?Teraz som mala 2ivf,zajtra idem na 2 test1test som mala negativ,tak uz velke sance nedam na to aby tento test bolo pozitiv,na to ze som este nedostala ms....Aj tam treba cakat 6 mesicov,aby spravili aj 3 ivf,lebo tu Bratislave treba cakat medzi ivf-mi.....

lusipe
26. sep 2013

@bergalm to je super...lebo mna sa tiez Stelcl pytal co budeme chciet, no ja som zatial len za jedno 😉 ..ale oni nevedia ci chlapec dievca, nie?..teda ak neurobia DNA test, vsak?...ale taky parik by ste mali skvely 😉 mooc drzim palce...a ty si mala soft?....merional?...a predtym si uz bola na slovensku na ivf?

nelly3
26. sep 2013

@melisska
mel nechaj aj nejake pre mna 😉

bergalm
26. sep 2013

@lusipe to urcite srandoval ano mala som merional a soft stimulaciu.Na SVK sme absolvovali v BA Gynfiv 1pokus a potom sme odisli nahnevany a sklamany

gaga83
26. sep 2013

@melisska setri aj pre mna;););) minule ich bolo asi malo☹☹☹. Teraz si objednavam uz dopredu tak ma zapis do poradovnika😀😀😀

lusipe
26. sep 2013

@bergalm ja tiez som mala zacat prve ivf v gf a uz som mala aj schvalene, ale sme isli do brna.tam nam hned ponukol len to soft,a kedze sme uplne ok tak som nechcela davat do seba tolko hormonov....

miscok
26. sep 2013

@tinna13 @melisska @sarasota Baby,co za vitaminy ste papali pocas tehu.Teraz ma zaujima hlavne prvy trimester.Ja mam akurat Femibion 800-ku.

gaga83
26. sep 2013

@miscok ja som papala ladee vitu a to mas na cele tehu a je to omnoho lacnejsie a je tam viac vitaminov.

miscok
26. sep 2013

@gaga83 To ani nepoznam,dakujem,kuknem na to 🙂

ikuska
26. sep 2013

@bergalm no verim ze naskocime tou spravnou nohou do tehu vlacika 🙂 hadam je tam este miesto aj pre mna ...

ikuska
26. sep 2013

@sally2401 no tak to sa nestreneme a prosim ta ides priamo rano z domu alebo prespite predtym v Brne, dakujem

miscok
26. sep 2013

@ikuska @ bergalm Pre vas obe tu miesto je,tak sup sup naskakovat 😉

ikuska
26. sep 2013

@miscok @bergalm uz rozbehla naskakovanie a ja uvidim zajtra ako sa moj bojovnicek a pevne verim ze aj ja budem moctrozbehnut naskakovanie 🙂 ty ako uz je lepsie ?

miscok
26. sep 2013

@ikuska Rovnako nafuknuta ako taka ryba.Mam pokracovat s Fraxikom,tak sa zajtra "tesim" 🙄

ikuska
26. sep 2013

@miscok tesim sa s tebou 🙂 nech ti to rychlo sfukne ...

vivianamk
26. sep 2013

@dafy tak sa daj tiez dokopy. ja med moc nemôzem. ale robievala som si to s cibuľou a celkom mi to vzdy chutilo. dala som si na priedušky alpu na uterák a mi to riadne prehrialo. tak uvidime. idem pokračovať do postele. papa

miscok
26. sep 2013

@ikuska No ja sa sice tesim len ironicky 😀 lebo som dufala,ze uz pichat nebudem musiet nic,ale ak mi to ma pomoct,vydrzim.Vsak to robim pre to najcennejsie v zivote 😵

tinka9075
26. sep 2013

@miscok v nemocnici ti nedali ani infúzie?no zvlášny lekári ja keď som mala ohss hneď z pohotovosti ležať a infúzie mi tiekli do rána a to ma ešte po troch dňoch nechceli pustiť domov 😉 😉

vivianamk
26. sep 2013

@zuzanka05 my sme boli sice na prvom IVF, stačilo len zavolať, vzali sme všetky vysledky čo sme mali, urobili mi sono a povedali do čoho ideme a dalo sa to i hned. bez čakania, len my sme boli pomedzi na hysteroskopii tak sme to oddialili. su tam fakt perfektní prístupom, prostredím a aj cenovo. brala som len merional, 2 x orgalutran a 1 x pregnyl. tak všetko dobre nech to v reprofite vyjde. my sme v 12. tyzdni tak idem práve u môjho zenskeho na geneticke vyšetrenie.
v brne ináč sme boli raz na konzultacii, potom na odbere a vklade tak len tri krat. co bolo v pohode a zvyšok sme všetko konzultovali s dr. mailom do brna. papa

miscok
26. sep 2013

@tinka9075 Nie nedali 😕 Celkovo som z nich mala pocit,ze velmi nevedia co so mnou,tak ma len pozorovali a merali.Mozno keby som mala vyssie stadium,pristupia aj na infuzky.Konzultovala som to ale cele i s RF a odsuhlasili to takto ako to je.Len musim byt na PN 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre