Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
15. nov 2013

@zibi mne zobrala moja obvodna len D- cko, povedala, ze D3 sa u nej neda, volala som o vysledky a povedala, ze su uplne v norme, mam hladat lekara, ktory mi urobi D3? Ozaj a imunologiu v Prahe mas urobenu? Nebude problem v imunite? Ked mate pekne blastocasty a furt nic?

lucika7682
15. nov 2013

Ahojte dievcata...dnes som si bola zobrat papiere pre CAR centrum a mam hormon FSH 64,63...mate niektora s tym skusenosti...ak ano, podarilo sa Vam otehotniet aj pri takom vysokom FSH?

jjajka
15. nov 2013

@sally2401 jupiii, parada, velmi ti to prajem 🙂

jjajka
15. nov 2013

@nomxxx to ma mrzi.

jjajka
15. nov 2013

@jalaura nie, prve mame prirodzene, asi to bol zazrak 🙂

jjajka
15. nov 2013

@gaga83 u mna sa osvedcilo, ze ked mi je v tehotenstve na skapatie, je to v poriadku (tak mi bolo pri synovi). V dalsich 2 tehotenstvach som sa citila fantasticky, takze skoncili potratom.

gaga83
15. nov 2013

@jjajka ja vzdy som to mala takto 3 krat a bol stoho MA bohuzial. Pred chvilou som zacala spinit a boli ma podbrusko tak neviem ako to zas skonci

buba08
15. nov 2013

@gaga83 ach, drz sa, dufam, ze to dobre dopadne. @jjajka mne bolo obidvakrat rovnako, vcelku dobre, ale mavala som hnacky a obidva razy to skoncilo MA ☹

yanka1
15. nov 2013

@gaga83 snad to tentokrat dobre dopadne, myslim na teba, drz sa

miscok
15. nov 2013

@gaga83 Netras,rychlo ta hnojim 😉

jalaura
15. nov 2013

@mirkakn1 ahoj a cim si stimulovala?

jalaura
15. nov 2013

@kako23 ano chystam...cakam zajtra mam dostat mrchu a idem stimulovat
akurat som sa vratila z lekarne a mala by som za murdial ci ako sa to vola zaplatiti 180 Eur...co mi prislo strasne vela....a tak som zostala z toho smutna ze sa vsetky tak snazime, robime pre to co sa da a este aj taketo drahe lieky nam treba...

jalaura
15. nov 2013

@jjajka no tak to mate nadej aj na dalsie prirodzene, nie?

jalaura
15. nov 2013

@sally2401 ahoj ak sa mozem opytat dozadu...nechce sa mi to citat...cim si stimulovala a kolko si mala zrelych

lenka2013
15. nov 2013

Dievčatá neostal Vám niektorej Utrogestan ,ktorý by ste mi mohli poskytnuť

jjajka
15. nov 2013

@jalaura netusim aky sme mali vtedy spermiogram, ale dnes uz je hodne zly a snazime sa uz 4 roky a zatial len 2 potraty a kedze nemladneme pomali uz stracame nadej na prirodzene tehu. Mozno by sa to o dalsie 4 roky podarilo, ale to uz sa na to nebudem citit fyzicky´- uz teraz to mam tak na hrane.

jjajka
15. nov 2013

@jalaura myslim, ze morional sa da kupit v lekarni za cca. 100€, preco nie ten????

gaga83
15. nov 2013

@yanka1
@miscok
@buba08 dakujem babule ste zlate ze na mna myslite. No dufam ze to prestanw ale zatial to akurat silniee ☹ tak uz fakt neviem ci nieco s toho bude.

jalaura
15. nov 2013

@jjajka ten je lacnejisi? a je to to iste? a mozu mi dat v lekarni tento ked mam na predpise iny?

gaga83
15. nov 2013

@yanka1 a tvoji dropcekovia sa ako maju, potes ma aspon tyy

kako23
15. nov 2013

@jalaura je to ozaj strasne nespravodlive, ze clovek vlastne chce len to co je pre vacsinu ludi uplne bezne a prirodzene a my si to musime tvrdo vybojovat nielen financne ale aj psychicky.drzim Ti velmi silno palce, aby to bolo uspesne 🙂 nebud smutna, musime mysliet pozitivne, nic ine nam neostava.kolke IVF mas pred sebou?

jjajka
15. nov 2013

@jalaura a co mas predpisane? Merional, menopur a menogon su to iste, len maju rozdielnu cenu. Tak mi to povedali v reprofite.

kako23
15. nov 2013

@gaga83 este sme si sice nepisali, ale preto sme tu, aby sme ai pomahali...posielam Ti veeeela pozitivnej energie, nemysli na negativne veci.silno drzim palce 🙂 🙂 🙂

ikuska
15. nov 2013

@jjajka ahoj, prosim ta mozem sa opytat ze v kolkom tyzdni si potratila, lebo tiez som tehu a okrem bolenia prs, chodenia casto na WC a zahy nemam ine tehu priznaky, ani neviem ze som tehu. Dakujem.

jalaura
15. nov 2013

@jjajka ja mam menopur...tie ostatne su lacnejsie? a daju mi ich v lekarni ked poviem ze chcem lacnejisi a mam predpis na iny?

mirkakn1
15. nov 2013

@jalaura clostyl 1-1-1 a merional 75 jednotiek 😉

jjajka
15. nov 2013

@ikuska prosim ta, toto ani neries. Niekomu je v tehu zle a niekto nevie, ze caka babo, az kym prvy krat nezakrici. Neporovnavaj si to, budes mat z toho len nervy. Mysli pozitivne a uzivaj si tehu 😉 Nemusi ti vobec nic byt 🙂

ikuska
15. nov 2013

@jjajka dakujem ti velmi pekne 😉 nebudem na to mysliet ... a uzivam si nadalej "zatial kludne" tehotenstvo ... 🙂 🙂 🙂

jjajka
15. nov 2013

@jalaura podla mna urcite, maju rovnake ucinne latky, rovnake mnozstvo ucinnych latok. Ved na slovensku sa uz presne ani lieky na recepty nepisu, ma sa pisat len ucinna latka.

zibi
15. nov 2013

@nelly3 ake testy nelly ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre