Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
25. máj 2014

@skaredekacatko jasne, tak snad ti to stihnu schvalit. Takze jun relaxujes a jul so mnou pokracujes v dalsom pokuse?

skaredekacatko
25. máj 2014

@haimi veru hej dame clostilu zbohom nassdime fajny medrol a ide sa nato. 😝 Som si zapla ze tehotna v 16 😀 inac mne doky navrhol poslednu moznost ze by to cele bolo cudzie sanca je 70%

rebeka33
25. máj 2014

@haimi mala len sluzbu ja som stelclova😉 mm strazil doma malu 1x v zivote. Ale nastastie obaja ziju. 😀

haimi
25. máj 2014

@rebeka33 trebalo s tym raz zacat, aspon bude mat prax, ked pojdes do porodnice 🙂

haimi
25. máj 2014

@skaredekacatko preco cudzie. Ved mas dobre vysledky, urcite to zatial nevzdavaj. Kolko pokusov mas vlastne za sebou. Aj ja clostil vyhadzujem, tak uvidime. Chcela by som stelcla poprosit, ci mozem prist na sono uz na 5dc aby mi tie davky reguloval. Bojim sa, ze pridem zase na 8dc a uz budu foliky 23mm ako minule. Niekde som citala ze, ze ked takto rychlo folik rastie, tak vajka nestihnu dozriet a ani sa neoddelia od foliku a potom sa opu tvari ako neuspesne. Bohvie, ci je na tom nieco pravdy

leontinka27
25. máj 2014

@haimi
@falin
@speranza1 baby dakujem za reakcie, no co uz.bude ako bude.snad to tento krat dobre dopadne.este som nikdy nestimulovala clostylom.budem mysliet pozitivne tak ako vzdy a verit ze sa to podari......tak ako vzdy.stale tu pisete nieco o cisteni (kyrete)pred vkladom....naco to je dobre.Ja som bola v stredu si zacviscit mojzisku(teda naucit sa ju cvicit (dychat) a ta rehabilitacna sestra je aj porodna mi povedala ze embryko sa nevie uchytit ked je maternica stiahnuta po zapaloch a tak a ze cvicenim mojziskou sa to vie upravit.inak mojziska a pilates su dost podobne cviky.aj na pilates sa cvici panvove dno ale ine cviky.nieze by som bola taka mudra ale to mam vsetko od tej porodnej asistentky.takze idem sa doma snazit cvicit tiez tie cviky.ani to netreba tolko krat kolko je napisne jeden cvik a tiez ani nie kazdy den......tak hor sa do cvicenia.... 😉

leontinka27
25. máj 2014

@haimi
@falin
@speranza1 baby dakujem za reakcie, no co uz.bude ako bude.snad to tento krat dobre dopadne.este som nikdy nestimulovala clostylom.budem mysliet pozitivne tak ako vzdy a verit ze sa to podari......tak ako vzdy.stale tu pisete nieco o cisteni (kyrete)pred vkladom....naco to je dobre.Ja som bola v stredu si zacvicit mojzisku(teda naucit sa ju cvicit (dychat) a ta rehabilitacna sestra je aj porodna asistentka mi povedala ze embryko sa nevie uchytit ked je maternica stiahnuta po zapaloch a tak a ze cvicenim mojziskou sa to vie upravit.inak mojziska a pilates su dost podobne cviky.aj na pilates sa cvici panvove dno ale ine cviky.nieze by som bola taka mudra ale to mam vsetko od tej porodnej asistentky.takze idem sa doma snazit cvicit tiez tie cviky.ani to netreba tolko krat kolko je napisne jeden cvik a tiez ani nie kazdy den......tak hor sa do cvicenia.... 😉

skaredekacatko
25. máj 2014

@haimi to vravel ako poslednu moznost a cela rodina nadsena ze budem bez tych hormonov. Ja ale nie.no to ti urcite povoli alebo chod doma nech pomeraju a ty mu to zavolas a on povie co ako .

skaredekacatko
25. máj 2014

@leontinka27 neviem ci myslime to iste ale mne doki vysvetloval ze sa to robi 21 dc mesiac pred stymulkov je to nieco ako hystero ale netreba narkozu neboli to vraj a odstipnu kusok z maternice potom sa vytvaraju enzimi a tie napomahaju pri uchyteni vraj je otom.studia a uspesnost 70% ja by som chcela ist do kupelov ze tam okrem ineho mi tu mojzisovu ukazu a budu somnou cvicit. A potom by som sla na to.ja som bola na hsk ale zbytocne kedze nebolo co vkladat.

haimi
25. máj 2014

@skaredekacatko jasne ze este nie. Kolko pokusov uz mas za sebou?

haimi
25. máj 2014

@skaredekacatko mne sa mari, ze tej mojej kamoske to robili v iscare neskor, niekedy pocas aktualneho cyklu 😕

skaredekacatko
25. máj 2014

@haimi toto bol treti pokus a ty?

haimi
25. máj 2014

@leontinka27 kedy zacinas ?

haimi
25. máj 2014

@skaredekacatko moj len prvy 😅

skaredekacatko
25. máj 2014

@haimi aha tak ty mas najmenej frflat 😀

haimi
25. máj 2014

@skaredekacatko no sak ja viem. Zacnem stresovat az v juli, ked sa nedostanem po vklad 😉

skaredekacatko
25. máj 2014

@haimi neboj vklad bude a pozitivny.na druhy sup to uz das.

leontinka27
25. máj 2014

@haimi. kedy zacinam co? stimulku?mala by som zaciatkom juna.ale mm si mysli ze by sme to mali nechat po lete.a cvicit no uz by som mala aj dnes aj vcera ale nedostala som sa k tomu.moja chyba neviem sa donutit.ale musim sa nakopnut a zacat.
@skaredekacatko ano myslela som to.no aj ja asi skusim ked sa to zasa nepodari....a co je to hsk? 😒

skaredekacatko
25. máj 2014

@leontinka27 hysteroskopia len sa nam to nechce vypisovat cele preto skratka.tak ti drzim palce ja zacnem az v juli zo stimulkov najprv ten vyskrab a kupele ak moju gyndu nevystrie bo ja tam uz ako doma som zvedava co povie baposledy ze kupele mi neschvalia ale pisala son do kupelov a napisali ze ano tak idem vybavovat.

lienka_1
25. máj 2014

@gaga83 Silno na Vas myslim!

haimi
25. máj 2014

@leontinka27 hej, myslela som stimulku. Tak to mas uz za rohom. Ja si dam mesiac prestavku a jul je moj mesiac. Aj ja som strasne nedosledna. Kupila som si caj mojzisovej a uvarila som ho az raz. Aj kyselinu listovu nejako zanedbavam. Mala by som si vstupit do svedomia 😉

haimi
25. máj 2014

@skaredekacatko dnes som totalne rozbita. Mala som na varovke zo soboty na nedelu sestrinu 4mesacnu malu. O piatej budicek, do siestej uspavam, stastna idem do postele a o siedmej uz finalny budicek. Ale neodradilo ma to 😀

miscok
26. máj 2014

Babule,o 1 rano mi odisla hlienova zatka,kontrakcie kazdych cca 8 minut.Vana ich nepotlacila,takze nejde o poslickov.Druzte nam palce 🙂 Ja uz sa na drobca velmi tesim.

ludinka
26. máj 2014

@miscok myslime na teba, drz sa !

ludinka
26. máj 2014

@kako23 fuu tak nastastie ja som s clostylom nemala taketo tazkosti...a to si mala narkozu pri tom odsavani?
ano mame este mrazacika ale ak sa nahodou neuchyti tak uz nechcemn cakat ale rovno chcem ist na dalsie ivf

lusipe
26. máj 2014

@miscok moooc drzime palceky...nech je to krasny zazitok a nech ste krasni zdravucki 😉

falin
26. máj 2014

@miscok - drz sa babula, myslime na teba

skaredekacatko
26. máj 2014

@haimi no to si mala akcne teda aspon si potrenovala. 😅 Mala si jej nakazat pred 8 sa nebud ja som tak vzdy dohovarala neteri. 😀

falin
26. máj 2014

@leontinka27 - super, hor sa do cvicenia. Ja som mojzisku cvicila asi rok (takmer kazdy den), ale to bolo riadne narocne. K otehu mi to sice nepomohlo (ale neber si to ako odradzanie, lebo u nas je to skor o zlom spg ... ), ale citila som sa po cviceni fajn a ms som mala uplne presnu a bezbolestnu. Drzim palce na stimulku

zoji79
26. máj 2014

@miscok drzime palce! 🙂
@gaga83 je mi to strasne luto ☹ Ale ako sa tu uz hovorilo, baby byvaju silnejsie o dost, tak verime, vsetko bude uz vporiadku a mala to krasne dotiahne do konca.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre