Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
3. jún 2015

@silvia545 Skvele spravy! A Tomas ma slabost na Koudelku 😀 Tusim sa poznaju aj osobne a odporucal ho uz viacerym babam.

nelly3
3. jún 2015

@lienka_1
tehulka nasa ako sa mavas? si na pn?

saldiv
3. jún 2015

@silvia545 aj si nieco užívala ked mas take pekne amh? Ja som mala 0,2 asi rok dozadu ... :(

scheflera
3. jún 2015

Dnes je môj veľký deň:Boli sme na 1.usg v Unica Brno,čakáme jednu fazuľku,má necelý centimeter a srdiečko jej krásne bije 😀 😀 😀
A vyšlo to tam "NA POPRVE".
A v ginfiv ani ťuk.
Tak to bude Uničátko.

misenaf
3. jún 2015

@skaredekacatko ano.Aj ty na pipelle?ja.tiez k otevrelovi

mircalla
3. jún 2015

@lienka_1 ahoj, ako moja? pracujes? napis prosim
@silvia545 tak super a hura do toho

kocky, ktore teraz chystate stimulku?

skaredekacatko
3. jún 2015

@misenaf aj ja uvidim ako to bude zajtra naposledy nic moc.

gombicka
3. jún 2015

baby, nie je sliznica 13,9mm na 11DC uz vela? Idem na vklad na 20-ty den, no neviem, ci to do vtedy vydrzi...a ci to nie je uz vela?

mircalla
3. jún 2015

@gombicka ahoj ono to rastie najmaprve dni ,mne za 2 tyzden len 1 cm.no je to uz dost,ma byt tusim do 14. Co na to doky

gagirl
3. jún 2015

@dorotka66 dakujem moja..nosifol je asi to iste ako inofolic nie?inofolic som skusila asi pred rokov..par krabic neviem uz presne kolko ale zial mne nepomohol k tehu..Tak neviem.Som rada ze ste v poriadku..drzte sa..ahoj

gagirl
3. jún 2015

@silvia545 ahoj Silvi..som rada ze mate dobre vysledky a mozte ist dotoho s tvojimi vajickami..velmi ti budem drzat palce..

andy175
4. jún 2015

Ahojte! prosím Vás môžete mi poradiť? chodila som najskôr k Mudr. Štelclovi, no keď odišiel som prešla k Mudr. Macháčovi... predpísal lieky no kontrola dopadla tak, že mi stopli stimulku nakoľko som vôbec nereagovala... Bohužiaľ to nevyzerá dobre... tak som sa chcela k doktorovi Macháčovi objednať, no odpísal, že Brno má plné ale v Olomouci môže hocikedy.... Chodíte niektorá z Vás k nemu do Olomouca? lebo ja som pozerala na stránke a myslím, že to nie je reprofit... Ale zas ak je dobrý odborník, tak by som možno chodila až tam... ja fakt neviem čo spraviť.

misenaf
4. jún 2015

@skaredekacatko ako myslíš naposledy nič moc? Niečo sa mu nepáčilo? A ideš na konzultáciu alebo na pipelle?

silvia545
4. jún 2015

@lienka_1 dakujem 😉 aháá,tak preto mi ho odporučil,kšeftujú spolu 😀

silvia545
4. jún 2015

@mircalla dakujem,ked pravdu poviem,už sa neviem dočkať,nech mi to rýchlo utečie a dúfam,že konečne sa nám to podarí 🙂

silvia545
4. jún 2015

@saldiv nie,nič som nebrala,aj ked som chcela na vajká brať,tak som musela prestať,lebo ani inofolic ani maca mi nerobili dobre 😒 brala som len listovku,D3 a prenatal pred ivf 😉

silvia545
4. jún 2015

@gagirl ahoj moja a dakujem ti veľmi pekne 😉 aj mne odlahlo,ked viem,že ešte tam šanca je s mojimi,aj ked som bola rozhodnutá prijať dárcovské,ale pokiaľ tam je šanca,tak ju nepremrháme a skúsime dovtedy dokiaľ sa to nepodarí 🙂 a ty moja kedy začínaš? myslím na teba a držíím moc mooc všetky palce,aj naše detičky v nebíčku budú stáť pri nás 😵

silvia545
4. jún 2015

@andy175 ahoj,aj ti povedal,kedy bude mať volný termín v Brne ? ja som si vždy počkala na Brno,teda vždy ma tam niekde pichol,ked som nechcela do Olomouca 😀

andy175
4. jún 2015

@silvia545 práveže mi nepovedal, kedy má v Brne voľné... tak ja neviem...

silvia545
4. jún 2015

@andy175 skús mu napísať a spýtaj sa ho na volný termín v Brne,hádam ťa niekam pichne 🙂

skaredekacatko
4. jún 2015

@misenaf bola som na pipelle. Mne tam nevie pipellu strcit dnes mu to neslo tak si musel urobit sono kukol a pptom vybehol po sestru som sa az zlakla ze co tam vidi. A on ze potrebuje tensiu pipellu ale ja to tam mam uzke a speci tak to preto nemusis sa ba inac mna to neboli ked to tam odstipne

skaredekacatko
4. jún 2015

Baby ktory den dc ste zacali stymulku?

monicka79
4. jún 2015

@skaredekacatko ja od druheho dna.

renitr
4. jún 2015

@skaredekacatko aj ja od druheho DC

skaredekacatko
4. jún 2015

@renitr. @monicka79 mne dal az na treti dc . predtym som mala mensie davky a na druhy dc a teraz vyssie davky od 3 dc tak neviem ci dobre. Musim len verit. Naposledy boli dve vajicka len.

silvia545
4. jún 2015

@skaredekacatko ahoj,,aj ja som mala od 3 dc 😉 tiež som mala naposledy 2 vajká a len jedno sa oplodnilo 😖 nezostáva nám nič len veriť a myslieť pozitívne 🙂

skaredekacatko
4. jún 2015

@silvia545 vdaka ti umna len jedno bolo dobre druhe sa prestalo delit. No uvidim nasli mi imuno problem tak verim ze to bolo v tom.

monicka79
4. jún 2015

@skaredekacatko ked to nevyslo dobre od 2dc, tak mozno teraz to bude to prave 😉

skaredekacatko
4. jún 2015

@monicka79 no vsak verim ze hej aj davka je vacsia

skaredekacatko
4. jún 2015

@andy175 tinkatinulka chodi aj tam aj tam podla toho kde sa machac nachadza. Sa mi zda ze mi vravela ze to je tiez reprofit. Ona je velmi spokojna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre