Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

maculicek1977
14. sep 2016

@cheeky82 ajoj no SUPER 🙂 ale takže až teraz si mala výsledky z imunológie,..? Ty si to riskla a šla do IVF bez výsledku z imunológie..? a aké si mala ešte vyšetrenia?

maculicek1977
14. sep 2016

@dagmarik ahoj Dagmarík tak ako sa ti darí? Ako sa máš? Tak ja som sa už objednala k DR, Dzurilovej no presne na november, aj na endokrinologiu tiež na november bože tieto čakacie doby...... ach jaj..... Chcem sa opýtať vy ste mali aký problém, že sa nadarilo...A čím si stimulovala 1 IVF na SR a potom RF? A koľko si mala vajok, lebo ja mám max 5 ks.....Ďakujem

dagmarik
15. sep 2016

@maculicek1977 tie čakacie doby sú ozaj príšerné, ale keď majú priniesť požadovaný efekt, tak vydržíme 😊 My sme mali zistený nejaký problém v hemato, niečo s trombofilnými mutáciami, z reproimuno to boli nejaká tvorba protilátok proti trofoblastu a deficit vit.D. Má Slovensku sme mali pri prvom 3 embrya, myslim, že zo 6 odobratých vajíčok. Pri druhom len 3odobrate a 2 blastocysty a v RF odobrali všetko čo bolo,čiže až 10,ale blastocyst bolo nakoniec len 3. My ideme v pondelok na UZV, už sa mi s tým aj sníva, verím, že bude všetko v poriadku, lebo len slabý závan tehu príznakov cítim. Mala by som byt 6+2tt. Ďakujem za záujem a držím palce.

cheeky82
15. sep 2016

@maculicek1977 nie, teraz boli kontrolne uz v tehotenstve😊 Pred vkladom som mala NK 18,7 a v 11tt ked mi brali krv stale rovnako18,7. Takze mne imunoglobulinove injekcie a infúzie pomohli. Annexin mi pred tehu klesol na 9 z 45 s teraz stúpol na 19, ale norma je do 25.

cheeky82
15. sep 2016

@maculicek1977 no v minulosti som mala genetiku, hemato a laparoskopiu

izzie27
16. sep 2016

@lifela ahoj mne to ajskor neslo ale potom vyhodilo tetmin 21.5.😄

izzie27
16. sep 2016

Dievcata dnes je ten oficialny den na testovanie ☺

cheeky82
16. sep 2016

Dnes som bola na krv plus som si vyžiadala trizomy test, ktorý mi nakoniec mozno ani nebudú vediet urobit lebo picham Clexane. Sestrička mi vravela, ze pred mesiacom o to žiadala jedna pacientka a nevedeli jej ho vyhodnotiť lebo pichá Clexane 0,9. Ja mam 0,4 tak dúfam ze to pôjde. Tak som sa tešila ze existuje tento test a nakoniec z neho mozno nic nebude😢

lily311
16. sep 2016

@cheeky82 To mi je ľúto, takže daj vedieť, ako si dopadla, keďže aj ja mám Clexan. Ja som dnes skončila na urologii, lebo ma v noci strašne tlačil mechúr, šla som sa vycikať a po cikaní žiadna úľava, proste stále mám pocit na cikanie aj, keď už som vycikaný. Moč bol ale negatívny, ale aj tak mi dali ATB - Zinat 250m idem zblázniť, bo ako keby mi niekto na bruchu sedel...

cheeky82
16. sep 2016

@lily311 jasne, dám vediet. Ak by šlo všetko Ok, tak buduci tyzden v piatok mam vysledky. Ja cakam na vysledky steru, to svrbenie neprestalo. Na šľak trafenie to mame, co? Ale nevadí, dobre to dopadne 😝

anaba1
16. sep 2016

@cheeky82 to fakt? Ja tiez picham clexane 0,4 a mne dr. nakazal trisomy..mam cerstvych 35..a vie o clexane ale nic nespominal..kedy budes vediet ci test vedia urobit? Daj potom vediet prosim. Ja mam ist na test 30.9. t.j. v 12 tt.

cheeky82
16. sep 2016

@anaba1 no dnes mi zobrali krv, takze buduci tyzden budem vediet ci sa podarilo. Dám Vám všetkým vediet . Ved ani môj zjavne o ničom nevie, jeho sestrička mi to vravela. Mozno skúsim zavolať rovno do labaku a opýtam sa

gagirl
17. sep 2016

@izzie27 kraaasne ciarky moja..tesim sa s tebou..blahozelam..a prajem vam s bublinkou vsetko len to najlepsie 🙂

gagirl
17. sep 2016

Ahojte kocky..tie co ste davali Pgd v Rf kolko ste cakali na vysledok?diki

izzie27
17. sep 2016

@gagirl dakujem a cakam na teba aby si sa pridala😉

gagirl
17. sep 2016

@izzie27 dakujem,verim ze sa toho dozijem aj ja;)

ssegra
17. sep 2016

@gagirl ahoj cakali sme necele dva tyzdne na vysledky

gagirl
18. sep 2016

@ssegra dakujem..

izzie27
18. sep 2016

@lifela ahoj uz si testovala?verim,ze uspesne☺

lifela
18. sep 2016

@izzie27 jasne, mam tam dve palice 🙂 kedy ides na krv?

izzie27
18. sep 2016

@lifela gratulujem😊 asi ani nepojdem. A treba ist? Rozmyslala som ze pojdem k dr.az neskor ale neviem lebo mi asi tentokrat robi sarapatu utros a budem si musiet ist nieco pytat nato😕

rada2002
19. sep 2016

@izzie27 to si testovala na 14. deň? A mala si nejaké príznaky? Ja mám testovať v stredu a strašne sa bojím že to nevyjde. Zatiaľ ide všetko OK.

chmurkaxy
19. sep 2016

Čaute baby, začínam v Reprofite, doteraz sme boli v GynFive. Boli sme plus mínus spokojní,len sme tam strávili 6 rokov, 3 inseminacie a dva kompletné IVF cykly (et aj ket), tak nastal čas skúsiť niečo nové.
Dnes sme boli na prvú konzultáciu u MUDr. Vranu. Má ho niektorá z vás?

izzie27
19. sep 2016

@rada2002 ahoj...ano tento je zo 14.dna. priznaky som nemala a zatial ani nemam. Raz ma iba boleli krize a nic viac. Obdivujem ta,ze si vydrzala lebo mna palili prsty uz od 6.dna😁 drzim palce nech ti to vyde.

izzie27
19. sep 2016

@chmurkaxy prajem vela stastia☺

misiatkooo
19. sep 2016

Ahojte dievcata dnes sme boli na spermiograme a mame katastrofalne vysledky 😕 povedali nam ze prirodzene to nebude mozne. Znama mi odporucila Brno. Preplaca nieco aj poistovna?

ria191
19. sep 2016

@izzie27 super velka gratulka teším sa s tebou velmi.

ssegra
20. sep 2016

@misiatkooo ahoj ano preplaca len neviem ci hned prvy cyklus schvali a preplati ked ste este ziaden nepodstupili na slovensku. My sme mali jeden na slovensku a az druhy sme isli do Brna a nebol problem

lily311
20. sep 2016

@cheeky82 Ahoj tak včera som bola znova na urologii, lebo cez víkend by nebolo ani o trošičku lepšie, hrozne tlaky na mechúr a stále na cikanie, zistili mi krv na dva krížiky pravdepodobne mám kameň v močovom mechúre ☹ Išla som teda aj ku gyndošovi, a ten ma nechcel strašiť, ale videla som na ňom, že je zle... Povedal, že možno sa to bude musieť vybrať v narkóze????

lily311
20. sep 2016

@cheeky82 No nič, ešte večer som to pozerala na nete, a nie je to dobré, riadna komplikácia a bolesti sú pri to riadne, bojím sa čo bude s bábom...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre