Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
26. nov 2013

@ikuska noja mam tu kys.listovu cca este na tyzden a neviem ci mam kupit este balenie jedno ci viac a ci vobec 😲

monikak1
26. nov 2013

@lusipe tiež to mám v práci podobné, preto som aj na MK mala absenciu 😉 aspoň nebude mať toľko času nad tým premýšlať 😉 A dcéra ako? Už je zdravá?

miscok
26. nov 2013

@ikuska @bergalm Mne Popsisilova kazala vysadit v priebehu 11 a 12tt, moj lekar sa k tomu nevyjadroval. Ale baba tu na RF mi poradila, ze som 12tt davala uz iba 3-0-3, 13tt 2-0-2 a od zajtra 14tt zacnem 1-0-1. Aby sa davky postupne znizovali.

miskanr1
26. nov 2013

@ludinka No mala som úplne slabučkú. Lebo ja som v poriadku, u nás je problém so spermijkami. Mala som clostyl 3x1 a zatial si pichám meronal 1 denne.

lusipe
26. nov 2013

@monikak1 moja, ale kdeze stale lezi a ja som ju dala teraz na tri dni k babke a tam je obskakovana 🙂...a ja davam vitaminy, aby som neochorela 😉 a ako sa ma tvoja dcerka?

ikuska
26. nov 2013

@miscok napisala som uz Marcelinovi a uvidim co odpise a moj lekar sa len pyta co berem, ale musim to zistit aby som si vedela dat vo stvrtok este predpisat ...
@bergalm a neviem ako s tou kyselinou listovou, ale ked jej mas dostatok v strave tak nemusis ale ja som neni velky jedak, tak ich radsej budem uzivat v tabletkach a femibion obsahuje este aj ine vitaminy ....

monikak1
26. nov 2013

@lusipe joooj to ma mrzí, som myslela, že už je v poriadku. Naša malá od včera celkom výdatne kašle, ale verím že to ustojí 😉

bimba8
26. nov 2013

Kocky nemáte skúsenosť s krvácaním po nevydarenom Ivf?
Menzes som mala normálny, len ma zaskočilo, ze som špinila v den ovulky. Len trochu na papieri.
No a teraz som 5 dpo a zasa som našla krv na papieri 😒
S našim spg je tehu vylúčené. Co zo môže byt??

lusipe
26. nov 2013

@monikak1 jaj, vela ludi je chorych...tak prajem aby to nedopadlo ako u nas, ze to je len male prechladnutie.... 😉

ludinka
26. nov 2013

@miskanr1 aha no aj tak super vysledok, ja budem mat le 1-0-1 clostyl nic ine, som zvedava ako budem reagovat

miskanr1
26. nov 2013

A u Vás aký problém? @ludinka .

ludinka
26. nov 2013

@miskanr1 no praveze ziaden obaja sme ok ale uz sa nedari 4,5roka

miskanr1
26. nov 2013

@ludinka jáááj tak držím palce aby to vyšlo. Nám sa nedarí 7 rokov a po vyšetreniach sme zistili, že máme slabé spermie. Partnerovi neskoro operovali ako chlapcovi niečo ako zosunutie vajka a toto je následok. Toto je moje prvé IVF, tak dúfam, že to vyjde hned na prvý krát.

ludinka
26. nov 2013

@miskanr1 drzim place, aj pre mna je to 1.ivf tak som zvedava ako to vsetko dopadne

miskanr1
26. nov 2013

a koľký deň cyklu si?

melisska
26. nov 2013

@miscok aj my tak 🙂

lenka2013
26. nov 2013

Dievčatá robili Vám v Reprofite morfologický ultrazvuk?V ktorom týždni?

miscok
26. nov 2013

@ludinka @ludinka Baby, aj u nas to bolo 1. IVF a vidite vysledok. Takze hlavu hore, drzim silno paluchy 😉

miscok
26. nov 2013

@miskanr Hehe, odpoved mala ist aj tebe, nie len @ludinka 😅

ludinka
26. nov 2013

@miscok dakujeme

jalaura
26. nov 2013

@lusipe no tak to mate paradne....9 v zasobe...idete teraz si dat 2 fazulky alebo jednu?

lusipe
26. nov 2013

@jalaura budeme davat len jednu, tak sme sa dohodli s lekarom, ze zatial nema zmysel davat dve....a vraj je tam vacsie riziko...tak si davame odporucit....a ja zase az tak dvojicky nechcem 😉

melisska
26. nov 2013

Teraz 🙂))

melisska
26. nov 2013
zoji79
26. nov 2013

Ahojte baby 🙂 tak nebyt tu par dni je katastrofa 😀 horko tazko som presla tych 30 stran 😀
Kazdej jednej cakatelke a babulke s // drzim palce🙂
@speranza1 speri prosim ta, daj to 🙂 Nech sa zosilnia tie kolajnicky, tfuj, tfuj, tfuj,.....
@amali @melisska - mamicky, ste nasa motivacia, krasne su tie deticky 🙂
@lienka64 - vitaj medzi Stelclackami 😀 .....dufam ze to u neho das hned na prvy sup 🙂 Vacsinou je to tak u Marcelka 🙂
Cest vynimkam, ze trnavcanky 😀

jjajka
26. nov 2013

@miskanr1 @lusipe @monikak1 @jalaura ahojte, my vsetky bojujeme v rovnakom case 😉
Ja som mala ist zajtra na UTZ- 8.den, ale moj doktor zajtra nerobi, tak idem dnes. Vecer dam info.

@miskanr1 ja som tu asi jedina co odmietla merional. Tiez mame problem so spg, ja by som mala byt OK, tak som si povedala, ze clostil staci. Tak som zvedava ci som dobre spravila. Uvidim dnes.
Neviem ci si postrehla, ze poistovna uz Cechy nepreplaca, resp. preplaca podla novych pravidiel a musis to mat schvalene vopred.

lusipe
26. nov 2013

@jjajka jej ,dalsia partacka... 🙂...tak to moooc drzim palce a daj urcite vediet.... 😉

ludinka
26. nov 2013

@jjajka ja som za vami tyzden v zavese, zacinam stimulovat v stredu

jjajka
26. nov 2013

@lusipe Dakujem.

jjajka
26. nov 2013

@ludinka fajn ludinka, snazim sa to tu zapamatat, ale je to tazkeeeee 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre