Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
20. jan 2014

@tlucka dakujem moc

zibi
20. jan 2014

@ria191 cize si myslis ze to mi dodrbkal prednison?

ludinka
21. jan 2014

@miskanr1 cakam s tebou !!

miskanr1
21. jan 2014

@ludinka Ahoj moja ďakujem 🙂 Výsledok bude okolo obeda. Inak RF test bol negatívny, tak už ani nečakám zázrak

ludinka
21. jan 2014

@miskanr1 naozaj tam nebol ani dusik? 😒
no nic pockajme radsej na tu krv, ja by som ti strasne zelala prekvapko...

patrissia
21. jan 2014

@miskanr1 možno sa len neskoro uhniezdilo... neboj, hlavu hore... myslím na teba

miskanr1
21. jan 2014

@ludinka
@patrissia dík baby uvidíme. Krv bude najistejšia

zuzu1122
21. jan 2014

Ahojte dievcence, potrebujem radu. Platila niektora z vas talcivo na refundaciu IVF, ktore vypisoval vas gynekolog? Ked som ho sestricke v piatok rano zaniesla, prosila som ju, aby mi to doktor vypisal, ze to potrebujem doniest na reviziu lekarov. Dodnes to nema vypisane, pricom mi dnes oznamila, aby som sa pripravila na to, ze to budem platit, lebo to vypisanie je nadstandardny vykon. Ide ma porazit od jedu. Prvy raz mi to ani len nespomenula.

ludinka
21. jan 2014

@zuzu1122 no pekne 😠
tak este aj nasi lekari si z toho urobia biznis.....inak napr. moj gynekolog vybera za napr. vypisanie papierov do kupelov takze ten tvoj asi nebude jediny co si z toho urobi biznis
ale kazdopadne sa ti oplati aj tak to vybavit

mimika1973
21. jan 2014

@miskanr1 nesmut moja, mas este jedneho nanucika, a ten moze byt vitaz! niekedy sa stava, ze prave to posledne embryjko zmrazene zabojuje do konca! 😉
Sanca tu este je! Chod do toho hned, alebo preskoc jeden cyklus, oddychni si trosku a potom na KET! Ak sa na to znova citis, neodkladat! 😉
Drz sa!

mimika1973
21. jan 2014

@miskanr1 Posledny nanucik je aky? HB? XB?

mimika1973
21. jan 2014

@ikuska ahoj, neboj urcite to bude OK! To su len statistiky vypocitane, ale Pravda moze byt ina!
Hlavne NO STRESS a verit! 😵
Ja si tiez tipujem chlapceka, uz od zaciatku, ale mozem sa aj mylit! 😉 🙂
Morfologicky utz si uz mala?

mimika1973
21. jan 2014

@bergalm ano dopadne to dobre! Hlavne klud po amnio! 😉
Drzkaj sa moja!

zuzu1122
21. jan 2014

@ludinka som z toho fest rozcarovana, lebo jedine co tam je treba vypisat je len diagnoza a preco podstupujem tento vykon. Jeden papier, par riadkov, zabralo by mu to max 10 - 15 minut. Ked som to bola v piatok zaniest rano o siedmej, pozerala som, ze na ten den ma 10 pacientok, keby vysetroval jednu len 25 min, aj to je vela, tak mu to zaberie max 3,5 hodiny. Mna by zaujimalo co robil potom. Hlavne ze ma dnes sestricka v telefone odfajcila, ze to je nadstandardny vykon - vypisat tlacivo.

ludinka
21. jan 2014

@zuzu1122 necudujem sa ze ta to stve 😠 ale nic s tym neurobis

zuzu1122
21. jan 2014

@ludinka mam taky dojem, ze na to sa aj spoliehaju, ze pacient s tym nic neurobi... ☹ ☹ ☹

ikuska
21. jan 2014

@mimika1973 ahojcek, ano uz som mala jeden v 13 tyzdni a teraz idem na druhy 6.2.2014. Ja sa uz nestresujem, ked som videla ako to pocita pani doktorka geneticka, tak som mala dost ... Ale chceme sa uistit a este pojdeme pozriet aj kocik, nech ho vidime na zivo ... tak spojime dve veci jednou cestou ... 🙂

miskanr1
21. jan 2014

@mimika1973
@patrissia
@ludinka Baby tak krv je tiež negatívna. HCG len 1. Na písala som do Brna, tak uvidím čo navrhne doktor.

kako23
21. jan 2014

@miskanr1 je mi to ľúto ☹ slová asi nepomôžu ale sme s Tebou....

ludinka
21. jan 2014

@miskanr1 je mi to velmi luto ☹
ale nezufaj aj statisticky je ivf uspesne len na 30 percent treba to skusat viac krat, urcite sa zadari nabuduce, este mas krasne zamrazene embrijko-to zabojuje, uvidis 😉
daj vediet co ti navrhli, mozno nejaky iny postup alebo lieky ....uvidime

gaga83
21. jan 2014

@miskanr1 je mi to luto ☹

miskanr1
21. jan 2014

@mimika1973 Posledný je tiež HB/1

miskanr1
21. jan 2014

@kako23 dakujem baby no uvidím čo mi napíše DR. Ale teraz si asi trocha oddýchnem. Mala som dva vklady za sebou. Asi si spravím nejakú očisťujúcu kúru a pôjdem to skúsiť neskôr ☹

miskanr1
21. jan 2014

@ludinka Držím palce tebe moja, aby to aspoň tebe dobre dopadlo 🙂 Držím silnopalce

tinkatinulka
21. jan 2014

@miskanr1 je mi to luto..brala si prednosin, anopyrin ci fraxik?

sarasota
21. jan 2014

@miskanr1 je mi to luto ☹ aspon srdiecko pre potesenie posiela Matejko

ludinka
21. jan 2014

@miskanr1 dakujem, uvidime ako to dopadne so mnou
ale ta pauza je asi dobry napad, ak to mne nevyde tak si ju tiez dam, bola si na hematologii? ja sa tam planujem objednat ak sa nepodari, sice mi dali v brne anopyrin ale aj tak by som rada pocula nazor hematologa
ked uz im clovek povie ze nevyslo ivf tak sa viac zaujimaju....

miskanr1
21. jan 2014

@tinkatinulka Ahoj nebrala som nič len utrogestan. Ja som mala všetky vyšetrenia v poriadku, u nás bol problém spermiogram. Preto som si myslela, že nám to víde raz dva. dokonca máme aj genetiku obaja v poriadku. Tak neviem.
@sarasota Ďakujem krásne za srdiečko 🙂 Držím palce
@ludinka na hematológii som nebola. Asi nebol dôvod aby ma tam poslali.

ludinka
21. jan 2014

@miskanr1 a ani ti nerobili zakladne testy na trombofilne mutacie? mne ich robili v is care-vyslo mi nieco pozitivne

tinkatinulka
21. jan 2014

@miskanr1 aj ja som si myslela že je u nas problem katastrofa spg a musim brat aj prednison aj anopyrin, po vklade fraxik..ked sa to kopi tak su viacere diagnozy..radila by som ti dat si spravit min hemato.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre