Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
5. jún 2014

@ivetahe aku mas poistovnu?

jahoda333
5. jún 2014

🙂 nasa laska

ivetahe
5. jún 2014

@haimi vseobecnu

ludinka
5. jún 2014

@speranza1 vcera som bola 11 DC ale ja mam terat dlhsie cykly takze sliznica len 7mm ale isto este dorastie, DF mal 14mm

crazybabenka
5. jún 2014

Ahojte baby.....sme na 80% rozhodnutý pre toto centrum.....len chcem vedieť nejaké info.....koľko Vás to cca vyšlo ako samoplatcov? keď Vám ony dajú recept....je ho možné vybrať na Slovensku? preplatí to aj slovenská zdravotka? ďakujem

haimi
5. jún 2014

@crazybabenka ahoj, podla toho aky budes mat protokol. Vacsinou davaju soft a vychadza to cele max 1200eur. Zalezi ci budes mat pk, ake lieky. Cize to moze byt aj menej. Mozes vybrat recepty aj na svk, ale poistovna ti nepreplati nic. Videla som, ze si predavala merional. Nie je to skoda, kedze ti podla mna daju stimulku clostil+merional ?

crazybabenka
5. jún 2014

@haimi v tomto som neskusena.....kolko stoji merional keď ti ho predpisu? Predabam preto....lebo sa "bojím" že kým pojdeme do brna.....tam im padne expiracia

rebeka33
5. jún 2014

@ludinka dorastie ja som mala menej

haimi
5. jún 2014

@crazybabenka cena v lekarni pre samoplatcu za 10x75j je cez 100eur. Neviem kolko ich budes potrebovat, ale ja som mala 20, cize cez 200eur. Snad by si stihla do marca buduceho roka jedno ivf v brne, ci?

crazybabenka
6. jún 2014

@haimi za to som ich kúpila aj ja tu.......ozaj ako dlho sa čaká na prvý termín ....resp. celý ten proces.....viem že je to individuálne......ale koľko asi od prvej konzultácie.....po ivf

misaelka
6. jún 2014

@haimi @crazybabenka to by aj mna zaujimalo, nakolko uz mam dohodnutu 1.konzultaciu v juni.

to all: ak niekto viete kolko sa v RF caka na darovane vajicka, prosim ozvite sa, mozete aj cez IP dakujem

haimi
6. jún 2014

@crazybabenka zalezi asi od toho ci si budes vyberat lekara. Ja som si vybrala a cakala som cca mesiac. Podla mna do dalsieho ivf mozes ist hned dalsi cyklus po konzultacii

rebeka33
6. jún 2014

Ahojte dnes hcg 630 na 12den. Tak sa tisko tesim. V pondelok kontrola u gyn.

speranza1
6. jún 2014

@rebeka33 😵 😵 😵

gagirl
6. jún 2014

@rebeka33 blahozelam..prajem vsetko dobre..🙂

mimika1973
6. jún 2014

@rebeka33 tak to mas krasne HCG a vysoke na 12 den 🙂
Jedno ci dve vlozene boli, uz si nepamatam velmi.
Uz len utz si pockat teraz 🙂 nech je vsetko ok 😵

miskanr1
6. jún 2014

Ahojte baby, tak 5.12. 2013 som bola na vklad a hned som posielala papiere na refundáciu do Dôvery. Až dnes mi prišiel od nich papier. Dávajú si pekne na čas 🙂

miskanr1
6. jún 2014

@crazybabenka Ahoj Ak budeš už v Brne tak si lieky vyber radšej v ich lekárni. Potom by ti ich mala poisťovňa tu preplatiť. Ak si vyberieš český recept na SK tak platíš plnú sumu. Mne dali všetky lieky v RF a dokúpila som si len Pregnyl a Orgalutran, čo ma vyšlo len 12 eur. A lieky, ktoré mi ostali mi RF vzalo späť a zarátalo do faktúry len tie čo som minula. Tak je podľa mňa najlepšie. Celé ma to vyšlo 1000 eur

crazybabenka
6. jún 2014

@miskanr1 to je u nich "akože štandardný postup" že ti dajú lieky? čo všetko musím spraviť....aby mi to preplatila poisťovnňa

miskanr1
6. jún 2014

Musíš to mať poisťovňou vopred schválené. Celý zákrok

falin
6. jún 2014

@rebeka33 - tisko gratulujem 🙂 😵 🙂 (a tesim sa s tebou)

speranza1
6. jún 2014

zienky ..otazocka.... pichal z Vas niekto agolutin? kde ho mam pichat? viem, ze do svalu..je to jedno kam? moze byt aj noha?

rebeka33
6. jún 2014

@mimika1973 len jedno aj to dvojkove 🙂

rebeka33
6. jún 2014

@speranza1 radsej zadok on dost stipe

speranza1
6. jún 2014

@rebeka33 ajajaj..tak to budem musieť zapratať manžela...a mám pichať rýchlo? alebo radšej pomaly?

tlucka
6. jún 2014

@speranza1 Agolutin sa má pichať do zadku a hlavne pomaly. Je to hnusná olejová injekcia, a ak sa náhodou pri napätom svalstve pichne zle - teda do svalu, tak dosť štípe. Mne to prvý krát pichala sestra, ktorá to ukázala manželovi a potom sme to už pichali v pohode sami doma. Je to určite lepšie, ako si vkladať Utrogestan. Raz za deň večer jedna včelička a nemusíš sa trápiť vkladaním utrošu. 😉 🙂
Držím palčeky, nech sa KET podarí 🙂 😀

speranza1
6. jún 2014

@tlucka dakujem ti moja... som taka rada, ze Vas tu mam.... kto by mi tak ihned promptne poradil? cmukeles...

tlucka
6. jún 2014

@speranza1 Aj ja som neskutočne rada, že existuje takéto fórum a že ste tu všetky také úžasné kočky, na ktoré sa môžem vždy s dôverou obrátiť 🙂 a vždy mi poradíte a pomôžete. Ďakujem špeciálne aj @falin 🙂
Len už by ste sa všetky staré kočky, nie vekom, ale oxidovaním v tejto téme mohli presunúť do inej témy 😀 Veľmi vám to prajem a snáď vás budem nasledovať 🙂

ivetahe
6. jún 2014

@lahhel ahoj chcem sa ta opytat podarilo sa ti to tam na prvykrat,ako samoplatca ked mam porobene vsetky vys. v Martine kolko by ma to stalo v Martine som doplacala 1400 eur +poistovna.ahoj

jahoda333
6. jún 2014

@rebeka33 krasa pekne ciselko 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre