Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
3. mar 2015

@ria191 naradovnicku? no pekne..to nema..v pohode to prežijem.

tinkatinulka
3. mar 2015

kočky kto najskor bude v tomto čase stimulovať? nemam prehlad..same korytnacky co odkladaju KETka..co???

vernazza
3. mar 2015

@tinkatinulka ja sa chystam v maji, ak ovsem dobre dopadnu vysledky po dobrati injekcii na znizenie cytokinov. Kontrolu mam po velkej noci na repro imunologii . Potom konzultácia v Brne, intralipidy a najblizsi cyklus hura na to. Nie KET, ale soft stimulka..

tinkatinulka
3. mar 2015

@vernazza aspon mame komu držat palce, kukam tak všetky tu mame imuno problemy..chodis do Nr alebo Ba..imunologiu?

speranza1
3. mar 2015

@ria191 bejvavalo draha ze kminky...teraz je to nove korenie 😀 😀

mitka85
3. mar 2015

@tinkatinulka ja mam za sebou zatial len genetiku a hematologiu a este nemam vysledky,na repr.imunologiu idem az 16.4.takze ket vidim najskor asi v lete.Vsetko zavisi aj od vysledkov pravdaze 🙂

speranza1
3. mar 2015

@evadek draha, si domka? Ci?

evadek
3. mar 2015

@ria191 tak po vycisteni mi mudr. povedala,ze problem nebol v myomoch..ze maternica je krasne siroka...plodiku nezavadzali...proste,ze tam bolo kopec krvnych zrazenon..ako keby plod od zaciatku chcela maternica vylucit....
ze myomy by momentalne neriesila..uvidi sa co spravia o mesiac..vraj po kyrete sa mozu aj zmensit..vysusit...
aaaa Marcel mi napisal,ze suhlasy s esmyou..ale neckala by 6 mesiacov ale tri..tak teraz si vyberte...
Zajtra mu poslem spravu z nemocnice....a nech porozmysla este raz nad tym co budeme robit...
Vraj tie myomy uplne inak vyzerali v maternici ako na sone...
A,ze skor by riesila reprodukcnu imunologiu...ale brala som viac ako 4 mesiace 5 mg medrolu.....ujalo sa to..hcg bolo slusne.....len potom to uz nerastlo ako malo...tak ja neviem:(((((((..mam chut na niekoho nakricat..ze nechcem domienky...a odhady...

speranza1
3. mar 2015

@leontinka27......ked mi nechces privodit infarkt, dak mi daj vediet co a ako????!!!!!!!...... 😕 😅

evadek
3. mar 2015

@speranza1 teraz som prisla..chcem tie oblbovaky co mi dali..konecne po prerevanom dni..noci..rane..uz neplacem..uz som len nasrata...sklamana....ubolena...unavena...a mam toho dost...

speranza1
3. mar 2015

@evadek no....tie hematomy...svine strasia aj mna od sameho zaciatku.... 😕

misenaf
3. mar 2015

Baby čo chodíte do RF a máte endometriozu, ozvite sa mi prosím mám pár otázočiek, dakujem

speranza1
3. mar 2015

@evadek a boli ta aj nieco ine okrem srdiecka?

evadek
3. mar 2015

@speranza1 myslis ,ze to boli hematomy???..ja neviem..ona to opisala tak,ze moja maternica od zaciatku s tym ako keby bojovala...ale ze to su len domienky...z coho vznikaju hematomy???

speranza1
3. mar 2015

@evadek a boli ta nieco ine okrem srdiecka?

evadek
3. mar 2015

@speranza1 brucho...ale tak menzesovsky..da sa to zvladnut..po prebudeni to bolo zle....narkoza bola velmi silna....
Som len unavena...neviem co spravit skor..kde sa objednat..co spravit aby to nabuduce vyslo...a bojim sa,ze co sa uz nikdy neotehu:(
rano som bola zla..nakricala som na segru..na frajera....dala par vychovnych psovi...vcera som nakricala na matku a kolegynu..proste sa citim nahnevano...sklamano....a vsetci mi davaju take hlupe rady....ale to poznaju len tie co to prezivaju alebo sa s tym boria a bojuju ...:(
Kazdopadne neviem co by som bez vas robila...dakujem vsetkym kt. ste mi drzali palce...podporovali ma...mysleli na nas...dakujem....

nelly3
3. mar 2015

@evadek
moja je mi to luto, ale neboj cas preboli ako sa hovori a bude opat dobre. viem o com pisem.

nelly3
3. mar 2015

@misenaf
ahoj ja mam endosku hnusnu 😠

nelly3
3. mar 2015

@evadek
este ma napadla jedna vec, ty mas aj endometiozu? lebo ak ano si myslim, ze to vylucenie embrya sposobila endoska a nie myomy 😕 mozno sa mylim. ja idem brat 8 tyzdnov pred vkladom metypred, to je asi ako prednison, ale uplne inu davku az 20mg denne. podla mna 5mg je moc malo 😕

zabka1124
3. mar 2015

@bergalm neboj,zvacsi sa a riadne;)!Ale je to super pocit, mat brusko a zazrak v nom;)!!!!Ja som pri prvom, mala len +7kg a brusko akurat. Teraz uz mam brusko ako pri Matuskovi pred porodom a to ma caka aspon 8tt, hadam aj viac ak Boh da )!

nelly3
3. mar 2015

@ria191
no jasne, ze nie si horsia, ved preco by si aj ty ho nemohla brat he-he 😀

evadek
3. mar 2015

@nelly3 brala som 8 mg..sekla som sa... nie 5 mg..mam endo...a kvoli protilatkam mi dal 8 mg..ja len nechcem dohady...

nelly3
3. mar 2015

@evadek
ved jasne, ja ma tiez endosku a tam je urcite pes zakopany, ja len dufam, ze 20mg denne co idem brat mi pomoze. je to velmi tazke otehotniest s nou 😠

evadek
3. mar 2015

@nelly3 ale ja ma lahky stupen..nemala som ani cystu..ani zrasty..len frkance...a oteho som na prvy sup...preco proste sa to neujalo...

nelly3
3. mar 2015

@evadek
aha, tak nabuduce to bude tutovka, uvidis 😉 ja mam za sebou 9 vkladov a nic -teda okrem jedneho, zial bolo to biochemicke tehotenstvo. takze bojuj dalej, ja sa tiez nevzdavam 😉

zabka1124
3. mar 2015

@evadek zlatko, mas plne pravo byt nahnevana,sklamana, ubolena. Niekedy ludia sa snazia po moct svojimi radami a vobec si neuvedomuju, ako tym este viac mozu ublizit,hlavne ked nezazili to co ty - my ostatne baby z tejto temy. U nas to vie len moja mama a segra aj to nevedia vsetko!!!!!Kludne si ponadavaj, vykric vsetko zo seba a hlavne si dnes oddychni a zajtra porozmyslas co dalej! Inak Ja som po MA aj po neuspesnom et zapalila a vyfajcila pol krabicky cigariet, mna to tak trosku ukludnilo a to som nefajcila, len na diske za mladi. Tymto ta nenahovaram fajcit!!!!DRZKAJ SAAAA! Posielame velike objatie! !!

anickablazekova2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hadimrska61
3. mar 2015

@anickablazekova2015 vieš čo?choď do r....,tu majú babenky iné problémy 😠

lienka_1
3. mar 2015

@diska
@ria191 zona pellucida a trofoblast su dve rozdielne veci. Prvu naozaj dokazu obist cez ICSI 😉

lemoni86
3. mar 2015

@evadek ahoj ja mam tiez endosku 1.stupna na podbrusnici , nieco mi vypalili, nieco nechali... laparku som podstupovala v novembri 2013, v juni 2014 som potom sla do ivf ale prvy krat to nevyslo, v 6tt som potratila a ani ma nemuseli cistit no a potom az v oktobri som v rf otehu.. brala som preventivne medrol 4mg na den.. no len od opu.. ine problemy nemam ..taze tak
mrzi ma velmi ze ti to nevyslo, velmi som ti drzala palce...nech ta bolest co najskor prejde a ty pojdes dalej a dosiahnes svoj vytuzeny ciel... drzim silno palce 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre