Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niveagirl
1. okt 2015

Ahojte dievcata! Akurat sme dorazili z RF. Dnes nam vlozili 2 vcasne blastocisty dvojkovej kvality po 5 pk. Trochu som smutna, lebo nam nezostalo nic na mrazenie a Koudelka nam odporucil vlozit dve tak sme aj tak urobili vraj je vacsia sanca ns uchytenie. Baby? A to nevafi, ze su len dbojkovej kvality, moze sa uchytit aspon jedno?

ria191
1. okt 2015

@niveagirl jasne vôbec nic nie je stratené su tu aj dvojičky z moruliek. Nepozeraj ci su 1 alebo 2 kvality to nie je az tak dôležité. V RF fakt vkladajú iba kvalitne embrya. Vela štastia 😀 😀 😀

niveagirl
1. okt 2015

@ria191 To di ma potesila teraz 🙂 Dakujem. Zajtra popisem viac len cez mobil sa mi zle pise a pc obsadeny.

ria191
1. okt 2015

@niveagirl aj mne sa zle piše ale vždy treba veriť az do konca. Vela dvojok sa uchytilo v RF a veľmi vela záleží od okolnosti a diagnóz. Snaž sa byt v pohode a nejako prežiť tieto dva týždne

gagirl
1. okt 2015

@niveagirl moja drzim vam velmi silno palce..ver ze to vyjde..nemusis lezat a nic nerobit.vraj je lepsie sa primerane hybat..a hlavne mysliet pozitivne..aj ked viem ze to nie je vzdy lahke..myslim na vas..drzte sa🙂

niveagirl
1. okt 2015

@gagirl Dakujem moja! Hah ved ja ani nedokazem len lezat...to sa neda, ved by ma hlava bolela. A v sobotu vraj ma muz berie do najkrajsej kaviarni v meste, maju tam neskutocne famozne torty sa tesim jak decko 😊

bergalm
1. okt 2015

Kocky,tak my s mm tiez uvazujeme ze ak sa bude dat,tak buduci rok v lete mozno skusime ist do RF pre brašku mame este 3mrazacikov

niveagirl
1. okt 2015

@ria191 No tak ja mam pcos amh 6,24. A brala som na zvysene cytokiny dexamed, nastastie zabral. Na Nk bunky som dostala intralipidy pred opu a druhu varku az ked sa pot vrdi tehu. Inak som ok. A spermiogram nafigu, mali sme PICSI.

mircalla
1. okt 2015

@bergalm dobry napad...my este 4 jednotkovych,ale asi ich darujeme,uz si netrufam

ria191
1. okt 2015

@niveagirl evidentne ste spravili pre to maximum teraz uz len čakať a veriť 😕 😔 😀

ria191
1. okt 2015

@mircalla tak sa staviam do poradovnika 😀 😀 😀 a som skromná prosím si všetky 4 😀 😀 😀

niveagirl
1. okt 2015

@ria191 No veru... hlavne to cakanie...😀

ria191
1. okt 2015

@niveagirl to dáš 😝 😝 😝

gagirl
1. okt 2015

@niveagirl velmi ti prajem aby sa bublinkam u teba pacilo a konecne vam to vyslo..uz musi..teraz je taka dobra vlna..vela novych tehuliek🙂a to ze mas dvojkove embryja tym sa netrap..zajtra mozu mat uz kvalitu jedna..;)

niveagirl
1. okt 2015

@ria191 nastastie mam dobru knihu, konecne ju docitam 😆

niveagirl
1. okt 2015

@gagirl Dakujem si zlata. Teraz tomu velmi verim. Uz to fakt musi vyjst. A vy tu vlnu kedy vyuzijete? Buduci rok by ste nedali pokus?

mitka85
2. okt 2015

@niveagirl drzim palce aby to vyslo 🙂

nelly3
2. okt 2015

@ria191 pocuj cica mica ved my sme tu uz z nasej starej partie asi ostali same kokos, no nic tento rok to musime dat aj keby co bolo 😀 😀 😀

benny11
2. okt 2015

@bergalm pôjdeme znova spolu? Lebo aj my chceme, ale sestričku... 😀

ria191
2. okt 2015

@nelly3 no nelca z tej úplne starej iba my dve kurna 😠 😎

skaredekacatko
2. okt 2015

@niveagirl ku komu chodis na reproumuno? Ja mam tiez zvysene cytokyny brala som 18 medrol nezabral patram po zapale ale bezvysledne chcu mi nasadit dexamet tak sa asi na to vybodnem a zacnem ho brat.

tlucka
2. okt 2015

@ria191 Micka, jasne že tu budem stále s tebou. Len som si potrebovala dať pauzu od koňa 😀 😀 😀
@nelly3 Na mňa si už zabudla? Dúfam, že sa tebe aj riuške vklad podarí a ja vás raz budem nasledovať 🙂

tlucka
2. okt 2015

Kočky, ďakujem Vám všetkým za podporu a povzbudenie. A aj za srdiečka 🙂 🙂
Ja si nateraz dávam od IVF pauzu, idem znovu pátrať po možnej príčine neúspechu. Nie je predsa možné, aby sa to po toľkých vkladoch nepodarilo.... Mal niekto viac vkladov ako ja? Mala som 9 vkladov 12 embryí.... A prd z toho 😠 ☹

gagik
2. okt 2015

@bergalm aj ja by som chcela buduci rok tak v juni, tiez mame troch mrazakov. Tebe robili sekciu? Myslis ze rok po sekcii by uz mohlo byt tehu? Lebo ke som citala ze po sekcii min. 1,5 roka pauza...

sasa1983
2. okt 2015

@niveagirl ja som mala AMH cez 21,takze to mas este relativne stabilizovane

sasa1983
2. okt 2015

@niveagirl a moze sa v pohode uchytit,je to len orientacne zhodnotenie kvality,uz to pusti z hlavy a skus zresetovat svoje pochybnosti. Drzim palce

sally2401
2. okt 2015

@bergalm no aj my uvažujem na budúci rok že pôjdeme po jedného mrazáčika čo nám zostal. 🙂

skaredekacatko
2. okt 2015

@tlucka.a ake mas porobeme vysetrenia? Co si este chces dat porobit?

tlucka
2. okt 2015

@skaredekacatko Ahojky, mala by som mať urobené všetko - teda hematológiu, imunológiu, endokrinológiu. Ale idem si dať hlavne komplet imuno urobiť znovu. Lebo až teraz som vďaka @zibi zistila, že som mala v októbri 2014 mierne zvýšené cytokíny, lenže Dzurilka to ďalej neriešila a zamerala sa len na protilátky proti trofoblastu. Ďalej som mala zistené aj prekonané herpetické vírusy, (v čase odberu však nie aktívne), ale aj tak si to chcem dať znovu vyšetriť a preliečiť nejakými širokospektrálnymi ATB. BOla som dnes na HP, bola som aj na odberoch u obvoďáka a som zvedavá, čo nájde. Len krv mi brala sestrička, a teda nehovorila som s doktorom, takže asi nejaké rozšírené odbery mi určite nerobila. Musím hodiť reč s doktorom a spýtam sa ho na nejaké doplňujúce vyšetrenia. A ďalej chcem ísť zubárke. A potom nakoniec na imunológiu, nech mi teda porobí znovu všetky odbery. .. Nemôžem chodiť na vklady, keď mám imunitu naprd...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre