Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

moni19
13. júl 2010

Ahojte dievčatá,

@shandy na tú krv si určite zabehni. Keď to máš také neurčité. A s tou ďalšou stimulkou, si myslím, že je dobrý nápad. Na Ket si možeš dodecostovať kedykoľvek. 🙂
@lenny71 na ďalšiu stimulku sa chystám asi až po septembri. Zajtra odchádzam na dovolenku na SR. 😅 Sa teším. V auguste budeme zarábať, lebo sme sa trošku finančne vyčerpali. A potom by som chcela isť na konzultáciu. 🙂
Musím povedať, že aj ja som znášala stimulku veľmi dobre. Asi jeden deň ma boleli kríže a podbruško. Ináč pohoda.

@rebeca_1 ja myslím, že možeš kludne spotrebovať najprv jedné vit. a potom začať druhé. Ja to tak robím. Teda hlavne, keď ide o tie samé. Len je tam iný výrobca.
🙂

Zdravím všetky aj nové tváričky. 🙂 🙂 🙂

moni19
13. júl 2010

@shandy opravujem dodecostovať´=docestovať 😅

callex
13. júl 2010

@bororka vitaj v klube. aku taku sancu mas..ja keby som verila GF tak si dodnes myslim ze mam nepriechodne oba vajickovody.ale dala som si urobit HSG a zistili mi ze jeden je nepriechodny a druhy je ok. takze nevahaj a kludne skus IUI. je to ovela ovela mensia zataz na telo i na psychiku. drzim palce

ahojte babulky. vidim ze zopar vas zacina stimulovat tak to moooc silno drzim palce.nech vsetko ide ako ma a nech je z toho krasna bambulka v brusku

mircalla
13. júl 2010

@mirinda10 dik moc....inak pamatm si, ze si vtedy pisala, ze si nespavala...akoby to bolo vcera
dufam, ze ma to nechyti skor....vcera som citala take bolesti ako na menzes....a aj v sobotu som to uz mala

a ako deticky zvladaju tieto tepla? ak budete nahodou na nete mamicky, napiste

rebeca_1
13. júl 2010

Ahojte babulky, dnes opat 34 stupnov. Plavecky, drink a ide sa ))))

falin len to pekne rozbehni a ja sa pridam. No dokonca vidim, ze ty to uz aj rozbiehas.. Mne ms meskava, tak ja sa k tebe pridam az koncom tyzdna..
Tebe drzim hrozne moc palce, nech si o mesiac tehulka!!!!

@moni19 dakujem, tak fajn, dozobkam najskor ten femibion800.
Tebe prajem prijemnu dovolenku, oddychni si! Teraz ti bude v horach najlepsie )))

Rikuska21 by sa uz pomaly mala vratit z dovolenky, no som zvedava kam sa posunula.. Ci vobec aj zacala ten clostil zobkat....

lenka20
13. júl 2010

ahojte babule, ja zas len tak na chvilocku...
mircal no uz nech to mas za sebou a zbavis sa bruska, bude troska lepsie... to uz boli asi poslickovia 😵 😵 😵 😵
ako to zvladaju deticky? no aj take starsie dost zle, nemozu spinkat... male babatko to asi tiez nebude mat o moc lepsie.... ale nebudes prva mamina s letnym babatkom, ked to zvladli ine tak aj ty urcite 😉
ja som aj celkom rada, ze budem najviac bruskata v zime, teda ak to dotiahneme zdarne do februara - klop klop klop 😉
ja mam dalsie sono planovane na 20.7. az, tak uvidim,ci dovtedy vydrzim, ak nie, tak pojdem zase v piatok...
snazim sa vydrzat, ved nemozem chodit na sono kazdy tyzden, ale je to take ukludnujuce na vikend vediet, ze je vsetko ok....ale uz to lezie aj do penazi, 18eur zakazdym 😝
pozdravujem vsetky, shandy ako dopadla krvicka? monicek tak ty uz mas aj po mrche - je mi luto, ze to nedopadlo, nabuduce uz to klapne, nova stimulka, nove vajka, urcite budu kvalitne embrijka ktore zabojuju 😉 pikhu som nepostrehla, bola si aj na krvi?
vitam vsetky nove tvare, drzim palce nech vam to vsetkym vyjde 😉
lenny gratulujem k zacatiu stimulky, thuj thuj thuj 😵 😵 😵 😵 😵

shandy
13. júl 2010

ahojte dievcence 😵 😵
vitam nove babulky a stimulantkam prajem vela stasticka a kvalitne vajka 😵
dievcence nove, poslite mi udaje to tabulky, ak sa chcete pridat 😉 .
@moni19 vcera som vecer zbehla na tu krv, aj ked sa mi uz spustila mrcha, uz som bola objednana, tak reku co to budem rusit. tak aspon som pumpla dokiho o recept na dva utrose a acidum folicum, som usetrila na dalsiu stimulku par euri 😀 , vysledky budu dnes poobede, ale ako vravim, nic ine ako negativny vysledok ani necakam. monulka citam, ze ides dovolenkovat, tak si to uzi a dobre si oddychni. aj my ideme buduci tyzden aspon na predlzeny vikend prec, tak aspon vypadnem z tejto horucej BA na chvilku 🙂 .
U nas to vyzera tak, ze asi by sme dali dalsiu stimulku v auguste, kedze ma drahy to volno, tak zistim u Koudyho, kedy prideme na konzultaciu. Aj ked teda v tomto teple stimulovat, to bude...ufffff.
Inak co sa tej stimulky tyka, tak u mna tiez v pohode, ako keby som ani nestimulovala, len co som mala vacsie brusko 🙂 .
lenicek, som rada, ze sa pekne drzite. no ja by som si v tejto faze na tvojom mieste isla pozerat ceny ultrazvukov. Skoda, ze take cosi nie je 😀 😀 , stale by som spehovala, ze co sa deje dnu 😅 .
leni ak pojdes v piatok, urcite sa ozvi ako si dopadla. verim, ze srdiecko bude uz krasne blikat. 🙂
@olympia no medzitym uz mrcha prisla, ale tak neva, ideme dalej 🙂
@rebeka33 drzim palce u lekarov. ja tiez zistujem u Koudyho, ci je treba este nejake vysetrenia absolvovat. A asi si necham skontrolovat aj stitku zasa pred dalsou stimulkou...

shandy
13. júl 2010

@mirinda nejake nove fotecky emmusky nemame? musi to byt uz velka slecna 😵
@mircalla kedy to mas presne ten termin, uz vies konkretny datum? ci? sa ti to blizi 🙂
babulky pekny den vam vsetkym, uff to bude zas teplo 😅 😅

mircalla
13. júl 2010

no kedze povedal 10 dni pred planovanym....tak tipujem 23.7. alebo 26.7....medzitym je vikend
zavisi ako ma doky sluzbu....ale zajtra idem opat na kontrolu, tak uvidime, co nove sa dozviem

shandy
13. júl 2010

no fiiiha to je uz o chvilu 🙂 🙂 , tak hlavne nech to dobre dopadne. tak ja uz som objednana na pondelok na dalsiu konzultaciu 🙂 . urobia mi aj nejake odbery, tak uvidime co dalej....

mirinda10
13. júl 2010

@mircalla no my sme vonku iba do 10tej potom uz iba v dome kde je tak 25-26st to sa este da, len moc doma nespi je zvyknuta byt vonku ale tam sa neda existovat tak musime vydrzat ved od nedele sa hadam trosku ochladi, ani na dovcu nemusime ved tu je teplejsie ako niekde pri mori 😀

tanitta
13. júl 2010

ahojky...
my teploty zvladame no ako kedy......ale vydrzime... 😖 ...vonku do max 11 potom az od 17...
nepotesim vas teploty budu aj cely buducu tyzden 😉
pozdravujem celu osadku R klubu 😉

pikha
13. júl 2010

pekny upeceny dnicek babulky 🙂
@lenka20 na krvi som nebola, ja uz som od piatku citila ze sa blizi MS, tak som aj vravela sestricke, ze nepridem, naco. A vcera navecer aj stastne dorazila, takze tak. Drzim palce na srdiecko (srdiecka? 😉 ) 😵
@shandy august to isti 😎 a to ste dobre vymysleli s tym softom.. KET mozes hockedy a toto je super riesenie 🙂 Ja idem v stredu na hemato a vo stvrtok 29 ideme na konzultaciu k Machacovi. Moja stimulka bola takisto uplne v pohodicke, vobec som nebadala ze sa nieco deje a oproti klasickemu IVF sa to nedalo ani porovnat.
@moni19 prijemnu dovolenku 😵 🙂 uzi si to 🙂

moni19
13. júl 2010

@lenka20 hlavne oddychuj. Verím, že na ďalšom UTZ bude srdiečko. 😵 Na krv som nebola. Ani po ET som nebola. V Repráku z toho nerobili vedu. Našťastie. 😉

@shandy aj tu v OV je masaker, keď je teplo. To ja na také velkomesto nie som zvyknutá. Bardejov je malé mestečko a ešte má dookola samé lesy. Tak já musím niekde na kopce. Tam sa najlepšie ukľudním, keď šľapem. 😉
Tak si to užijte aj Vy. 🙂
A výsledky už máš?

@mircalla no v tých horúčavách to máš fakt ťažké. Ale už asi máš poslíčkov nie? Tak to už možno nebude dlho trvať a malý tu bude ani sa nenazdáš. 😵

@pikha ,@rebeca_1 ďakujem. Určite si dovolenku užijem, hlásia stále pekné počasie.

🙂 🙂 🙂

modra
13. júl 2010

Dakujem za privitanie..🙂
falin ja som zacala uz stimulku dnes som bola 10 DC na sono a mam tam az 1 folik 18 mm.. tak vo stvrtok idem na IUI tak som zvedava. Teraz som brala len clostil ale v dalsom cykle ak tento nevyjde tak budem stimulovat uz normal. liekmi 🙂 Chodime k Stelcovi 🙂 asi k nemu objednavaju zo SK 🙂
shandy udaje poslem cez IP..

modra
13. júl 2010

Este sa chcem spytat v Reprofite robia aj cez vikend? Ci nie?
D.

mircalla
13. júl 2010

robia, ale iba punkcie, ET a KET....kontroly folikov ci sliznice nie
k stelclovi neobjednavaju z SK, kazdy sa objedna ku komu chce

modra
13. júl 2010

@mircalla aha lebo co som citala tak vela bab je objednana alebo uz chodi k Stelcovi 😉 ale mas pravdu aj mna sa tusim pytali ze ku komu chcem ist ale len ci zene alebo muzovi 🙂..
A ty cakas moravciatko? 🙂

mircalla
13. júl 2010

ja budem mat irsko-moravske (alebo ceske?) dieta

mircalla
13. júl 2010

dokonca z partnerovej strany su tam aj daki americki predkovia

shandy
13. júl 2010

@moni19 aj ja by som najradsej niekde na hory vypadla. Tak ale potesim sa aj predlzenemu vikendu 🙂 , vysledky jasne, negativne ako inak, ved mrchujem v plnej parade...
v pondelok ideme ku Koudymu, ze co dalej..
@mircalla tak to bude ake multinacionalne chlapciatko 🙂 🙂

modra
13. júl 2010

@mircalla fiiha tak super.. ale podarilo sa to asi v Brne nie? Uz sa vam to krati tak drzim palce?

mircalla
13. júl 2010

jj v brne
@shandy tak koudy urcite daco vymysli

shandy
13. júl 2010

mircallka tak v presne to dufam...inokedy uz by som patrala, ze co, kde, preco, ale uz sa mi nejako nechce. Necham to na neho 🙂

callex
13. júl 2010

@modra a pichas si aj pregnyl? to si mala na 10dc celkom velky folik. ja som chodila pri iui aj dvakrat na sono.niekedy som mala na 10 den jeden folik a o tri dni tam bol dalsi.ale drzim palce.nech to vyjde.

anty
13. júl 2010

Ahojte všichni, hlásím, že po dnešním uzv. jsme se dozvěděli, že čekáme zdravého chlapečka. Jsme moc šťastní.

mircalla
13. júl 2010

ahoj @anty super sprava....gratulujem🙂)

anty
13. júl 2010

Díky Mircallo, asi se potvrzuje, že reprofit dělá hlavně kluky.

rebeca_1
13. júl 2010

@anty jej, super spravicka. Blahozelam ))))
Vidim ze meno je uz vybrane, tak teraz mozes zacat nakupovat skor krasne "modre" vecicky ))

mircalla
13. júl 2010

anty pekne meno ste vybrali
a z tymi klukami je to teraz tak pol na pol, boli skor holky doteraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre