Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
19. máj 2011

@leamax len pekne vydrž do stredy.... to už bude riadna čiarka 😵 😵 😵 @lulu10 je taký pokušiteľ ale ak by si aj chcela testovať tak radšej s mamatestom, veď zajtra ti pride mm tak ho vyšleš do lekárne a v sobotu nám hodíš fotečku 😉

leamax
19. máj 2011

@rienok len sa bojim aby som vas nesklamala 😒 a ved na krv mozem ist uz aj pondelok nie?lebo u nas trvaju tie vysledky asi 3-4dni a ja by som to chcela do konca tyzdna vediet, aby bol aj muzik este pri tom

lulu10
19. máj 2011

@leamax tak dobre teda ja este vydrzim 😀 😀 😀

leamax
19. máj 2011

@lulu10 😀 😀 😀 no asi ti nic ine neostane, ty pokusitel 😀 😀 😀

rienok
19. máj 2011

@gabinkaa, @mimikad už musíte vedieť koľko sa vám oplodnilo... netajtnostkárte 🙂

jada1
19. máj 2011

@miminkad
@bayley kočky gratulujem vám a nech sa vám všetky pekne delia.

@gabinkaa tvojim trom bojovníkom držím palce 😉 . Ja mám tiež transfér v sobotu ráno. Štelcl tam ale vraj nie je, vraj to bude robiť Kuřecová.
Nám sa zatiaľ pekne delí všetkých 7. Dnes mali 3 embryjká 8 buniek, 2 po 7 b. a 2 po 6 b. Povedala mi, že všechny jsou pěkný. 😵 😵 😵

leamax
19. máj 2011

@rienok miminkad je v robote, pokial viem, tak nam da vediet asi az vecer. a gabinkaa neviem, ale uz som aj ja strasne zvedava

modra
19. máj 2011

Ahojte 🙂
Idem sa pochvalit ja uz som mamina dvoch brnovcatiek 🙂

maticap.
19. máj 2011

Ahojte, hlasim prichod! 😀
@cecil36 super sprava! Gratulujem k srdiecku 😉.
@gabinkaa pekny vysledok! Ako pisu baby, staci jeden borec a o 9 mesiacov rodis 😵 .

ninockaskv
19. máj 2011

@cecil36 blahozelam 😉 😉 😵 😵

leamax
19. máj 2011

@modra sice sme sa my tu este nestretli, ale dovol mi uprimne zablahozelat k tvojim dvom pokladikom 😵 😵 😵 hlavne nech ste zdrave a vela mliecka a trpezlivosti 😵
dnes su tu same krasne spravy, to je uzasny den 😵
@maticap. ahooooj
@ninockaskv ahooooj

rienok
19. máj 2011

@modra jeeeeeeeeej blahoželám nech ste zdraví a šťastní 😵 😵 😵 😵 prihodíš aj fotečky Sáry a Rebeky?

rienok
19. máj 2011

@jada1 fúha tak to je na detí ako smetí 😵 😵 😵

jada1
19. máj 2011

@rienok no uvidíme ako budú pokračovať ďalej, dúfam, že v sobotu budú aspoń dve riadne blastuliská 😀. A ty ako? Opatruješ morulku a 10 bunkáčikom? 😉 .
@modra aj ja sa pripájam ku gratulácii a prajem veľa zdravíčka 😵

maticap.
19. máj 2011

@leamax no caves! 😉

@modra gratulujem mamina! 😵

leamax
19. máj 2011

@jada1 len tak dalej, to su riadni bojovnici 😵

no idem sa aj ja vyvalit na chvilku na slniecko, nech mam aspon zdravu farbu, ked uz som na tej PN 😀 😀 😀

vrabcek24
19. máj 2011

@modra no veru krásna správa, gratulujeeeeeem 😵 mamine dvoch krásny dcér 😵 😵

rienok
19. máj 2011

@jada1 opatrujem, zatial nejak extra neprežívam, tak som zvedavá kedy to príde 😀

ninockaskv
19. máj 2011

@modra waaau.. blahozelam a zelam veeeeela vela stastia a zdravia 🙂

leamax
19. máj 2011

fuj, ved sa neda na tom slnku sediet...ale je krasne vonku, neskor este pojdem 😉 milujem jar 😵
@rienok to je dobre, ze si v poho 😵 len tak dalej 😉

jada1
19. máj 2011

@leamax je naozaj pekne. Ja bojujem s myšlienkou, či ísť teraz z roboty domov a tiež sa trošku poslniť, alebo ísť cvičiť. Ale asi pôjdem cvičiť, ešte dnes a zajtra, potom už nebudem môcť. Nech ešte čo to miniem z permanentky 🙂

leamax
19. máj 2011

@jada1 a mozes este cvicit? kazdopadne - je skoda trcat v robote 😉 😀

jada1
19. máj 2011

@rienok a si doma, alebo chodíš do práce? Ja som dnes oznámila mojim ženám, že tu na bud. týždeň nebudem a nech ma otravujú, až ke´d bude niečo veľmi veľmi dôležité, s prkotinami nech si poradia sami. Inak ani len netušia čo za pikle ja kujem 🙂

rienok
19. máj 2011

@jada1 jaj si mi pripomenula, že si musím vybaviť pozastavenie platnosti klubovej karty ... zaplatila som na 3 mesiace a vyčerpala sotva mesiac 😝

jada1
19. máj 2011

@leamax ja môžem, ja som nemala OPU, my máme darované vajká, vieš. Ja len pestujem perinku pre miminká estrofemom 🙂 .

rienok
19. máj 2011

@jada1 no teraz som v robote... stále ešte mám výčitky svedomia keď ostanem doma (taký zčasti vyliečený workoholik 😀) ale neviem či zajtra prídem viem čo to porobiť aj z domu 😉
no u nás v práci to 3/4 vedia a 1/4 tuší ... ale ja by som nerada nechala bez dozoru ... takže občas sem zabehnem tak či tak 😵

jada1
19. máj 2011

@rienok jasné, len to nepreháňaj. Workoholik som aj ja, ale špeciálne na toto som si vyčlenila voľný čas. Predsa len chcem spraviť všetko pre to, aby sa to podarilo, aby som si to potom nevyčítala. Nás celý pokus totižto stojí dokopy 4000€

rienok
19. máj 2011

@jada1 hej viem, ale ked doma na to viac myslim ... pri prvých 2 IVFkach som bola doma a nič, takže si myslím že ak to má byť tak to bude či budem doma ležať alebo budem sedieť v kancelárii 😉 ale kvitujem Ti že ostávaš doma.... na mňa to tam po týždni vždy začne padať a musím von 😅

jada1
19. máj 2011

@rienok 🙂 však uvidím koľko dní vydržím doma, aby som aj ja už po troch dńoch nesedela v kancelárii 🙂

miminkad
19. máj 2011

@gabinkaa dakujem.ako ste dnes dopadli?mna nakoniec robila kurecova a bolo to presne ako si hovorila,zena=bolesti a krvacala som trochu.este dnes mam podbrusok pri urcitom pohybe a namahe citlivy a pobolieva
@bayley dakujeme.zatial to vyzera na PK.ET by mal byt v pondelok poobede.oplodnili sa tri,5bolo zrelych a na 2 cakame,co spravia,ale dufam,ze su bojovnici po mamicke 😉
gratulujem ku krasnej urode,nech len rastu babulky 😵
@martini tak to sme mali skoro rovnaku urodu 😉 5bolo zrelych a 3 uz su oplodnene,dvojcatka dufam,ze zabojuju.nevadi,ze bude basketbalovy tim bez nahradnika 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre