Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

emma30
6. jún 2013

@melisska dakujem krásne skúsim zajtra mu zavolať dúfam že dvihne 😉

sarasota
6. jún 2013

@speranza1 @ria191 @melisska @dafy @annetty @lienka_1 co ste dnes hulili?Prosim -prosim pekne prosim jednu davku. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarasota
6. jún 2013

@speranza1 idem do postielky a jedna modlitbicka bude za teba a chrustika .Verim ze tentokrat to bude tutovka. 🙂

sarasota
6. jún 2013

@ria191 uz ta predbehla neterka 😉

melisska
7. jún 2013

Dobré ranko 🙂 my už nespíme, to tá kontrola 🙂

melisska
7. jún 2013

@speranza1 myslíme na teba 🙂

rot
7. jún 2013

@bergalm čítala som, že manžel má CF, tak ťa chcem povzbudiť 🙂 . Môj mal vždy veľmi zé spg, prvýkrát sa nám pri ivf ani len neoplodnili vajíčka (3ks). Druhýkrát som mala biochemické a tretíkrát anembryomolu. Genetiku sme mali spravenú, ale CF tam robená nebola, až práve po tej anembryomole.
Vtedy sa prišlo na to, že má mutáciu génu CF (F508 delta), hoci samotné ochorenie nemá. Ale je nosič a hoci sa o tom vie málo, je to veľmi pravdepodobná príčina zlého stavu spermií. Ládovala som ho niekoľko rokov rôznymi vitamínmi a doplnkami (tribulus, karnitín, arginín, vysoké dávky éčka, a prestriedať rôzne stopové prvky a minerály), ktoré trošku pomohli, ale úplne najviac vždy pomohlo prebrať tie potvory pravidelným sexom 😉 .
No a v RF to vyšlo 🙂 Držím palce!

speranza1
7. jún 2013

takze... dobre ranko dievcata.... testik som robila a bola na nom absoluuuutne slabulilililinka druha ciarocka...slabsia ako vcera.... no co uz....

speranza1
7. jún 2013

@melisska kontrola dopadne urcite na 1s * 🙂 😉 😵 🤐

speranza1
7. jún 2013

@lubica1979 ahojcek, tak tvoje testy su ukazkove.naaadhera... len tak dalej moja... uz si bola na UTZ?

speranza1
7. jún 2013

@nelly3 tvoje testy boli naozaj kraaasne ..nikdy by som nepovedala ze to skonci tak ako to skoncilo... ach jaj....

speranza1
7. jún 2013

@martinusa22 ale ved ten test je pekny.... to ciarku s HCG mas naozaj este silnejsiu ako tu kontrolnu..... je to v pohodke..neboj a vobec aky je to test??? lebo teba myli mozno to ze tie obidve ciarky tu take malo vyrazne..ale to je zrejm e taky druh testov...takze urcite je vsetko v poriadku..

lubica1979
7. jún 2013

@melisska držím palce, dopadne to určite veľmi dobre 🙂

lubica1979
7. jún 2013

@speranza1 ahoj moja, ďakujem pekne. Na utz idem 14.6. , dúfam, že to dopadne dobre. Ešte to nevzdávaj, môže zosilnieť, veľmi Ti prajem nech je každým dňom silnejšia.

strapula27
7. jún 2013

@melisska drzim palce!!!! ja mam kontrolu na buducu stredu...

ria191
7. jún 2013

@speranza1 dobré ránko zlatúšik ☹ ☹ ☹ . Som rada, že si si včera spravila ten test, lebo teraz sa to konečne bude riešiť ak dobre počítam, tak toto je po tretí krát a ja verím, že Štelclík niečo vymyslí a že to takto nenechá. Ani ty ani on. Drž sa mojenko 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

ria191
7. jún 2013

@melisska foto foto foto 😀 😀 😀

sincerity
7. jún 2013

@rot ahoj... mozem sa Ta spytat? Tiez som mala po ivf jeden krat biochem a druhy krat anembryomolu. Manzel ma zly spg. Vcera sme boli prvy krat v RF. Robili Vam nejake specialne vysetrenia kvoli Tebe? Alebo sa to zrazu len podarilo? Dakujem.

annetty
7. jún 2013

@speranza1 speri 😢 😢 😢 Dufam, ze nie preto lebo som neposlala srdiecko? Vcera som uz nestihla ist na pc 😔 Ale za to ti poslem 2 dnes, nech ta lubia 😵 😵. Ja ich teraz nepotrebujem....teraz uz budem rozdavat kusok z mojho srdca...to mam velke 😉 ...ale tak mohol by stat zazrak...veeeelmi by si to zasluzila 😔

speranza1
7. jún 2013

@annetty
@ria191 dakujem dievcata ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ale chybu som asi urobila ja, ze som si sama nedala vysetrit imuno + hematologiu....a ked aj tieto budu v poriadku, tak ja uz neviem kde je chyba, ze to nejde .....(kedze doteraz vsetky moje vystrenia boli OK)....no okrem myomu..ale ten mi vraj nebrani naozaj v nicom

izzie27
7. jún 2013

Dobre ranko kocky, chcela by som sa opytat, kedy vam dorazila mrcha po vysadeni utrogestanu? Dakujem
@speranza1 myslim na teba,a verim ze vsetko dobre dopadne. 😉

nelly3
7. jún 2013

@izzie27
mne na 4 alebo 5 den po vysadeni.

nelly3
7. jún 2013

@sincerity
prosim ta ake su cesty smer brno? myslim konkretne pred brnom? ked si vcera bola mas najcerstvejsie informacie 😉 lebo idem na buduci tyzden aby som vedela. dakujem 😵

speranza1
7. jún 2013

@izzie27 mne pride aj pred vysadenim..a je to individualne..niekomu za 3-4 dni a niekomu ako mne aj pred vysadenim....

sincerity
7. jún 2013

@nelly3 neviem, ci Ti poradim. Nesli sme po dialnici, ale po starej ceste a bolo vsetko v pohode.... akurat na jednu obchadzku - cez jednu obec sa nedalo prejst preto obchadzka.... inac v pohode. Ako je to na dialnici, zial neporadim.

speranza1
7. jún 2013

@nelly3 nelinka ty uz ides na buduci tyzden?? supeeer..velmi ti drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂

nelly3
7. jún 2013

@sincerity
nevadi, aj tak dakujem 😉 a akosi dopadla? ku komu chodis? ides na soft asi. ake ti dali injekcie?

nelly3
7. jún 2013

@speranza1
ano v stredu, idem za fesakom koudelkom 😀 ale sama lebo manzelik nemoze ist z prace, tak idem busom, len som taky zly termin dala, ze o 10.30 hod. som na Zvonarke a o 11 hod. mam uz konzultaciu, tak preto sa vypytujem ci nebude nieco na cestach. popripade zavolam, ze budem meskat, len to by som nerada koudasovi urobila 🙂

moja72
7. jún 2013

@amali pani na sociálke Ti nepovedala pravdu. Ja som tiež na rizikovom a kontrola mi prišla po mesiaci PN-ky. To mi dal zrovna dr. aj vychádzky 10-12 a 14-16 a kontrola mi prišla 12.03 h.
Takže dievčatá, ktoré ste na rizikovom treba si dávať pozor, chodia na kontroly aj nám.

speranza1
7. jún 2013

@nelly3 budem ti drzat palce....

idem ja dnes pracovat..lebo mam toho dnes habadej..aj za vcerajsok..ahojte koceny.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre