Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ninockaskv
11. jún 2010

ahojte baby.. dnes som sa rozhodla prist kuknut, ci mame nejakych novych mrnuskov a nacerpat pozitivnu energiu 😒 menim pracu, oddelenie, poschodie, presne oproti mne bude sediet byvala kolegyna, ktora ma maleho chlapceka doma a teraz beha zase s bruchom.. som ju minule videla, tak som to riadne predychavala .. na zachode placky 😒 ☹ ☹ a je tam toooooolllkkkkooo tehu 😒

vidim vidim, ze vam to tu krasne odsejpa

cool zoznamy, aj ja tam chcem uz tehu 😉 buduci tyzden ideme na dalsi KET, nestihame ku bylinkarke napravit maternicu, chlap je na koberceku v polsku, tak musim verit, ze embryjka sa krasne rozmrazia a nebude im naprava maternice treba, ze sa im zapaci tak ci tak ..

idem vas este spatne pocitat... co mate nove, ako sa vam dari 😀 😀 ale zalejem si k tomu kavu 😵

moni19
11. jún 2010

Je Taky ahoj, fuj aj ja som sa spotila keď som si Ťa predstavila. Tak teraz už len pekne oddychuj. Za chvílu budeš mať malinku pri sebe. 😵 😵 😵

Shandy mas IP.

moni19
11. jún 2010

Shandy, tak tu Jadranku by som chcela zažiť. 😅 Nám tu hrajú nejaké 15´-16 ročné deti. Asi niečo pre pubertakov to bude.

shandy
11. jún 2010

Aktualna tabulka:
Cakajuce na stimulku/ET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF negat., dalsie IVF soft?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET/ET:
Lenka20 (32r), ET s darcovskymi, posledny mohykan, konzultácia 9.6. , ET 14.6.2010?
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún, kontrola 21.5.
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (bez ET), 2.soft IVF RF (menopur, prednison, anopyrin, fraxiparine), UZV 16.6.
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv + 25.5. = tehu :o),TP:?
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF, OPU 5.5. – 8 vaj., ET 10.5-2 embrijka, krv +24.5 = tehu :o), TP:?
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Dior, tehotna, TP: 07/2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF -
FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninocka – KET GynFiv
Labus
Cavik

orsulka
11. jún 2010

shandy...že Jadranka......a clip.....no ja umrem...ona ešte žije???? 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
11. jún 2010

taky ty kokso, to muselo byt dooost hnusne...auuu, az ma maternica zabolela 😒 . no tak dufam, ze sa porod este nerozbehne, ved sa netreba ponahlat. taky pockaj, kym bude chladnejsie 🙂, myslime na teba....
ninocka ahoj, no budes to mat tazke na novom oddeleni, no ale vies, vacsinou ked byvaju taketo komplikacie na zaciatku, tak zvykne byt koniec dobry, tak verime, ze aj toto je prave ten pripad 🙂

takyna
11. jún 2010

Horuca sprava nasa Diorka ma uz dvojciatka na svete 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka20
11. jún 2010

ahojte zlaticka, oznamujem vam vsetkym radostnu novinku, ze diorka dnes porodila chlapciatka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka20
11. jún 2010

jeeej, takynka ma predbehla 😝

shandy
11. jún 2010

orsul, no vies ty co to bolo??? 😀 😀 😀 😀 😀
cela restika sa na nej smiala..na Beckove sa to tocilo, v tej Becovskej kurii ci ako sa to vola, inak krasne prostredie, ale co ta tam robila zeny.... 😀 , tie lascivne pohyby a pozy, kde bolo vsetko vidiet 😀 , no vsetci sme sa bavili...proste zazitok 🙂

takyna
11. jún 2010

Lenik som rychlejsia ako myslienka 🙂

Srdecna gratulácia DIORKA velký obdiv a úcta, super teším sa a plačem od šťastia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

shandy
11. jún 2010

jeeeeeeeeeej baby, to je super sprava a ako? su vsetci v poriadku? 😵 😵 😵
tak gratulujeme diorikovi, vsetko dobre, mliecko pre deticky a nech dobre prospievaju chlapci 🙂
leni a tvoja embrijka ako?

orsulka
11. jún 2010

@shandy 😀 😀 😀 😀 😀 tak too si neviem ani predstavit......ale sak hádam niekde ten clip uvidim .-))))))

Diorke...velikanska gratulacia 😵 😵 😵 hlavne, nech su vsetci OK 😵

lenka20
11. jún 2010

takynka fuj to muselo byt teda bleeeee 🙄 🙄 🙄 no hlavne ze uz to mas za sebou a si uz 37tt takze kludne kedykolvek sa malej zachce uz moze prist na tento svet, uz je urcite pripravena, a ty tiez, takze ak ta zuzlik nepredbehne tak budes po diorke uz dalsia maminka, baby, mam z vas radost 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ninocka ahoj moja, tak thuj thuj thuj nech tento KETik vyjde a z tehu kolegyn sa snaz si nic nerobit, viem, ze je to tazke, ale coskoro aj ty budes behat s bruskom... verim tomu 😉
jaaaaj, taka som uz zvedava na diorciatka, urcite su zlatulinki ako cukricky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka20
11. jún 2010

jaaj, moje embrijka, skoro som zabudla na ne, ked teraz myslim len na diorku moju, ze ako to zvladla a na babatka 😀 😀 😀
tak, nam sa vraj poobede dooplodnilo aj to 10-te embrijko nakoniec, takze mame 10ks, 8x 4-bunkove a 2x 3-bunkove, takze pekne....

orsulka
11. jún 2010

@lenka20 skveleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co viac k tomu dodať!!!! 😵 😵 😵

lenka20
11. jún 2010

ozaj, shandik - gratulujem k mrche - to uz je posledna, tak si ju uzi 😉

takyna
11. jún 2010

Lenik takze som sa nemylila, ze to bude deti ako smeti 😉 🙂 tesim sa , nech sa to konecne riadne vydari na milion percent 😵

takyna
11. jún 2010

Jéj v SPLInáčkach sa Lenuliatku narodili tiež dvojíčky kočky dve gratulírujem 😵

ninockaskv
11. jún 2010

booooozinku, aj ja som slzy vytlacila, takze drobci su na svete? normalne som mala tusaka, ked som si dnes povedala, ze sem nakuknem... blahozelam stastnej mamine k drobcom... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

takyna,myslim na vas obe.. drzim uplne najviac palce, nech to dobre dopadne 😵 😵

mircalla, hadam to budu len tie kosti, ako baby vravia 😉

😵 😵 a leeeeni, tiez svele spravy..... 😀 😀 😀

same dobre novinky.. pozitivny vyvoj 😝 😝 😝 dnes som bola na kontrole sliznice maternice, no prisla som, ani na mna poriadne nepozreli, uz som bola medzi dverami, nieco som zahlasila, tak lekar na mna hodil nieco ako usmev, normlane mam z vas pocit, ze ked nikde inde, tak v tom RF to urcite vyjde 😉

lenka20
11. jún 2010

ninocka a ja zas dufam, ze do R. nikdy nebudes musiet ist, len ty sa pekne otehulkuj teraz, aj ked ten pristup je vselijaky, ale v konecnom dosledku zalezi len na tych tt-ckach aby pribudali 😉 vidis, mala si tusaka, ze si prisla, teraz tu lietaju uz mama-virusy, treba nachytat co sa da 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moni19
11. jún 2010

Jéj, Dior už má detičky pri sebe. Velká gratulácia. To musí byt krásny pocit.

Lenka gratulujem k embryjkám. Pekne sa delia a ešte taký počet. Super.

lenka20
11. jún 2010

dakujem, no, mile prekvapko, uvidime co zajtra ako budu ti nasi drobci bojovat 🙂 zajtra je taky kriticky den, 3.den byva sito..
no, este zuzlicek cakam kedy sa ozve, akosi je ticho, zeby sa uz tiez nieco islo diat? 😉 zuzliiiiiik, kde siiii???

moni19
11. jún 2010

Tiez som uz na Zuzlik myslela, že tu nebola dlho. Ktovie, asi už tiež nejaké predprípravy.
Ten jún je ale riadne nabitý. 😅

Ninočka, na kolegyne sa vykašli. Naša "účetní" bola so mnou kámoška, až kým som nezáhlasila že idem na IVF. Už to mám aj za sebou a ešte som ju nepočula, aby sa opýtala ako pokračujem. Vždy ked niečo spomeniem, tak otočí reč.
Hlavne že jej cystu rozoberáme už rok. To je tiež jedna z tých, čo bola na 3 interupcie, než ju doktor presvedčil, aby si aspoň to štvrté nechala. Koli maternici. Tak má jedného syna. 😒

Ja jej problémy už tiež ignorujem, poviem max. hm. Asi ako ona mne.

mircalla
11. jún 2010

no 3 hodiny tu nie som a co sa vsetko neudeje

v prvom rade velka gratulacia diorke, vela zdravicka mamine aj chlapcov. som zvedava ake mena napokon vybrala🙂) dufam, ze o chvilu bude viac spraviciek

lenka - skvele skvele....sito byva, ale mas 8 stvrobunkovych a z tych zvkynu byt jednotky, aspon 80percent z nich urcite

taky - no chudatko, ty si teda vytrpis....ale teda uz mas 37tt, takze uz kedykolvek by sa to stalo, tak pohode...ale myslim, ze potiahnes este aspon tyzden

lenka, mam otazku - a segra rodina v termine, ci skor? no kedze jej to zacalo asi v tom tyzdni ako mne....akoze ta bolest je ok, nic strasidelne, len som netusila co to je, ale viacere ste mi napisali to iste

takyna
11. jún 2010

Mircalka ty uz mas maleho hlavickou dole?, lebo ak nie aj s toho mozu byt tie tlaky, inak neviem co ine by to mohlo byt, ked krcok mas pekne zavrety, ja som citila takeho bolesti aj citim ako je uz mala dole hlavickou

ninockaskv
11. jún 2010

leni, taky je plan, ze do RF nechcem ist, ale posledny rok ma naucil, ze plany mat mozem, len vesmir sa toci aj tak ako chce 😖

moni, taketo zeny milujem.. aj moja nadejna buduca svagrina.. nema este ani 25 rokov a uz bola 3x na interupcii a verim tomu, ze bude mat deti ako smeti 😠 ☹ ☹ kolegyne su v pohode, ony ma chudatka vyvadzaju z miery uz len tym, ze su tehu.. a tehotneju si vtedy kedy chcu 😨 ako casto chcu

ninockaskv
11. jún 2010

este toto som chcela.. aj ked na diorku sa to dnes netata... 😅 neda sa to moc citat, ale o 2 tyzdne to tu je 😵

moni19
11. jún 2010

Ninočka, aha asi som si to zle vysvetlila. Tak aspon že sú milé. 🙂

mircalla
11. jún 2010

taky posledne (v utorok bol tak divne), uplne nebol dole...ale bol tak priecne
avsak mam pocit ze sa posunul, kopal ma tak pod rebrami vlavo, teraz to je viac do stredu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre