Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kati777
25. okt 2013

Ahojte,dievčatá neostal Vám náhodou Gonal,alebo Puregon,surne potrebujem už na pondelok,pretože mi zvýšili dávky a s tým som nepočítala,potrebujem 300 IU,keby si niektrá z Vás nevypichala celý Gonal,alebo može byt aj Puregon prosím napíšte mi IP,kupila by som ...ďakujem

falin
25. okt 2013

@nelly3 - ahojky, pekne, uvidis bude dobra urodicka, pekne podrastu. Ten cetrotide aj ja mam taky
Inac aj ja som vcera myslela na Riusku @ria191.

@speranza - speri, ako moja? dufam ze nic vazne ...

@lusipe - ja si myslim ze nova poistovna ti to nepreplati, lebo zakrok bol v obdobi ked si u nich nebola poistena. Skor by som skusila ten union 😉

speranza1
25. okt 2013

@falin ahoj moja..nie nic vazne...nic nie je take, aby sme to nezvladli🙂 😉
aj ja myslim stale na @ria191 a aj na @nelly3 ... dufam, ze sa dievcatam dobre dari 😵

lusipe
25. okt 2013

@falin hej, idem to riesit do unionu...som sama zvedava ako to dopadne.... 😉 😉

ria191
25. okt 2013

@falin
@speranza1 @tinkatinulka 😀 😀 😀 chýbate mi cholky veľmi, ale musím makať ak chcem mať kľud tak narýchlo pidi info: sliznica krásna"kua" 12 mm zatiaľ sa nám to s takouto nepodarilo, tak som trošičku dúfala, že teraz bude menšia noooooo uvidíme 😀 😀 😀 čo by iné za to dali 😀 😀 😀 a KET 31.10. jasné cviká riťka dúfam, že prežijem a ďakujem za palcúchy strááááááááááááááááááááááášne moc si to vážim a pozdravujem jasné všetky ostatné 😀 😀 😀 babulky držte sa 😀 😀 😀

lusipe
25. okt 2013

@melisska @miscok dievcata, nenasiel by sa taky maly grckanec, lebo sa citim nejako netehotno na 4 den po vklade 😉

lienka_1
25. okt 2013

@ria191 Ides Rius, ty to teraz daaaaas! 🙂

miscok
25. okt 2013

@lusipe Paaaaci sa 🙂 Nech padne na urodnu podu 😝

lusipe
25. okt 2013

@miscok moooc dakujem....aj ty si sa tak citila?...ze nic na zaciatku?

miscok
25. okt 2013

@lusipe Ja som nevedela ako sa mam citit 😀 Tak som sa dost studovala. Bolelo ma podbrusko a "dole" ako na menzes. A prsia. A mala som strasne chut na kvasene uhorky a slane veci 😉 A cele to u mna trva dodnes (az na tie uhorky, tie teraz ee). Nestresuj sa, nemusis mat ziadne priznaky a pritom budes tehu 🙂

lusipe
25. okt 2013

@miscok mne sa to este zda velmi skoro po 4 dnoch, aby som mala nejake priznaky, to je pravda. ja som pri dcere nemala ziadne, kym mi nepovedali na ultrazvuku 🙂, ze som tehotna a keby nenarastlo brucho ani dokonca neverim 😉 no ved uvidime...necham to teda tak...ale kedze si si tym presla, asi vies ako sa citim, tak preto tie otazky 😉

sarasota
25. okt 2013

@ria191
@speranza1
@nelly3 babulky myslime na vas a drzime palceky nech su z vas krasne tehule 🙂 🙂 🙂

falin
25. okt 2013

@lusipe -drzim palce nech preplatia, ale este viac aby si bola tehulka . 😉 Ved bubaciky sa zidu na vybavicku 😉

@ria191 - silno drzim palce, aj Neluske @nelly3 a Speri @speranza1

lusipe
25. okt 2013

@falin moooc dakujem, presne, ved toto 😉

speranza1
25. okt 2013

@sarasota
@ria191
@falin dakujem bambulky 😵 😵 😵

lusipe
25. okt 2013

@speranza1 drzkaj sa.... 😉

speranza1
25. okt 2013

@lusipe 😵 dakujem... aj ty da drz.... 🙂 😉

kama2
25. okt 2013

@lusipe neboj,ja som 5 den po vlade a citim sa uplne normalne,tak som moooc zvedava ako to dopadne 😉

lusipe
25. okt 2013

@kama2 ja sa nemozem spoliehat na priznaky, lebo mna prsia boleli aj pri stimulke, a tiez vajecniky, a spat by som spala stale aj normalne 🙂....tak sa asi nechame prekvapit. kedy si budes robit test?

kama2
25. okt 2013

@lusipe skusim utorok,to budem 9 den po ET

nelly3
25. okt 2013

@sally2401
nie ja este len stimulujem 😉

nelly3
25. okt 2013

@kati777
to sa vsetko dozvies na utz kontrole kedy 😉

nelly3
25. okt 2013

@speranza1
ani nie, boli ma od pondelka lava cela ruka, skor tak hore, akoze hruza, potom to prestalo a dneska v noci opat, aj nurofen od bolesti som si dala, jaj ked sa ser.. tak sa ser.. 😠 ak to do pondelka neprejde idem k dr. ja normalne zvazujem ist po 5 rokoch , prvy krat v praci tejto co som na pn. fakt neviem co mam robit, citim sa tak nejako chora atd. a ten stres v praci, zaucat atd. 😝

strapula27
25. okt 2013

ahojte babulky, dlho som tu nebola,kedze uz porod mam za sebou☹ mali sa vypytali skor...rodila som 12.10. , mala Mia mala 1800 g a maly Damian 1910 g, obaja si pobudli v inkubatore kvoli pluckam,ale od vcera sme uz doma a tesime sa z nasich drobcov...rodila som cisarskym a poviem vam nikdy viac, pre mna teda to bol otrasny zazitok,ale asi to suviselo aj s mojim strachom o malych..zatial sme vsetci v poriadku,uz len nabrat na vahe..Miuska ma teraz 1860 a to po porode schudla na 1700 g, a Damianko ma uz 1990 g, takze sa nam pekne rozbiehaju..su krasni, ked budem mat cas,dam sem foto🙂 vsetkym drzim silno palce,aj tehulkam aj snazilkam!!!!!!!

monikak1
25. okt 2013

@strapula27 zo srdca blahozelam k bambuliatkam, drzim palce aby dobre papkali a krasne priberali 🙂 🙂 🙂

mirkakn1
25. okt 2013

@ria191 drzim prsty 😵

monikak1
25. okt 2013

@sona_fit
@tlucka ahoj dievcata dakujem pekne za podporu 😉 zrele vajka sme mali 4, tak verim, ze sa im bude darit🙂! Verim, ze Vase bublinky pekne rastu!!!

sona_fit
25. okt 2013

@monikak1
Jej Moni, pekne, nech sa im darí! Už som čakala že kedy sa ozves 🙂
@tlucka
Volala si dneska? Ja budem teraz už až v nedeľu volať, dúfam že si budem môcť po nejaké ísť 😉
Verím že to všetky šťastlivo dobojujeme 🙂

monikak1
25. okt 2013

@sona_fit soni a vklad mas mat kedy? Mne kazali volat 1-3 den, stvrty den sa vraj nekontroluju, mne vklad vychadza na stredu ak sa im bude darit. Verim aj ja ze to vsetky dotiahneme do pekneho konca 😉 !

tlucka
25. okt 2013

@monikak1 gratulujem k pekným zrelým vajíčka. Verím tomu, že sa pekne oplodnia a budú deliť a že od stredy budeš tehuľa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre