Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
29. okt 2013

@stella25 presne to poznam. 😖 . Ja mam 37 a za sebou 8. ivf, naposledy v oktobri. tiez mame problem s katastrofalnym spg, manzel to berie tazko, velmi tazko 😖 , my sme sa zatial s dr.dohodli ze nebudeme skusat darcovske (mame jedno spolocne dieta, lenze odvtedy sa ten spg dost zhorsil 😖 ) a ani nie sme pripraveni (ani jeden) na darcovske. Neviem ako dalej, ci to cele nevzdat. A neviem ako by som to riesila, kebyze este nemame dietatko, su to tazke temy na rozhovor s mm.
Drzim palceky do dalsieho boja , nech sa akokolvek rozhodnete a verim ze sa vam to napokon podari. Drz sa

ikuska
29. okt 2013

@bergalm ty si bola tusim 3 dni predomnou a vyzera ze moje je akesi spomalene, ale kazdy doktor ma svoje meranie, podla ms by som mala byt teraz 6+3 ta uvidime co povie doky zajtra, my sme nakoniec v Brne neboli, lebo som isla k svojmu dokymu na kontrolu lebo som na PN, Stelcl napisal ze v pohode ...

bergalm
29. okt 2013

@ikuska joj to neviem vklad som mala 26.09. a Ty?neboj no my sme radsej isli do Brna a ani som nedufala,ze by tam bolo uz aj srdiecko takze Kozumplik ked mi povedal,ze je bola to naj chvila u mna za cely zivot kedze sme sa este nikdy k tomu nedostali 🙂 Ale najprv ma ponatahoval kym mi povedal,ze je tam jeden drobcek 😀 kedze videl,ze sme vkladali dve a nemaj strach uvidis ,ze bude srdiecko

monikak1
29. okt 2013

@melisska ďakujem krásne si zlatík, že si na nás nezabudla ešte kým si dva v jednom 😉 😉 😉 ešte raz zo srdca ďakujééééééééém a želám aby si si prvé minútky s drobčekom vychutnala a užila plnými dúškami. Želám, aby Ti všetko rýchlo a v poriadku prebehlo a mohla si už len užívať..... 😵 😵 😵 !!!

bergalm
29. okt 2013

@ikuska ja som mala strach v nemocnici,ked mi robili sono az v Piatok ci to tam je a ci to bije stale nakolko znama,ktora bola cca 2tyz.pred nama ,normalne isla dokimu na UZV a zrazu,ze srdiecko uz nebije 😢 😢 a to sla ,ze si da fotku hm takze hned aj kyret co som bola v soku,lebo nespinila a ani bolesti nemala tak preto mam teraz obrovsky strach kazdy raz ked pojdem na sono je to smutne

ikuska
29. okt 2013

@bergalm ja som mala vklad 29.09. ale len kompaktnu morulu takze mozno preto a uvidime zajtra🙂 co ma byt sa stane a s tou kamaratkou mi je to luto, a verim ti ze ten strach mame stale, aj ja ked chodim na WC pozeram ci tam nemam nieco ine ako utrogestan 😒 drzkaj sa 🙂

bergalm
29. okt 2013

@ikuska no tak vidis bude to tam verim tomu my sme mali HB1 takze mozno aj preto ,ale nase boli celkovo akosi rychle 😀 uz pri PK ako vies takze sa nestresuj aj ja sem neskor dam foto z RF len cakam sestru tak az potom stale to vie len nasa rodina este sme sa az tak nikomu nepochvalili cakame po 12tt 😀 takze my tehulkujeme fakt spolu ruka v ruke 😀

ikuska
29. okt 2013

@bergalm pekne si to napisala ... ruka v ruke 🙂 ja by som ale chcela ist este vyskusat pracovat , lebo doma sa uz nudim, tak uvidim, pockam do tehu knizky a potom by som to asi skusila ... (som sekretarka)

mirkakn1
29. okt 2013

@falin tak ja mam len tych desat a bojim sa, ze nebude dost, diky za radu, vyskusam 🙂 najhorsie je, ze na utz idem stvrtok a potom su tri dni volna, keby vychadza cez tyzden, tak stiham v pohode dokupit. dakujem za radu 🙂

bergalm
29. okt 2013

@ikuska dakujem hotava poetka no ja sa mozem s pracou uz rozlucit kedze som na PN a da ma do rizikovej ale nevadi bude to na hlavu ale mam vychadzky a kvoli babetku to vydrzim,nechcem uz zazit to ,co sa nam stalo takze aspon mam klud i ked peniazky budu chybat ,ale ako povie mm nejako bolo nejak bude 😀

falin
29. okt 2013

@mirkakn1 - za malo, to volno to trochu komplikuje, ale nemas v blizkosti lekarnu v nakupnom centre? Tie zvyknu byt otvorene aj cez sviatky, pripadne sa uz dopredu informuj v lekarni a ked bude treba, uz sa budes vediet zariadit. 😉 . Drzim palce aby vsetko dobre dopadlo

mirkakn1
29. okt 2013

@falin dakujem velmi pekne, vsetko sa serie, este aj v robote, ked poculi, ze idem marodovat, skoro manazerku piclo, ale, co nespravime pre male babo. dufam, ze po komplikaciach, pride uzasne prekvapenie.

ikuska
29. okt 2013

@bergalm presne tak, pre babatko urobim aj ja vsetko ale "zatial" sa citim v pohode 🙂

melisska
29. okt 2013

@ria191 ďakujeme 🙂 😵

lienka_1
29. okt 2013

@speranza1
@nelly3
@ria191
@mirkakn1 Zeny, silno na Vas myslim! 😉 Stiskam paste, piskam, rapkam rapkacom, pokrikujem.....jednoducho zo vsetkych sil Vas povzbudzujem na dialku a bolo by super, keby ste vsetky rad radom zislaki zlatu medailu v podobe maleho votrelaca v brusku(niektore mozno aj viac votrelcov) 😀 😀 😀 😀 😀
Ja mam taky konikovsky utlm, nechce sa mi pisat, iba Vas potajomky citam v robote 😀

speranza1
29. okt 2013

@lienka_1 je to normalne .... aj ja mam casto utlm... casto len citam a neprispievam.... a dakujem za povzbudenie...dnes som pichla prvu vcelicku😀..

gaga83
29. okt 2013

@stella25 ahoj moja je mi to moc luto☹. No ja mam 2 snehulkov oplodnenych dar spermiami. Tak som zvedava ci tito dropci budu ti pravi;)

sarasota
29. okt 2013

ahoj,ahoj,ahoj @ria191
@speranza1
@nelly3 babulky drzkame palceky 🙂 🙂 🙂

jomini
29. okt 2013

@ikuska
@sarasota
@gaga83
@speranza1 Ahojte baby, zajtra ideme na prvu konzultaciu k steclovi, prosim co mozeme ocakavat, vas hned nastavil na protokol, ci odporuci nejake vystrenia a pod.. mame za sebo 3 negativne ivfka, plati sa za konzultaciu? dakujem

sarasota
29. okt 2013

@melisska prosim ta od kedy si zacala vysadzovat utrogestan.Dnes som zase mala trosku takej tmavej krvicky ked zo mna vysli zbytky utrogestanu neviem co si mam o tom mysliet 😒

ikuska
29. okt 2013

@jomini ahoj, tak nam na prvej konzultacii nastavil protokol a dali nam injekcie, recepty na lieky, neplatili sme za konzultaciu a ja som mala hematologiu a genetiku hotovu, a predlozila som mu vsetky laparoskopie, co sme absolvovali od tedy co mame problem a samozrejme aj spravy z IVF. Ja osobne som pedant a mala som to zalozene v obale, kde v jednolivych euroobaloch som mala postupne povkladane vysterenia ... 🙂

sarasota
29. okt 2013

@jomini ahoj za konzultaciu neplatis.Ak mas neake vysledky z vysetreni tak ich zober.Bude sa pytat cim si stimulovala a kolko jednotiek si pichala.Neboj je super .Da ti protokol a uz bude na vas ako sa dohodnete.Ja som si davala robit imunologiu a hematologiu na vlastnu ziadost.Drzim palceky 🙂

speranza1
29. okt 2013

@jomini je to presne tak ako to popisala sarasota a ikuska🙂..prajem vela stastia 🙂

melisska
29. okt 2013

@kama2 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

melisska
29. okt 2013

@sarasota ja som zacala v 11tt a 3-0-3, v 12 tt 2-0-2, 13 tt 1-0-1 😉

kama2
29. okt 2013

@lusipe ahoj,dnes som 9 den,testla som a nic...aj brucho ma boli viac,tak veru neviem ci z toho nieco bude a ty ako?

lusipe
29. okt 2013

@kama2 ahojky, ale nie je to este skoro, kamoske test ukazal az 14 den po predlzenej kultivacii. a kedy mas dostat menzes?...to este nemusi nic znamenat, lebo boliet na menzes ta moze a mozes byt tehotna 🙂...ja budem testovat az v sobotu na 12 den ako kazali v RF. inak sa citim tak, ze by som mohla maraton odbehnut, nic mi nie je...

falin
29. okt 2013

@mirkakn1 - vies ako sa hovori, zly zaciatok, dobry koniec. Tak verim ze to bude u teba platit 😎

kama2
29. okt 2013

@lusipe ja mam testovat oficialne tiez v sobotu, to budem 28 DC. Testovat som skusila, lebo pri dcere som mala na 8 den po ET pozitivny test, to mi sice vkladali 2 embrya,ale chytilo sa nakoniec len jedno. tak si drzme palce, melissa zasobuje grckami,tak snad zaberu 🙂

lenusika
29. okt 2013

@sarasota Ahoj,aj ja som mala krv po utrogestane. Volala som Stelclovi a kazal kupit ascorutin v lekarni. Piše sa v letakh ze tehotne neuxivat,ale ze ti si nemam vsimat....a zabral mi.Brala som ho 10 dni....utrogestsn som pomaly vtsadzala po 12 ty.drž sa a oddychuj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre