Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
4. nov 2013

@monikak1 takže sme dve na hlavu? 🙂 🙂 🙂 Pevne verím, že choroba na mňa nalezie, jedine taká 9 mesačná 🙂 🙂

monikak1
4. nov 2013

@tlucka áno presne takú istú 9 mesačnú chorobu si prosím aj ja 😵 😵 😵

tlucka
4. nov 2013

@monikak1 juuj drahá, keby sa takáto choroba dala niekde chytiť ako chrípka, tak by som sa rada nechala nakaziť a potom s radosťou nakazila aj teba 😀 😀 Ale treba veriť, že budeme aj so Soničkou tehuľky 😉

monikak1
4. nov 2013

@tlucka no to by bolo čo 😀 😀 😀 ?! Ja nám všetkým trom verím 😵 😵 😵

timona
4. nov 2013

@stella25 ja som u ňho bola len raz, dojem mam vyborný. Len som zvedava na názor niekoho iného+ma zaujíma ci niekomu konkretnemu tu aj pomohol.

gaga83
4. nov 2013

@timona tiez chodim k Otevrelovi, zatial ziaden uspech ale snazi sa vymysliet nieco nove co by pomohlo;). Na maili odpisuje celkom rychlo zatial som s nim velmi spokojna

gaga83
4. nov 2013

@miscok kde mam tehu grcky😀😀😀 ako sa citis moja? Ja mam nervy uz aby bol stvrtok aby som vedela ci je dobra sliznica

sona_fit
4. nov 2013

@tlucka , @monikak1
Som Vás tu na chvíľu nechala, bo som behala po úradoch a jak ste sa mi rozpísaliiiiiiiiiiii. 🙂
Super, super, že už máte mrazáčikov a jakých pekných, že HB/1 - gratulujeeeem , to bude detí ako smetí. 🙂
Ja asi budem testovať aj skôr, mala by som až v sobotu, ale máme mať návštevu z London, tak nech už viem ako na tom som aby som sa vedela zariadiť. Ale na druhej strane, možno to ešte aj Lusipe nakoniec víde, ked má teplotu a nic iné.
Moc jej to prajem, aj nám všetkým, zatiaľ papa, pracujem dalej 😉

bradik
4. nov 2013

@argenti Ja som to mala kombinovane 🙂 z liekov co mi ostali,takze 2.-4.DC som mala 150j.menopuru, potom uz len 125j.Gonalu 3 dni a potom zase 125j. Menopuru.. A este som pichala od 1.DC Diphereline az do dnes.. Ale dnes uz posledne injekcie a pregnyl, jupi 🙂

tancik
4. nov 2013

@gaga83 aj ja k nemu chodim a som spokojna...a odpisuje naozaj rychlo

miscok
4. nov 2013

@timona Ja som velmi spokojna, kedze mi vkladal moje drobatko vysnivane 😵
@gaga83 No posielam posielam 😀 Zacina na mna nieco liezt - nie priatel, kedze ten je chory ako pes!!! - takze som dost nervozna. Po praci smerujem do lekarne. A dnes ma nejak intenzivnejsie pobolieva podbrusko, dufam, ze je to len rastuca maternica a drobcek v nej. Zajtra rano mam poradnu, tak som cela bez seba, ci je vsetko v poriadku 🙂

gaga83
4. nov 2013

@miscok tak ked mi posles zas zajtra tehu grcky 😀😀😀 daj vediet ako si dopadla. Drobec bude urcite v poriadku, drzim palceky;);)

annetty
4. nov 2013

@melisska Gratulujem k malemu a prajem vela vela zdravicka 🙂
@ria191 Ahojky rius. Citam embryjko je uz doma, super, tesim sa 🙂 Drzim palce nech sa krasne ubytuje na 9 mesiacikov 😉
Kazdej jednej tehulke a cakatelke prajem vela stastia, teda este viac nez "vela", lebo to tu niekedy nestaci 😉

bradik
4. nov 2013

@mirkakn1 Ahoj,ja idem v stredu o 10.hod... pozeram,ze vy mate s @argenti OPU vo stvrtok... Drzim palce. Ja dnes nastastie posledne injekcie 🙂

mirkakn1
4. nov 2013

@bradik ja tiez posledne, este zajtra pregnyl, tak drzim prsty, ty zacinas, my sa pridame stvrtok 🙂 kolko mas folikov nakoniec?

gaga83
4. nov 2013

@bradik @mirkakn1 @argenti baby drzim vam palceky nech vam to dobre dopadne;)

bradik
4. nov 2013

@mirkakn1 Tak zatial to vyzeralo na 12 kuskov 🙂 , co by bol u mna rekord... Ale uvidim, i ked brucho uz celkom citim

bradik
4. nov 2013

@gaga83 Dakujeme 🙂

mirkakn1
4. nov 2013

dievcata, tie, co ste boli v Brne na dlhsie, kolko ste menili eura? a kde je vyhodnejsie zmenit na hranici, ci v banke, atd....

speranza1
4. nov 2013

@mirkakn1
@bradik
@argenti...dievcata kedy mate pichat pregnyl?

mirkakn1
4. nov 2013

@speranza1 ja zajtra o 23.00, budem pichat doma, tak sa bojim, mm este viac 🙂

speranza1
4. nov 2013

@mirkakn1 lepsie je platit kartou..ale aj ja som raz platila v CK..ale zmenila som si peniaze tu na SVK

speranza1
4. nov 2013

@mirkakn1 ja picham 23.15...takze vo stvrtok sa vidime 😉

speranza1
4. nov 2013

@mirkakn1 pichania sa neboj..je to take iste ako stimulacne hormony, ktore si pichala 😉 🙂 ... kde si bola na UTZ? v KE alebo v ROZnave?

bergalm
4. nov 2013

@ikuska ahoj no zdalo sa mu,ze na dolnej casti to nieje az tak vyplnene tak neviem verim boze ze to bude dobre naladu mam na hovno ale aspon som drobceka videla ako sa tam hybal

speranza1
4. nov 2013

@bergalm a nemal nejaky zly UTZ? kde ti ten UTZ robili?

bergalm
4. nov 2013

@speranza1 no nie asi bola som v nemocnici na kontrole ja to nechapem pred tyzdnom ma pustili a vsetko ok a teraz toto mozno zle videl takze cele dni len lezat a nohy vylozene

mirkakn1
4. nov 2013

@speranza1 a ty ako si na tom, ktory den si? ako utz dopadol?

mirkakn1
4. nov 2013

@speranza1 ja som bola u nas vo Vranove, stimulacne som si davala pichat, chodila som ku svojej dokyni a na pohotovost, preto taky strach, ale ak by 😉 som mala este raz, asi budem sama pichat, na nervy mi to islo 🙂

speranza1
4. nov 2013

@bergalm urcite zle videl

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre