Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
11. mar 2013

@lubica1979 ahojky moja..pichanie je ta najlahsia cast z celeho IVF..takze bude to urcite v pohode...a to rozrabanie je uplne jednoduche... prajem, nech vam toto IVF vyjde 😉 🙂

speranza1
11. mar 2013

@falin ahojky falin... tak kedy ides na vec? 😉

lubica1979
11. mar 2013

@falin ja mám strach z toho miešania, ale uvidíme čo nám povedia RF, už sa teším.

lubica1979
11. mar 2013

@speranza1 ďakujem Ti za povzbudenie, nech nám to tento rok všetkým výjde 🙂

lysa31
11. mar 2013

Ako často sa môže opakovať soft ivf. Môžem ísť hneď v nasledujúcom cykle?

speranza1
11. mar 2013

@lubica1979 velmi ti prajem, nech ti to vyjde 🙂
@lysa31 ak si po predchadzajucom IVF nemala ziadne problemy, tak asi aj ano... ale lepsie je mozno pockat na menzes (nemyslim na ten, ktory dostanes hned po neuspesnom IVF, ale ten dalsi)...to len aby si vedela, ze vsetko funguje ako ma a vyssia davka hormonov ti nenarusila cyklus... toto je ale len moj nazor🙂

ria191
11. mar 2013

@falin ahoj falinka aká bola lyžovačka?

lubica1979
11. mar 2013

@speranza1 snažím sa pozitívne mysllieť, ale je tam aj strach, že to opäť dopadne ako pri 1.IVF. Keby som mala aspoň dosť vajíčok... ale všetky baby sú skopojné s prístupom RF tak dúfam, že to dobre dopadne.

ria191
11. mar 2013

@nelly3 vcelku ti rozumiem, ani ja sa neviem dať nejako dokopy po tých hormónoch. Predsa len, keď bude teplúčko, tak to bude lepšie 😀 😀 😀.

speranza1
11. mar 2013

@lubica1979 no to aj ja..ale doteraz som sa stale bala a stresovala ako opica 😀 😀 😀 ...no a pred poslednym IVF asi najviac... 😀 😀 😀 .. robis dobre, ze sa pozitivne naladujes.... aspon sa budes citit lepsie a v pohode 😉 a s pristupom v RF budes urcite spokojna... a co sa tyka vajicok... tak menej, je niekedy viac.... a nezalezi na pocte, ale na kvalite a som si ista, ze aspon jedine jedno bude prave v tomto IVF to spravne, z ktoreho sa uz budete vytesovat spolu s mm po celucicky zivot 🙂 😵

speranza1
11. mar 2013

@ria191 servus ria..tak ako? aky bol vikend?

ria191
11. mar 2013

@speranza1 pracovný veru pracovný, ale okná som nestihla umyť 😀 😀 😀 . Ale dvere namontované tak som 😀 😀 😀 . A to počasíčko no nie je o čom. A ty ako? Aj vy hore máte tak pekne a teplúčko?

speranza1
11. mar 2013

@ria191 no dnes mame prekrasny den ..ale vikedn bol otrasny.... a vraj aj nasledujuci bude nepekne pocasie... co uz..nie je mi sudene umyt teraz tie moje okna 😀 😀 😀 😉 😉
na dnes utekam..ale zajtra tu znova nakuknem...tak s majte krasne..packo

ria191
11. mar 2013

@speranza1 páčko zajtra 🙂

isabellaa
11. mar 2013

Baby, kolko dni ste po vklade nesexovali? Lebo ja neviem cim, ale som nadrzana jak stepna koza 😀 , zeby utrosom, mam citlive bradavky a idem sa zblaznit 😀

lysa31
11. mar 2013

@isabellaa - nám povedala dr. pri vklade, že min. 7dní nemáme sexovať:(, cvičiť, potápať sa a žiadne extrémne športy, žiadna sauna ani verejne kúpaliska.

isabellaa
11. mar 2013

@lysa31 mne povedali 4 dni

nelly3
11. mar 2013

@isabellaa
my sme na 5 den tiez sexovali, som to nevydrzala 😀

nelly3
11. mar 2013

@ria191
no aj som chcela ist na ket teraz, uz aj lutujem trosku, ale asi to tak malo byt, len ten menzes mi meskal skoro 2 tyzdne a teraz mam take strasne slabe, neviem, tak aj preto som to odlozila, musim sa objednat ku gyn.nech ma kukne a budem mat aspon dusu na mieste, ved jeden mesiac hore dole no nie 😉

isabellaa
11. mar 2013

@nelly3 no konecne niekto 😀

radina
11. mar 2013

caute kocky, tak hlasim celkom slusnu urodicku, 8 vajok, najvacie ma 20mm, takze v stredu mam opu. Dnes picham pregnyl. To som v soku, lebo na sr som stimulovala tusim az 16 dni, a tu uz idem na 12den na odber. 🙂 To bude tym vinkom asi 😀 😀

alka025
11. mar 2013

Caute baby konzultacia 12.4. U dr. Kurecova už sa teším. Nemate niektorá s ňou skúsenosti alebo nepoculi ste o nej niečo.

jomini
11. mar 2013

@bibi24 prosim ta, preplatia ti ivf aj ked ste vycerpali vsetky pokusy v sr? dakujem za info

monita81
11. mar 2013

@alka025 Ahoj,my s ňou máme takú skúsenosť,že zo 4 KETou ,ktoré mi robila som 2krát otehotnela. 😵 😵 Držím palce.Ale oni sú tam asi všetci dobrí odborníci. 😀

alka025
11. mar 2013

@monita81 Ďakujem veľmi pekne ja si tiež myslím že su všetci super len ked tu vsetky hovoria o tých doktoroch (stecl, machac, koudelka) tak som trochu pochybovala ale ďakujem za povzbudzujucu odpovet 🙂

deinad
11. mar 2013

@alka025 Ahoj aj ja k nej chodim, doktorka velmi dobra, vsetko vysvetli aj poradi. Zatial sa mi sice po ET ani KET nepodarilo otehotniet, no druhy KET urcite uz vyjde 🙂 verime tomu.

tinkatinulka
11. mar 2013

@radina krasna uroda..uha to je pre mna len sen 😝

radina
11. mar 2013

@tinkatinulka dakujem, aj ja som milo prekvapena, lebo s polovicnou davkou skoro rovnaky pocet ako na SR a este k tomu len za 10 dni. Okrem vinka som pila aj alchemilku a par krat som si dala kvapky od valovica na vajecniky, tak snad toto vsetko zabralo. 😝

tinkatinulka
11. mar 2013

@radina no ved daco už zabrať muselo 🙂

bibi24
11. mar 2013

@jomini neviem ti povedat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre